Nemocnice Břeclav

(5 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Nemocnice Břeclav

U Nemocnice 3066/1

690 74 , Břeclav , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
3 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: doc. David Lenz Jiný

  Doktoru Lenzovi patri me VELKÉ DÍKY. Po vyléčení moji maminky ktere operoval kokeno a díky jeho zlatým rukam ,přístupu, znalostem a umění maminka po několika letech opet běhá. Zjistila jsem ze mam problém s ramenem a se strachem jsem navštívila pana Lenze,ktery mi udělal pečlivě veškeré vyšetření které bylo možné, poté vysvětlil co bude následovat. Jeho jednani, snaha pomoci a řešit problém rychlostí jakou to jen jde,je neuvěřitelné. Děkuji moc za pristup,péči ,nasazení a za to,že jsem měla tu možnost být pacientem pana doktora Lenze.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: doc. David Lenz Bolest kolen

  Výborný ortoped. Je mi 30, už dlouho jsem chodil k ortopedům s bolestmi kolene. Všichni mě však od pasu dali poukaz na ortopedickou vložku a předepsali rehabilitace a tím to skončilo. Pak jsem dostal doporučení na pana Lenze, který mě zrengenoval kolena a diagnostikoval mě artrozu obou kolen a po týdnu od první návštěvy mě pýchl do kolen injekci kyseliny hyaluronové, která mě velmi pomohla od bolesti kolen a můžu se zase bez bolesti radovat z delších procházek či jízdě na kole .


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: doc. David Lenz Bolesti kotníku

  Skvělý odborník moc mi pomohl při každém problému mi vše vysvětlí a vym co mě čeká každá operace dopadla dobře pokud je problém tak hledá důvod proč to vzniklo a co se dá dělat


  Došlo k chybě, zkuste to znovu