Břeclav

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu jen a jen doporučit.. velmi milá paní psycholožka. Pomohla mi navést na "správnou cestu" a jsem za to velmi vděčná. U ní jsem našla odpovědi na spousty otázek v mé hlavě. Tímto děkuji! Více

Horní Plesová 83, Hodonín Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna

• „K panu doktorovi jsme přešli z Hodonína a nelituji. Je vždy ochotný, hledá alternativní cestu, poradí a vždy určil správnou diagnózu a doporučil vhodnou léčbu. Jsem maximálně spokojená po stránce lékařské i lidské. Sestřička je také skvělá, vyborna organizace, jsou to lidé na svém místě. Více

Sady 28.října 5, Břeclav, Břeclav Mapa

• „Profesionální empatický přístup k pacientům. Odborník na pravém místě. Příjemný personál, moderní vybavení a bezbolestné ošetření. Děkuji Více

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany Mapa

Král DENT s.r.o.

• „MUDr.Pavel Borovička je zkrátka super lékař,odpovědný,spolehlivý,ochotný vždy pomoct,léčí celou rodinu již asi 30 let a nemůžeme si jej vynachválit,děkujeme a přejeme dále hodně síly,zdraví a Božího požehnání.Mgr.Anna Pfeifer s rodinou Více

Nádražní řádek 26, Hodonín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Plicní lékař, Pediatr, Otori… nolaryngolog Více

„Paní doktorka je pečlivá a velmi ochotná. Jsem ráda, že po panu Kopcovi jsme narazili na takovou paní doktorku. Ze začátku jsem měla problém, že jsem jí občas nerozuměla, ale když jsem jí to řekla v klidu mi vše znovu vysvětlila. Nebojí se děti poslat k odborníkům na různá vyšetření, abychom měli jistotu. Jsem velice spokojená. Navíc bych tedy kladně ohodnotila i sestřičku u pani doktorky, která je velice příjemná a má pěkný vztah k dětem ;-) Více

Sady 28. října 5, Břeclav Mapa

TM PEDIATR Břeclav s.r.o.

Injekce

od 200 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• Plastický chirurg

„V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc . Více

Velkomoravská 12, Hodonín Mapa

HOMEDICA

• „Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

• „Také chodím k paní doktorce již několik let, a proto vím, že setřičky se střídají z důvodu odchodu na mateřskou a návratu z mateřské. Problém bude spíš v paní Anděle než v paní doktorce, která je stále stejná, milá, poctivá, citlivá a lidská. Zoja Více

Národní třída 90, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úžasný lékař po odborné stránce, vlídný a empatický po lidské stránce, a bezkonkurenční v tom, že nezbytné léky ordinuje v minimální míře, která zaručí léčebný efekt, ale nepoškozuje zdraví pacienta vedlešími účinky. Tento lékař nemá konkurenci mezi lékaři, které znám, protože sleduje především zájem na zdraví svého pacienta, a nikoli zájem na svém kontě. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Kardiologie, vnitřní lékařství

• „Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny.... Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná. Více

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

Kollárova 9/4338, Hodonín Mapa

MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství

• „nejlepší paní doktorka sem sni spokojena chodila sem k ní od doby kdy začala pracovat v Hodoníně takže od malička :) a v čil k ni chodí aj má dcera a jsme spokojené :) Více

Brandlova 33, Hodonín Mapa

PL pro děti a dorost, homeopatie

• „Moje osobní zkušenosti s paní doktorkou jsou příjemné a chválím za přístup k dětem i k rodičům. Chodila jsem k ní jako dítě a se svými 4 dětmi nyní a jsem moc spokojená. Poradí i po telefonu, neodbyde a vyslechne. Taky zbytečně nepíše ATB snaží se jich vyvarovat a dává je v případech, kdy je to nezbytně nutné. Setřičky jsou moc hodné a trpělivé . Děkujeme za vzornou péči . Spokojená maminka Eva Více

B. Martinů 16, Hodonín Mapa

Privátní ordinace pro děti a dorost

• „výborná stomatoložka !!!

Slovácká 83, Břeclav Mapa

M Dental Soukromá zubní praxe

• „K panu doktorovi chodím už 20 let. Je to výborný odborník. Vždy vše vysvětlí. Chodí k němu i moje dcera. Jsme nad míru spokojené. Patří mu i jeho manželce velké DĚKUJI. Více

Náměstí 15, Rakvice Mapa

Gynekologická ambulance

• „S návštěvou paní doktorky jsem byl velmi spokojen. Příjemné vystupování a pečlivý přístup, mohu jen doporučit :)

Komenského 224/1, Mikulov Mapa

• „Paní dr. Remundová je velmi dobrá,a profesionální stomatoložka .K lidem má velmi kladný vztah. Je na velké profesionální úrovni,a spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým ! Navsťevuji ji i s celou rodinou 23 let,naprostá spokojenost,vřele všem doporučuji!!! Více

Polní 31, Hodonín Mapa