Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

(105 názorů)

Vážené klientky, děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021. Chtěli bychom Vás tímto informovat, že od nového roku dojde k jistým organizačním změnám. Nově se na Vás... Více

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

Moravcova

767 01 , Kroměříž , zlínský

Kontaktní údaje +420 73...

Vážené klientky,

děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci v roce 2021.
Nově se na Vás v ambulanci budou těšit lékaři: MUDr. Petr Bozděch a MUDr. Michaela Glaicová. MUDr. Roman Laštůvka bude nadále vykonávat roli odborného garanta pro ambulantní provoz.

Noví lékaři mají bohaté zkušenosti z nemocničního i ambulantního provozu, a v současnosti jsou zároveň zaměstnanci Kroměřížské nemocnice.

Věříme, že tato provázanost bude příjemným bonusem ve smyslu návaznosti péče pro většinu z Vás.

Naše nabídka

Poradna pro výběr vhodné antikoncepce a Péče o uživatelky antikoncepce

Terapie a substituce po přechodu

Spolupráce s indikační poradnou

Spolupráce s IVF centry při léčbě neplodnosti

Zprostředkování a pomoc při přerušení těhotenství

Pomoc při urologických potížích, úniku moči

Spolupráce s fyzioterapeutem zaměřeným na RHB pánevního dna (inkontinence, neplodnost, cvičení v těhotenství…)

Vyšetření

• Komplexní gynekologická ambulantní péče (Používáme jednorázová plastová zrcadla)
  • Preventivní očkování proti viru HPV–nejčastější příčině rakoviny děložního čípku
  • Preventivní gynekologické vyšetření včetně onkologická prevence zaměřené na odhalování rizika gynekologických nádorů
  • Vedení poradny pro těhotné včetně prenatální diagnostiky, Kardiotokografické vyšetření pro těhotné maminky
  • Ultrazvuková diagnostika v gynekologii a těhotenství s možností sledování na obrazovce a pořízení fotografického záznamu
  • Poradna pro výběr vhodné antikoncepce a Péče o uživatelky antikoncepce

Typ zařízení

• klinika

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Velmi příjemný pan doktor, měl snahu pomoct. Vyšetření bezbolestné a prostředí hezké, čisté. doporučuji.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Paní doktorka je velmi profesionální, vstřícná , vyšetření bylo v pořádku , velice podrobné.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Příjemné zázemí. Usměvavá sestřička na recepci. Paní doktorka velice příjemná. Ordinaci ani Váš doktorský tým bych neměnila.

• :
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

MUDr. Petr Bozděch - moc moc moc doporučuju. Konečně pro mě prohlídka není nic stresujícího, ale naopak! Pan doktor moc příjemný, milý a laskavý ve všem vyjde vstříc. Více takových skvělých doktoru. Doufám ze nám neuteče.

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Moc milá paní doktorka, ochotná, vše podrobně vysvětlila. Konečně pro mě nejsou návštěvy nepříjemné.

• J
    Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Na kontroly chodím pravidelně, přístup lékaře byl výborný, také ochota, slušnost i vstřícnost. Děkuji.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Po změně lékaře v ordinaci první návštěva a vše v pořádku. Příjemná paní doktorka i sestra na recepci.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Moc milá paní doktorka, vše mi vysvětlila, hodnotím bez problémů chtěla jsem jít k ženě, takže můžu doporučit

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vše proběhlo v příjemné atmosféře. Odbornost lékaře na velmi dobre úrovni, komunikace na vysoké úrovni.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

MUDr. Bozděch - velmi příjemný lékař, sestra na recepci také velmi milá. I když šlo o mou první návštěvu, jsem spokojená.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu