Ortoped Břeclav

• „Jako odborník určitě dobrý, s vyšetřením si dá velkou práci a neodbyde člověka za 2 minuty jak jiní lékaři. Pokud vymění tu hodně nepříjemnou arogantní sestru, tak to bude OK. Více

Národní třída 1959/90, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• U Nemocnice 3066/1, Břeclav Mapa

Nemocnice Břeclav

• Ortoped, Alergolog, Dermatol… og, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Národní třída 1959/90, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Je to prvni doktor a to uz jsem jich par vystridal, ktery me objasnil co mam vlastne za problem s kotnikem, vysvetlil moznosti co dal a co je az ta posledni moznost. To urcite oceni kazdy pacient. Více

U Nemocnice 3066/1, Břeclav Mapa

Nemocnice Břeclav

• „dobry den dovolte mi přidat se kněkolika lidem co chvali pana doktora chmuroviče i ja snim mam vyborne zkušenosti je to lekař a odbornik a hlavně přijemny lekař tak jak ma byt každy lekař přijemny a myli diky pane doktore diky vam za vše tu pochvalu sy na sto procent zasloužite gasparova Více

Břeclav Mapa

• „Od Dr. Šmída mám nejen endoprotézy kyč. kloubů, ale mnohokrát jsem byl u něj s různými ůrazy kolen ram. kloubů atd. Vždy bylo jeho ošetření a léčba na vysoké úrovni, velmi si ho vážím. Mí přátelé, kteří se na něj na mou radu obrátili jasou naprosto spokojeni. Ing. Procházka Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Naprostá spokojenost...čas objednání je spíše orientační, ale jinak profesionál na svém místě. Bonusem pak je velmi příjemná sestra. Více

Palackého 45, Hodonín Mapa

Ortoped

• „Skvělý Doktor moc mi pomohl díky panu doktorovi nemám bolesti které mě provázeli 15 let . Doporučuji ,vyslechl mě vše vysvětlil a hlavně pomohl . Více

U nemocnice 1, Břeclav Mapa

NEMOCNICE BŘECLAV

• „přišel jsem , podíval se, bodnul jehlu, odsal hnus, zalepeno. pohoda. Po 2 letech netrpím konečně bolestí. Jiný chirrig mi rekl, ze s tim nejde nic delat. Jen by se pan doktor mohl obcas usmat, jinak sestricka suprova, usmevava :-) Více

• Ortoped

Mikulov Mapa