Šlapanice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Na Honzovi mě baví jeho systematičnost, odhodlání a absolutní proaktivita. Prostě se rozhodne a koná. Stejně poctivě jako přistupuje k životu, tak poctivě přistupuje k práci terapeuta. Pokud nehledáte instantní řešení, ale máte chuť se svým životem opravdu něco udělat od základů, pak Honzu mohu směle doporučit. Více

Peroutková 2, Brno Mapa

Jan Koutný - EFT Terapeut

1 000 Kč

• „Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

• Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

700 Kč

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Výborná paní psycholožka, doporučuji. Snaží se vše vysvětlit a najít způsob pomoci. Jsem spokojená.

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

Běžný termín

800 Kč

• „Právě jsme se s manželem vrátili z preventivních prohlídek u tohoto pana doktora. Byli jsme u něj poprvé a můžeme oba říci, že jsme byli nadšeni. Pan doktor je příjemný, přátelský, pozorný. Vše pomalu a podrobně vysvětlí a komunikuje s vámi tak, že z vás spadne počáteční strach a nedůvěra. Důkladně vám vyšetří zrak a ne, že vám okamžitě začne nabízet brýle, čočky, atd. Vše nechá na vás. Málokdy se v posledních letech setkáváme s takovou přátelskostí, vstřícností a vlídností. Jsme moc rádi, že jsme našli zrovna takového pana doktora! Více

Vídeňská 1010/22b, Brno Mapa

MUDr. Tomáš Mňuk - OFTALMED s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi příjemné prostředí, vstřícná a empatická terapeutka. První sezení, těším se na další. Děkuji.

Jezuitská 13, 1p., Brno Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

od 800 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Jiřího Salveta jsem vyhledala primárně kvůli depresi ze ztráty milovaného zaměstnání a ztráty smyslu života. Nejen, že mi pomohl překonat tyto těžkosti, ale také mě a mému partnerovi výrazně pomohl v komunikaci s manipulativním členem rodiny, se kterým sdílíme domácnost. Což vyžadovalo mimo dřívějšího uctivého jednání také asertivitu, sebevědomí a vytrvalost v prosazování vlastních hranic. Moc děkuji za sebe i partnera. Více

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

1 500 Kč

• „Pan doktor je velice příjemný i sestřička. Velice pečlivý, vše vysvětlí a navrhne léčbu. Prostě profesionál ve svém oboru. Více

Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

2 000 Kč

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

Fyzio Centrum Brno

Fyzioterapie

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jedním slovem SUPER!Velka spokojenost!Synovi pomohla!Prvni navsteva a myslim ze se radi budeme vrscet na kontroly!Velice prijemna hygienistka! Více

Školní 2,Střelice, Brno Mapa

Zdravotní středisko

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psycholog

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

700 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Červinkova 2472/1, Brno Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

900 Kč

• „Pan doktor je velice důsledný při vyšetřování. Snaží se důkladně, někdy i názorně vysvětlit, kde se problém nachází a proč. Více

Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• Lidový léčitel

„Pana Cvrka mohu jen doporučit. Léčil mě na dálku díky mojí sestře když jsem byl v umělém spánku. Měl jsem těžkou intoxikaci a můj stav byl hrozný. Buď smrt nebo vigilní koma do konce života. Sestra neztratila naději a zavolala panu Cvrkovi, ...který mě začal léčit na dálku. Stav se začal zlepšovat,... Doktoři nechápali, jak jsem mohl probrat z kómatu... Po dalším měsíci jsem začal chodit, mluvit... Za 4mesice skoro bez následků. Doktoři sami řekli, že toto ještě nezažili. Na to není co dodat..... Věřím, že jste mi opravdu pomohl a zachránil mě. Jsem Vám moc vděčný, jako celá moje rodina. Děkuji děkuji děkuji. Více

Špitálka 16, Brno Mapa

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno