Psycholog Svitavy

• Psycholog, Psychoterapeut

„Nejen naprostou profesionalitu, ale i lidský přístup a obrovskou dávku empatie můžete očekávat od návštěvy ordinace PhDr. Chodury. Vlídného přijetí a erudovaného přístupu se Vám dostane už po příchodu na pracoviště, a sice ze strany odborné asistentky pana doktora. Sám PhDr. Chodura je odborníkem s mnohaletou praxí, mj. působí též jako soudní znalec a v odborných kruzích je právem respektovanou osobností. Výše uvedené samo o sobě představuje záruku kvalitní péče. Když však ke znalosti, odbornosti a praxi přidáte ještě lidskost a opravdu upřímný zájem o pacienta / klienta, vyjde vám z toho nad očekávání skvělá zkušenost. Nelze než doporučit; přesvědčte se sami. Panu doktorovi a jeho týmu - velké DÍKY! Více

Nám. Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

Pracoviště: Poliklinika AGEL Česká Třebová

• „Pan doktor sice vyřizuje hovory při sezení, ale vždy se omluví, než telefon zvedne. Pozdní příchody na sezení jsou také běžné, ale je to čistě jen proto, že ordinuje ve dvou městech (Svitavy i Litomyšl) a dojíždí autobusem. Jako doktor je velice příjemný a s naším synem dělá jeho spolupráce s námi velké pokroky. Vzhledem k jeho práci chápu jeho postoje, a není to nuda, kterou dává najevo při sezení, ale únava. Když denně vyslechnete desítky lidí, kteří Vám brečí na rameno, protože nic nezvládají a pomoct si můžou jen sami, ne sezením u psychologa, tak to je potom těžké. Některým není pomoci a je jich hodně, a denně je poslouchat a snažit se jim pomoci je velice vyčerpávající. V tomto oboru se pohybuje manžel, ale trochu jiné specializace a můžu potvrdit, jak moc toto unavuje. Pan doktor není znuděný, ale unavený. Je to také jen člověk a má své mouchy jako my všichni. Proto poslední co bych řešila je telefonování. Důležité jsou výsledky , které za sebou nechává a u nás je to pozitivní ohlas. S pozdravem Šimková Ladislava s Filípkem z Janova u Litomyšle Více

Šmilovského 1122, Litomyšl Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Lepší paní doktorku jsem zatím nepotkala.Velice dobře se s ní komunikuje a dokáže člověku odlehčit od toho co ho tíží,aspon mě její rady pomáhají. Vždy se těším na její návštěvu.Je to človíček,kterému se otevřu a řeknu co právě cítím a nestydím se.Jsem ráda,že jsem našla zrovna ji a moc ji děkuji za vše,jinak nevím co by semnou bylo. Děkuji Iva Nesporá. Více

Svitavská 25, Moravská Třebová Mapa

Klinická psychologie

• „Lékařka je šikovná a je na ní soplech a poradí . Díky ní dělám malí posuny v životě . Je šikovná a správně dokáže nasměrovat kam pacient potřebuje nasměrovat . Velmi jí doporučuji . Více

Purkyňova 37, Svitavy Mapa

Klinická psychologie

• „Chodili jsme za ním s dcerou. Na mě dělal velmi dobrý dojem, dcera si sezení chválila. Vzhledem k tomu, že to nebyl první psycholog, se kterým se setkala, považuji to za dobré znamení. Rozhodně nám to všem výrazně pomohlo. Více

Dimitrovova 4, Svitavy Mapa

Ambulance klinické psychologie

• Psycholog, Dermatolog, Diagn… ostik, Gastroenterolog, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr, Dietolog Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• „Mladý ambiciozní lékař, pro kterého je jeho zaměstnání zábavou, posláním. Diagnostikuje s nadšením bez ukvapených závěrů za použití soudobých,moderních postupů. V rámci svých kompetencí mi pomohl a v místech, kde mé potíže překračovali jeho specifikaci, mi doporučil jinou formu léčby. Objednací lhůty se dle závažností pohybují od "hodin" po 3 týdny. Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• „DOPORUČUJI!!!Docházela jsem k paní doktorce asi půl roku,kde mi velice pomohla.Je velmi příjemná,milá a hodná.Moje psychycké problémy byly brzy pryč!Moc často na ni vzpomínám. Více

Smetanovo náměstí 58, Litomyšl Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více