Klobouky u Brna

Jakého specialistu hledáte?
  • „Chodíme za p. Profesorom z Popradu s našou dcérkou ktorá má diagnostikovaný perthes, klobúk dole pred takým prístupom aký p. Profesor má, na Slovensku sme sa s takýmto prístupom zatiaľ nestretli,sme s ním maximálne spokojný, je to skvelý odborník. Více

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Privátní ortopedie

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Profesionální empatický přístup k pacientům. Odborník na pravém místě. Příjemný personál, moderní vybavení a bezbolestné ošetření. Děkuji Více

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany Mapa

Král DENT s.r.o.

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Paní magistra působí velice mladě, což bylo velkým pozitivem v přístupu k mému synovi. Je silně empatická a naslouchající! S termínem ochotná vyjít vstříc. Děkujeme! Více

Koláčkovo nám. 727, Slavkov u Brna Mapa

CE-DI-RO, z.s.

Psychologické poradenství

od 400 kč

• „K panu doktorovi chodím už 20 let. Je to výborný odborník. Vždy vše vysvětlí. Chodí k němu i moje dcera. Jsme nad míru spokojené. Patří mu i jeho manželce velké DĚKUJI. Více

Náměstí 15, Rakvice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Paní doktorka v Hustopečích už není - moc nám chybí. Pečlivá, hodná, nej, nej, nej. Vždy jsem si u ní v ordinaci připadala jako v lázních. Je nám po ní smutno. Více

Mrštíkova 10, Hustopeče Mapa

Praktická zubní lékařka

• Praktický lékař, Internista

„pro moji rodinu je pani Horáková ideálni lékařka

č.d. 761, Hovorany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vždy jsem byla velmi spokojená. Když byly děti malé, tak jsem velmi jsem oceňovala podporu v kojení, což není úplnou samozřejmostí. Navíc, paní doktorka měla vždy i milou sestřičku. Více

Jiráskova 1541, Šlapanice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře. Více

B. Němcové 228, Slavkov u Brna Mapa

• Komenského 144, Újezd u Brna Mapa

Oční ambulance NeoVize

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Je super.

Sovětská 912 (poliklinika), Bučovice Mapa

Alergologie, klinická imunologie

• „velmi dobrá odbornice, dbá na prevenci

Čejč 73, Brno Mapa

• Praktický lékař

„nejlepsi

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Brněnská 41, Hustopeče Mapa

Nemocnice s poliklinikou

• „Výborný a pečlivý pan doktor, skvělý přístup!!! Doporučuji!

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Soukromá interní ordinace

• „Výborná paní doktorka, moc mi pomohla. O pacienty má opravdový zájem a je vždy ochotná. Vím, že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit. Více

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „MUDr.Nováková je velice milá,příjemná a dobrá lékařka.Kéž by takových bylo víc!!!!

Hlavní 190, Mapa

Odborný lékař neurologie

• „s paní doktorkou Chybovou jsem velice spokojena. Má velmi dobrý a odborný přístup k mým problémům se zuby,velmi si cením její práce i když má delší objednací dobu a občas zatvrdnu i v čekárně. Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Pan doktor je zkušený a vždycky jedná v zájmu zvířete, máme s ním velmi dobré zkušenosti a můžeme doporučit.

Lidická 310, Slavkov u Brna Mapa

Veterinární ordinace Slavkov