Gynekologie

118 názor Kroměříž, Moravcova

O nás

Vážené klientky,

děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021.
Chtěli bychom Vás tímto informovat, že od nového roku dojde k jistým organizačním změnám.
Nově se na Vás v ambulanci budou těšit lékaři: MUDr. Petr Bozděch a MUDr. Michaela Glaicová. MUDr. Roman Laštůvka bude nadále vykonávat roli odborného garanta pro ambulantní provoz.

Noví lékaři mají bohaté zkušenosti z nemocničního i ambulantního provozu, a v současnosti jsou zároveň zaměstnanci Kroměřížské nemocnice.

Věříme, že tato provázanost bude příjemným bonusem ve smyslu návaznosti péče pro většinu z Vás.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (118)

MUDr. Michaela Glaicová Jiný

Paní doktorka ke mě po celou dobu vyšetření přistupovala velmi citlivě a profesionálně, že jsem si během rozhovoru ani nevšimla, že už mám vyšetření i za sebou. Úžasný přístup, za který moc děkuji.

MUDr. Michaela Glaicová Jiný

Pani doktorka je proste uzasna a hlavne empaticka

MUDr. Michaela Glaicová Jiný

Nejen vynikající lékařka, ale i jako člověk příjemná, ochotná, chápající, trpělivá, vždy s úsměvem. Sestřička milá a ochotná. Co víc si přát?

MUDr. Michaela Glaicová Jiný

Paní doktorka Glaciová je profesionálka, nic při prohlídce neopomněla. Byla jsem přijata přesně v objednanou dobu, sestra v recepci také milá.

MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vstřícnost, milá komunikace, snaha vše vysvětlit, objasnit, přesný popis všech úkonů před i během jejich provedení. Velmi mile mě překvapily zobrazovací metody díky kterým je možno průběh vyšetření sledovat. Do detailu promyšlené je i uspořádání ordinace, kde je zachována nejvyšší možná míra intimity při převlékání i při čekání na zahájení vyšetření.

MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Dnes jsem poprvé narazila na paní doktorku a byla jsem moc spokojená. Ochotná, vše vysvětlila . Sestřička také milá . Za mě spokojenost .

MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Její péči určitě doporučuji.

MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Příjemné, laskavé, vstřícné jednani. Tentýž den jsem věděla výsledky i když jsem ordinací nastavovat až po 12 hodině. Jsem nadmíru spokojená s úžasným přístupem hned pomoci. E. H

MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vzdy velka spokojenost, jak u pani doktorky, tak pana doktora, mile sestricky, nikdy jsem necekala. Nemam co vytknout.

MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Komunikace i časová přesnost.Vyšetření moderní .Vstricnost a ochota sestry.Velmi kvalitni zazemi.Klidna navsteva.

Kontakt

Moravcova, Kroměříž 767 01
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna