Strážnice

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu jen a jen doporučit.. velmi milá paní psycholožka. Pomohla mi navést na "správnou cestu" a jsem za to velmi vděčná. U ní jsem našla odpovědi na spousty otázek v mé hlavě. Tímto děkuji! Více

Horní Plesová 83, Hodonín Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Dermatolog, Fyzioterapeut, Zubař Více

Komenského 616, Kyjov Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Gynekologická ambulance

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Profesionální empatický přístup k pacientům. Odborník na pravém místě. Příjemný personál, moderní vybavení a bezbolestné ošetření. Děkuji Více

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany Mapa

Král DENT s.r.o.

• „MUDr.Pavel Borovička je zkrátka super lékař,odpovědný,spolehlivý,ochotný vždy pomoct,léčí celou rodinu již asi 30 let a nemůžeme si jej vynachválit,děkujeme a přejeme dále hodně síly,zdraví a Božího požehnání.Mgr.Anna Pfeifer s rodinou Více

Nádražní řádek 26, Hodonín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „paní doktorka je velmi šikovná, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak ona, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučil jsem ji všem svým známým. Více

Polešovice Mapa

Dentální praxe s.r.o.

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• Plastický chirurg

„V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc . Více

Velkomoravská 12, Hodonín Mapa

HOMEDICA

• „Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

• „Nejlepší lékař v oboru, dobrý člověk. Sestra velmi milá. Všem můžu doporučit .Velmi lidský přístup. K panu doktorovi chodím přes 20 let. Více

Seifertovo náměstí 702, Kyjov Mapa

Gynekolog

• „Velmi mila a napomocna pani doktorka. Pokud je nejaky problem, tak poradi i po telefonu. Takovi by meli byt vsichni lekari. Více

Kunovice, Mapa

Ordgyn - H

Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „Také chodím k paní doktorce již několik let, a proto vím, že setřičky se střídají z důvodu odchodu na mateřskou a návratu z mateřské. Problém bude spíš v paní Anděle než v paní doktorce, která je stále stejná, milá, poctivá, citlivá a lidská. Zoja Více

Národní třída 90, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úžasný lékař po odborné stránce, vlídný a empatický po lidské stránce, a bezkonkurenční v tom, že nezbytné léky ordinuje v minimální míře, která zaručí léčebný efekt, ale nepoškozuje zdraví pacienta vedlešími účinky. Tento lékař nemá konkurenci mezi lékaři, které znám, protože sleduje především zájem na zdraví svého pacienta, a nikoli zájem na svém kontě. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Kardiologie, vnitřní lékařství

• „Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny.... Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná. Více

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

Kollárova 9/4338, Hodonín Mapa

MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství

• „nejlepší paní doktorka sem sni spokojena chodila sem k ní od doby kdy začala pracovat v Hodoníně takže od malička :) a v čil k ni chodí aj má dcera a jsme spokojené :) Více

Brandlova 33, Hodonín Mapa

PL pro děti a dorost, homeopatie

• „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg