Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

(115 názorů)

Vážené klientky, děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021. Chtěli bychom Vás tímto informovat, že od nového roku dojde k jistým organizačním změnám. Nově se na Vás... Více

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

Moravcova

767 01 , Kroměříž , zlínský

Kontaktní údaje +420 73...

Vážené klientky,

děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021.
Nově se na Vás v ambulanci budou těšit lékaři: MUDr. Petr Bozděch a MUDr. Michaela Glaicová. MUDr. Roman Laštůvka bude nadále vykonávat roli odborného garanta pro ambulantní provoz.

Noví lékaři mají bohaté zkušenosti z nemocničního i ambulantního provozu, a v současnosti jsou zároveň zaměstnanci Kroměřížské nemocnice.

Věříme, že tato provázanost bude příjemným bonusem ve smyslu návaznosti péče pro většinu z Vás.

Naše nabídka

Poradna pro výběr vhodné antikoncepce a Péče o uživatelky antikoncepce

Terapie a substituce po přechodu

Spolupráce s indikační poradnou

Spolupráce s IVF centry při léčbě neplodnosti

Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství

Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Spolupráce s fyzioterapeutem zaměřeným na RHB pánevního dna (inkontinence, neplodnost, cvičení v těhotenství…)

Vyšetření

• Komplexní gynekologická ambulantní péče (Používáme jednorázová plastová zrcadla)
  • Preventivní očkování proti viru HPV–nejčastější příčině rakoviny děložního čípku
  • Preventivní gynekologické vyšetření včetně onkologická prevence zaměřené na odhalování rizika gynekologických nádorů
  • Vedení poradny pro těhotné včetně prenatální diagnostiky, Kardiotokografické vyšetření pro těhotné maminky
  • Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství s možností sledování na obrazovce a pořízení fotografického záznamu
  • Poradna pro výběr vhodné antikoncepce a Péče o uživatelky antikoncepce

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Michaela Glaicová Jiný

Paní doktorka Glaciová je profesionálka, nic při prohlídce neopomněla. Byla jsem přijata přesně v objednanou dobu, sestra v recepci také milá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vstřícnost, milá komunikace, snaha vše vysvětlit, objasnit, přesný popis všech úkonů před i během jejich provedení. Velmi mile mě překvapily zobrazovací metody díky kterým je možno průběh vyšetření sledovat. Do detailu promyšlené je i uspořádání ordinace, kde je zachována nejvyšší možná míra intimity při převlékání i při čekání na zahájení vyšetření.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Dnes jsem poprvé narazila na paní doktorku a byla jsem moc spokojená. Ochotná, vše vysvětlila . Sestřička také milá . Za mě spokojenost .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Její péči určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Příjemné, laskavé, vstřícné jednani. Tentýž den jsem věděla výsledky i když jsem ordinací nastavovat až po 12 hodině. Jsem nadmíru spokojená s úžasným přístupem hned pomoci. E. H

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vzdy velka spokojenost, jak u pani doktorky, tak pana doktora, mile sestricky, nikdy jsem necekala. Nemam co vytknout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Komunikace i časová přesnost.Vyšetření moderní .Vstricnost a ochota sestry.Velmi kvalitni zazemi.Klidna navsteva.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Všechno standartně v pořádku.Příjemná komunikace jak s lékařem ,tak i se sestrou.Jen překvapená,že noví lidé.

Lékař: MUDr. Michaela Glaicová Jiný

Paní doktorka je velice milá a pečlivá. Chodím k ní v průběhu celého svého těhotenství a jsem maximálně spokojená, chtěla jsem chodit k lékaři - ženě.

Lékař: MUDr. Michaela Glaicová Jiný

S přístupem MUDr. Glaicové Michaely jsem byla spokojena. Vše proběhlo profesionálně, byla jsem ošetřena na přesný čas..