Oční lékař Příbor

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

• Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

OČNÍ EU s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

• Oční lékař

Školní 117, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Optika OČNÍ EU

• „Před týdnem operace horních víček, dnes vytažení stehů. Paní doktorka odvedla vynikající práci, při konzultaci vše podrobně vysvětleno, zákrok proveden v domluvený čas, velice jemná práce rukou paní doktorky, velký ohled na klienta, podána tbl na zkidnění z důvodu nízkého prahu bolesti, jedno víčko kompletně cca do 25 minut i s znecitlivěním, plná péče a zájem i při kontrole a vytažení stehů. Rozhodně doporučuji, byl to výborný výběr skvělé a pečlivé lékařky. Více

Valova 5/1074, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „Příjemné prostředí, velice příjemná paní doktorka i sestřička a skvělý přístup k pacientům na profesionální úrovni.

Kollárova 6, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař oční

• „Jsem štastná, že mě operoval právě pan dr. Choleva. Odborník na slovo vzatý, příjemný, vtipný, nad věcí, díky jeho přístupu se stalo, že jsem se operace druhého oka už vůbec nebála. Vše proběhlo rychle, odborně, ve spolupráci, neuvěřitelné časy zatížení oka při odsátí staré čočky. Řekl mi, slyšíte tu hudbu ? No ano, slyším. Nevadí vám ? Nevadí. Tak prosím uvolněte se, poslouchejte hudbu, to je ted jediný úkol, který máte, za 10 min jsme hotovi. A jak řekl, tak se stalo. K neuvěření ! Vidím, vše proběhlo bez očekávaných komplikací, ten nadhled, sportovní přístup, pohoda na sále. Děkuji Vám, pane doktore. A celému Vašemu operačnímu týmu. Budu na Vás vždycky ráda vzpomínat. Já zase vidím. Prozřela jsem. Více

Nový Jičín Mapa

• „Paní doktorka ochotná,příjemná ke mě i synovi,chodím zde ráda.

Zámecké náměstí 48, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař oční

• „Velice milá a profesně zdatná paní doktorka.Velká spokojenost.

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice Frýdek-Místek