Oční lékař Frenštát pod Radhoštěm

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• Školní 118, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

OČNÍ EU s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

• Oční lékař

Školní 117, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Optika OČNÍ EU

• „Příjemné prostředí, velice příjemná paní doktorka i sestřička a skvělý přístup k pacientům na profesionální úrovni.

Kollárova 6, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař oční

• „Jsem štastná, že mě operoval právě pan dr. Choleva. Odborník na slovo vzatý, příjemný, vtipný, nad věcí, díky jeho přístupu se stalo, že jsem se operace druhého oka už vůbec nebála. Vše proběhlo rychle, odborně, ve spolupráci, neuvěřitelné časy zatížení oka při odsátí staré čočky. Řekl mi, slyšíte tu hudbu ? No ano, slyším. Nevadí vám ? Nevadí. Tak prosím uvolněte se, poslouchejte hudbu, to je ted jediný úkol, který máte, za 10 min jsme hotovi. A jak řekl, tak se stalo. K neuvěření ! Vidím, vše proběhlo bez očekávaných komplikací, ten nadhled, sportovní přístup, pohoda na sále. Děkuji Vám, pane doktore. A celému Vašemu operačnímu týmu. Budu na Vás vždycky ráda vzpomínat. Já zase vidím. Prozřela jsem. Více

Nový Jičín Mapa

• „Paní doktorka ochotná,příjemná ke mě i synovi,chodím zde ráda.

Zámecké náměstí 48, Frýdek-Místek Mapa

• Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

• 8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „Skvělá paní doktorka i sestřičky. Odborné vyšetření i ošetření. Příjemné chování. Vše profesionální.

T. G. Masaryka 2299, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař oční

• Oční lékař, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Dlouhodobe (desitky let) mam s pani doktorkou jen dobre zkusenosti, dokonce ani s vysvetlovanim z jeji strany nemam problem. Mozna by nekterym pacientum neskodilo poucit se aspon o zakladnich pojmech. Ano, cekat se v cekarne musi, zouvani je hlavne v zimnich mesicich predevsim slusnost pacientu (Nikdo prece nechce, aby treba jeho dite bylo vysetrovano v prasne a spinave ordinaci.) A k nekterym rodicum - proboha, chovejte se dospele. Musite stat oba odbornikovi za zadkem po celou dobu vysetreni? Nechapu, proc musite PROBRECET, ze je Vase dite s odbornikem za dverma. Jak chcete z deti vychovat dospeleho jedince, kdyz se sami chovate jak male deti. Více

Msgr. Šrámka 11/1028, Nový Jičín Mapa

Oční Centrum Vision s.r.o.

• Oční lékař, Internista

Purkyňova 16/2138, Nový Jičín Mapa

1. Oční s.r.o.

• „Velmi milá, příjemná, vstřícná lékařka, kterou vždycky rád vidím. Neměnil bych za nikoho jiného a vřele doporučuji..!!.. Více

Kollárova 6, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař oční

• „Šikovná a milá paní doktorka. Dělá svoji práci pořádně. Mám za sebou několik návštěv u ní a všechny hodnotím kladně. Dokáže pomoci. Můžu doporučit. Akorát si dejte pozor, když se objednáváte telefonicky, musíte dát důraz, že byste chtěli opravdu paní Ševčíkovou, v ordinaci se střídají totiž lékařky dvě. Více

Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař oční

• Oční lékař, Alergolog, Chiru… rg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „paní doktorka je po své matce veliká odbornice,je dobrá lékařka a je také "lidská",na lidi milá,veselá,vstřícná a své práci rozumí a dělá ji ráda.bobule48 Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Odborný lékař oční

• „Bola to moja teta a bola najlepsie ocna lekarka aku som poznal cest jej pamiatke myslime na nu stale.

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Oční ordinace