Oční lékař Orlová

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

• Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

• Oční lékař, Ortoped, Plastic… ký chirurg Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

• Oční lékař, Plastický chirur… Více

„Profesionální práce. Žádné viditelné jizvy. Příjemné prostředí. Jsou milí a přátelští. Jsem velice spokojena. Doporučuji. Více

Sady Komenského 1/605, Český Těšín Mapa

Centrum Oculus s.r.o. Operace očních víček

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Zalužanského 15, Ostrava Mapa

Oční centrum Agel

• „Maximální spokojenost. Paní doktorka milá a naprosto úžasná a sestřička taktéž. Vysoká profesionalita, špičkové vybavení a velice laskavý přístup. Moc děkuji Více

Zalužanského 15/1192, Ostrava Mapa

1. Oční s.r.o.

Fryštatáská 168/32, Karviná Mapa

Oftimcare s.r.o.

• Sady Komenského 1/605, Český Těšín Mapa

Centrum Oculus s.r.o. Operace očních víček

• „Byla jsem u pana doktora Pastora na operaci dolních víček v roce 2019 a nejdou vidět žádné jizvy, jsem spokojená s jeho práci. Velice příjemný přístup. Můžu jen doporučit. Více

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Oční centrum Videat s.r.o.

• Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Před týdnem operace horních víček, dnes vytažení stehů. Paní doktorka odvedla vynikající práci, při konzultaci vše podrobně vysvětleno, zákrok proveden v domluvený čas, velice jemná práce rukou paní doktorky, velký ohled na klienta, podána tbl na zkidnění z důvodu nízkého prahu bolesti, jedno víčko kompletně cca do 25 minut i s znecitlivěním, plná péče a zájem i při kontrole a vytažení stehů. Rozhodně doporučuji, byl to výborný výběr skvělé a pečlivé lékařky. Více

Valova 5/1074, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „Byla jsem u pani doktorky s 1/2 rocni dcerou. Velmi vlidny pristup sestricky i pani doktorky. Resime ucpany slzny kanalek. Vse vysvetleno, ukazana spravna technika masaze. Doporucuji. Více

Polní 600, Orlová Lutyně, Orlová Mapa

• „Organizace oční ambulance a fungování Optomedu je příkladný. Slušný, vstřícný a profesionální přístup všech zaměstnanců, žádné zbytečné časové prodlevy, vynikající organizace a systém práce v ambulanci. MUDr. Šťáva je skvělý. Kéž by to tak fungovalo ve všech službách poskytujících zdravotní péči. Více

Dlouhá třída 1613/83A, Havířov Mapa

Odborný lékař oční