Slavkov u Brna

Centrum osobního rozvoje Jiří Ševčík

Konzultace online

od 1 000 kč

• Plastický chirurg, Chirurg

„Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup. Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

Konzultace v oboru plastické chirurgie

500 Kč

• „Paní doktorka mi prohlédla všechna mateřská znaménka a uklidnila mé obavy. Domluvily jsme se na odstranění tří znamének z kosmetických důvodů, termín jsem dostala hned za 14 dnů. Více

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Chemický peeling

od 500 kč

• „Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné! Více

Palánek 373/19a, Vyškov Mapa

Flortho s.r.o.

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Kotlanova, 1a, Brno Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• „Jsem pejskař už 23 let a za tu dobu moje smečka měla spoustu přírustků a několik z mých pejsků mě již opustilo. Spoustu let mi trvalo, než jsme našli špičkového lékaře. V Brně jsou tři a pan doktor Seman je jedním z nich. Je empatický, má přehled a je to srdcař. Veškerá péče, včetně “poslední cesty” je perfektní. Více

Pálavské náměstí 3/a, Brno Mapa

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Kastrace

od 1 000 kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Brunclíková je velmi sympatická a milá dentistka, která umí ochotně vysvětlit co Vám bude v ústech dělat, pracuje velmi opatrně a citlivě. Péče o zuby je perfektní a bezbolestná. I pro strašpytle jako jsem já to byla nakonec příjemná návštěva. Také mně potěšilo, že mi nevnucovala žádné preparáty. Moc děkuji za přístup. Více

Brno, Langrova 1d, bytový dům Pegas, Brno Mapa

CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

• „Jedna z nejlepších lékařek, s jakou jsem zatím měla možnost se setkat. Ojedinělý přístup k pacientovi, vysvětlení jakéhokoliv problému, paní doktorka je vždy velice příjemná, empatická, to samé platí o sestřičce. Na návštěvu k ní se nelze než těšit. Více

Velkopavlovická 25,Brno-Vinohrady, Brno Mapa

Oční ambulance

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Diagnostik, Plastický chirurg Více

Viniční 235, Brno Mapa

• „Maximální spokojenost! Pan doktor, sestřičky, krásná ordinace, přístup... Všem doporučuji! Kateřina M.

Jiřího Wolkera 495/3, Vyškov Mapa

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

• „Neni treba se rozepisovat. Dle meho nazoru je pani doktorka ★ mezi lékaři. Vse co zde zaznelo v kladnych prispevcich je pravdou a s nazory maminek nemohu jinak, nez souhlasit. Chodila jsem k ni jako mala, az do mych 18ti včetně mych 4 bratru. Kdyz se mi narodila dcera... Nepremyslela jsem ani na vteřinu nad jiným pediatrem. MUDr. Dvořáková byla jasná volba. Ze je pani doktorka někdy nákladová... ruku na srdce a kdo z nás neni...kazdy máme své dny. Vážím si její práce... A děkuji za to, že k ní s dcerou mohu docházet. Abych nezapomněla musím poděkovat i paní sestricce, ktera je báječná a bez ní by se ordinace neobešla. S pani doktorkou jsou perfektní a sehrány tým. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Základní vyšetření

400 Kč

• Viniční 235, Brno Mapa

Oční klinika NeoVize Brno

• „Zatím jsem u této paní doktorky byla v pátek 10.10. 2014 na vstupním vyšetření na laserovou operaci očí v brněnském Lexumu. Přístup všech - od recepčních až po paní doktorku byl na 1. Všichni milí a paní doktorka na vše ochotně odpověděla a vysvětlila. Operace mě čeká 27.11., tak jsem zvědavá a trošku se i bojím, ale snad vše dobře dopadne :) Více

Oční klinika NeoVize Brno

• „Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Pana doktora jsem našel přes velmi dobré hodnocení zde na znamylekar.cz. Čekal jsem tedy maximum. Pan doktor Racek je rozhodně profík a ostřílený odborník. Nic se u něj neplatí, jak tu párkrát zaznělo. Platil jsem pouze za bílé plomby. Někdo tu psal, že používá nejnovější a nejmodernější materiály a že si to nemůže dovolit. To bych neřekl. Kdybych mlčky seděl, tak mám obyčejnou amalgamovou plombu. Když jsem se zeptal, tak mi vše vysvětlil a nakonec jsme dělali bílou. Rozhodně doporučuji. Více

Babická 5, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Souhlasně se připojuji k předcházejícímu hodnocení. To, že náš syn začal rehabilitovat zrovna u slečny Pašové, byla náhoda. S postupem času si ale stále častěji uvědomuji, jaké to bylo štěstí. Vnímá synovi možnosti a její přístup je vždy na hraně možného. Pro mě osobně je i bonusem, že si u našeho svéhlavého dospívající mláděte uměla sjednat autoritu. Více

Viniční 1, Brno Mapa

Sport.Medica, s.r.o.

Fyzioterapeutická konzultace

od 500 kč

• Praktický lékař

„člověk se srdcem na pravém místě. Nejlepší doktorka, milá, ochotná a hlavně lidská! nikdy bych neměnila

Horníkova 34, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme. Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Ortopedická ambulance

• Praktický lékař

„Ke každému pacientu přistupuje velice příjemně, není jednou z doktorek typu: ,,Odpovídejte ano ne ať se s vámi nemusím zdržovat moc dlouho." Více

Langrova 4, Brno Mapa

Praktická lékařka

• Sexuolog, Gynekolog

„Jsem nadšena hlavně z přístupu jak pana doktora, tak jeho sestřičky. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Vše v lidu vysvětlí a je opravdu citlivý. Pro nás "hrdinky", které každou návštěvu lékaře prožívají značka ideál :). Více

Viniční 235/4049, Brno Mapa

REPROMEDA s.r.o.