Veselí nad Moravou

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu jen a jen doporučit.. velmi milá paní psycholožka. Pomohla mi navést na "správnou cestu" a jsem za to velmi vděčná. U ní jsem našla odpovědi na spousty otázek v mé hlavě. Tímto děkuji! Více

Horní Plesová 83, Hodonín Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna

• Praktický lékař, Pediatr

náměstí Svobody 799, Buchlovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Zelené náměstí 1291, Mapa

GYNmeda UH

• „paní doktorka je velmi šikovná, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak ona, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučil jsem ji všem svým známým. Více

Polešovice Mapa

Dentální praxe s.r.o.

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Milý pan doktor. Vždy odvede skvělou práci. Příjemné prostředí. Umí dobře poradit. Pokaždé s úsměvem.

Brněnská 1950, Staré Město Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor je kapacita. Měl s mými zuby práce jako na kostele, ale každá návštěva u něj byla pohodová, bezbolestná, pečlivá a bez většího čekání..Teď mám díky němu zoubky hezky pospravované, a hlavně jsem se zbavila strachu z do té doby obávaného zubaře. Díky moc pane doctore! :) Více

Michalská 1695, Staré Město (okres Uherské Hradiště) Mapa

Staré Město

• „Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

• „Velmi mila a napomocna pani doktorka. Pokud je nejaky problem, tak poradi i po telefonu. Takovi by meli byt vsichni lekari. Více

Kunovice, Mapa

Ordgyn - H

Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „Lékaře navštěvuji pravidelně a poměrně se k němu i těším, neboť vždy pomůže a humorem umocní efekt léčby. Vynikající odborník, laskavý a vstřícný ke svým pacientům. Je to prostě machr s velkým M Více

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

ORL ordinace

• „Výborná zubařka, pracuje velmi jemně, je šikovná, vstřícná, ochotná a příjemná. Jsem ráda, že můžu být její klient. Ilona P. Více

Masarykovo náměstí 157/8, Uherské Hradiště Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úžasný lékař po odborné stránce, vlídný a empatický po lidské stránce, a bezkonkurenční v tom, že nezbytné léky ordinuje v minimální míře, která zaručí léčebný efekt, ale nepoškozuje zdraví pacienta vedlešími účinky. Tento lékař nemá konkurenci mezi lékaři, které znám, protože sleduje především zájem na zdraví svého pacienta, a nikoli zájem na svém kontě. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Kardiologie, vnitřní lékařství

• „Velmi milá, lidská a pohodová paní doktorka. Je skvělý odborník, dokáže vždy poradit a hlavně účelově pomoct. Jedna z nejlepších lékařek, co jsem za život potkala. Více

Revoluční 1503, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

• „Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná. Více

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

• „nejlepší paní doktorka sem sni spokojena chodila sem k ní od doby kdy začala pracovat v Hodoníně takže od malička :) a v čil k ni chodí aj má dcera a jsme spokojené :) Více

Brandlova 33, Hodonín Mapa

PL pro děti a dorost, homeopatie

• „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg

• Praktický lékař

„Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím. Více

1. máje 230, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař pro dospělé