Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

(90 názorů)

Vážené klientky, děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021. Chtěli bychom Vás tímto informovat, že od nového roku dojde k jistým organizačním změnám. Nově se na Vás... Více

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

Moravcova

767 01 , Kroměříž , zlínský

Kontaktní údaje +420 73...

Vážené klientky,

děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021.
Nově se na Vás v ambulanci budou těšit lékaři: MUDr. Petr Bozděch a MUDr. Michaela Glaicová. MUDr. Roman Laštůvka bude nadále vykonávat roli odborného garanta pro ambulantní provoz.

Noví lékaři mají bohaté zkušenosti z nemocničního i ambulantního provozu, a v současnosti jsou zároveň zaměstnanci Kroměřížské nemocnice.

Věříme, že tato provázanost bude příjemným bonusem ve smyslu návaznosti péče pro většinu z Vás.

Naše nabídka

Poradna pro výběr vhodné antikoncepce a Péče o uživatelky antikoncepce

Terapie a substituce po přechodu

Spolupráce s indikační poradnou

Spolupráce s IVF centry při léčbě neplodnosti

Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství

Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Spolupráce s fyzioterapeutem zaměřeným na RHB pánevního dna (inkontinence, neplodnost, cvičení v těhotenství…)

Vyšetření

• Komplexní gynekologická ambulantní péče (Používáme jednorázová plastová zrcadla)
  • Preventivní očkování proti viru HPV–nejčastější příčině rakoviny děložního čípku
  • Preventivní gynekologické vyšetření včetně onkologická prevence zaměřené na odhalování rizika gynekologických nádorů
  • Vedení poradny pro těhotné včetně prenatální diagnostiky, Kardiotokografické vyšetření pro těhotné maminky
  • Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství s možností sledování na obrazovce a pořízení fotografického záznamu
  • Poradna pro výběr vhodné antikoncepce a Péče o uživatelky antikoncepce

Typ zařízení

• klinika

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Pan doktor Bozděch je příjemný pan doktor. Všechno vysvětlil tak jak má. Návštěva proběhla v pořádku. Sestřička moc příjemná a ochotná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vše bylo v pořádku.Hezká čekárna ochotná sestřička. Pan doktor je super a ordinace čistá, útulná. Perfektní

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Byla jsem jako vždy spokojená, přestože se jednalo o nového lékaře - dochvilnost, příjemné vystupování.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Skvěla komunikace a vyšetření proběhlo v pořádku. Maximálně spokojená. Skvělý novy tým lékařů. Dekuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

vše jako vždy, bez chyby, díky pane doktore !
    empatický a citlivý pan doktor, žádné čekání.
    laskavé prostředí.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Pan doktor je emapaticky a profesionální! Za ty roky co navštěvuji jeho ordinaci nebyl nikdy žádný problém. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Naprosto úžasný doktor po všech stránkách. Jsem ráda, že jsem přešla zrovna k tomuto panu dr. Max. spokojenost.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Jsem velmi spokojená, k panu doktorovi chodí už i moje nejstarší dcera. Vždy si mě trpělivě vyposlechne, odborně poradí, při vyšetření vše vysvětlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Tohle je pan doktor neznam nikoho, kdo by se mu rovnal po všech stránkách. Profesionální přístup ve všech směrech

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Jsem naprosto spokojená s tímto lékařem. Je vždy lidský, vstřícný, chápavý, vše vysvětlí, má profesionální přístup. Děkuju za jeho péči a mohu všem jen doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu