Kardiolog Břeclav

• „Úžasný lékař po odborné stránce, vlídný a empatický po lidské stránce, a bezkonkurenční v tom, že nezbytné léky ordinuje v minimální míře, která zaručí léčebný efekt, ale nepoškozuje zdraví pacienta vedlešími účinky. Tento lékař nemá konkurenci mezi lékaři, které znám, protože sleduje především zájem na zdraví svého pacienta, a nikoli zájem na svém kontě. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Kardiologie, vnitřní lékařství

• „Skvělá lékařka za 6 měsíců se můj stav značně zlepšil. Když jsem ji navštívil poprvé byl jsem značně vyřízen. Stačí brát léky upravit životosprávu, začít se hýbat, nepít alkohol. Více

Sady 28. října 5, Břeclav Mapa

Kardiologická ambulance

• „super!

Svobody 2, Mikulov Mapa

Kardiologická a cévní ambulance

• Kardiolog, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Profesní přístup k pacientovi, velmi důkladný, vstřícný. Mohu jen a jen doporučit.

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

1 názor

„PERFEKtní lékař, neznám lepšího, chybí mi však napojení na Zdravel a tím i propojenost s lékárnou atd.Zdravel zřejmě bude nastupovat coby náhrada IZIP Více

Hodonín Mapa

• Kardiolog