Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Šárka Divišová
Samost.ord.PL - gynekologa

Na Podkově 25, Bystré 56992

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    S paní doktorkou Divišovou jsem maximálně spokojená. Má profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Je to odborník na svém místě, nikdy neodmítne, mám v ní naprostou důvěru. Doporučuji! Ještě jednou děkuji za péči.

     • Samost.ord.PL - gynekologa Jiný  • 

  • K

    Paní doktorka je velice sympatická, usměvavá a jak už tu píšou ostatní, tak i empatická. Jsem s ní moc spokojená. Jiného doktora bych nechtěla. :)

     • jiné místo Jiný  • 

  • J

    S tak ochotnou, empatickou a profesionální paní doktorkou jsem se dlouho nesetkala. Dnes jsem byla u paní doktorky Divišové poprvé, protože moje gynekoložka už v zařízení nepracuje. Měnit lékaře se mi nechtělo, ale po dnešní návštěvě musím říct, že nelituji. Děkuji, že jsou stále tak skvělí lékaři, kteří si udělají i čas na to, vysvětlit vám, když se na něco zeptáte a ještě být pozitivní a usmát se na vás. Jsem moc spokojená.

     • jiné místo Jiný  • 

  • L

    Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát

     • Samost.ord.PL - gynekologa Jiný  • 

  • N

    Paní doktorka je vždy velmi milá, vždy mi vše pěkně vysvětlí a snaží se mi pomoct. Jsem ráda že mi kamarádka tohoto lékaře doporučila.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Paní doktorka je velice příjemná a milá. Kdykoliv mi dokáže poradit a nepřipadám si u ní jako bych "otravovala".

     •  • 

  • Asi nejpříjemnější, nejsympatičtější, nejusměvavější lékař, kterého jsem kdy poznala. Paní doktorka je vždy milá, ochotná, velmi lidská a kvalitní lékařka. K ní je radost chodit.

     •  • 

  • Super paní doktorka, se kterou se dá i dobře povídat. Velice milá vstřícná a šetrná. Pro mě nejlepší. Doporučuji

     •  • 

  • Výborná paní doktorka, je skvělá jako lékařka, tak jako ,,normální,, ženská. Je empatická, ochotná, milá. Vždy poradí, pomůže. Doporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je velice milá,ochotná a obětavá.Po profesní stránce na vysoké úrovni.Nepoznala jsem lepšího gynekologa.Škoda,že musí dojíždět až z Olomouce,je to pro ní určitě těžké.Za všechny spokojené pacientky jí i sestřičce patří vřelý dík.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu