Kyjov

Exté - stomatologické centrum

• Praktický lékař, Pediatr

náměstí Svobody 799, Buchlovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Gynekologická ambulance

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Profesionální empatický přístup k pacientům. Odborník na pravém místě. Příjemný personál, moderní vybavení a bezbolestné ošetření. Děkuji Více

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany Mapa

Král DENT s.r.o.

• „paní doktorka je velmi šikovná, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak ona, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučil jsem ji všem svým známým. Více

Polešovice Mapa

Dentální praxe s.r.o.

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Nejlepší lékař v oboru, dobrý člověk. Sestra velmi milá. Všem můžu doporučit .Velmi lidský přístup. K panu doktorovi chodím přes 20 let. Více

Seifertovo náměstí 702, Kyjov Mapa

Gynekolog

• Praktický lékař, Internista

„pro moji rodinu je pani Horáková ideálni lékařka

č.d. 761, Hovorany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Je super.

Sovětská 912 (poliklinika), Bučovice Mapa

Alergologie, klinická imunologie

• „velmi dobrá odbornice, dbá na prevenci

Čejč 73, Brno Mapa

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Praktická zubní lékařka

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„Pan Mgr. Ondřej Ptáček na mne již při prvním setkání velmi silně zapůsobil. Je to nesmírně empatický a vlídný profesionál, u kterého musím v první řadě ocenit jeho nesmírně lidský přístup ke klientovi. Vyzdvihla bych také schopnost velmi citlivě reagovat na vaše aktuální pocity a momentální náladu, díky které přesně ví, kdy nastalou situaci odlehčit, kdy se zasmát a kdy naopak mlčet či jen říci pár vlídných slov. Nemohu opomenut také značnou dávku optimismu a pozitivní nálady, kterou vnáší do jednotlivých setkání. Pana Mgr. Ondřeje Ptáčka mohu vřele doporučit. Díky jeho pomoci se do mého života vrátilo světlo i ve dnech velmi pošmourných, za což mu patří můj velký dík. Více

Strážovská 1247, Kyjov Mapa

Ordinace klinické psychologie Profero s.r.o.

• „K paní doktorce chodím sice do Strážnice, ale její pacient jsem byla také na oddělení nemocnice. Jsem s ní velmi spokojená. Již pár let se mnou trpělivě pátrá po příčinách mých obtíží. Jsem opravdu ráda, že jsem po letech našla příjemnou doktorku. Více

Purkyňova 11, Hodonín Mapa

Gynekologická ambulance, Nemocncie TGM Hodonín

• „Jako odborník určitě dobrý, s vyšetřením si dá velkou práci a neodbyde člověka za 2 minuty jak jiní lékaři. Pokud vymění tu hodně nepříjemnou arogantní sestru, tak to bude OK. Více

Nemocnice Kyjov

• „MUDr.Nováková je velice milá,příjemná a dobrá lékařka.Kéž by takových bylo víc!!!!

Hlavní 190, Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Navštěvuji tohoto lékaře už hodně let a jsem velmi spokojená,pečlivý,svědomitý,nic neopomene.Doporučuji!

Kramářská 446, Strážnice Mapa

Gynekolog

• „Pan primář nas přebíral od gynekolozky a rodili jsme s nim. Porod byl komplikovany, nicmene nas nedesil co bude treba a rázně a efektivne rozhodoval. Nebyt jeho opravdu aktivního pristupu, hadam ze bych se daleko vic natrapila, nebo bychom to s dcerou ani nemusely ve zdravi přežít. Cely tym mel skvělou morálku a i pri střídání smen si předali info a všichni pomohli. Opravdu primář na svem miste, nebere funkci jako reprezentativní a formální, ale denne se podílí na chodu vsech oddeleni gynekologie a porodniho. Jsme mu velice vděčni. Více

Nemocnice Kyjov

• „Pan doktor je zkušený a vždycky jedná v zájmu zvířete, máme s ním velmi dobré zkušenosti a můžeme doporučit.

Hájecká 167, Bučovice Mapa

Veterinární ordinace Bučovice

• „Velmi sympatický mladý pan doktor, který mi profesionálně pomohl s mým intimním problémem. Jistě bych ho doporučil všem svým přátelům. Více