Jeseník

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

Ordinace v Léčebném domě, Lipová-lázně Mapa

Psychologická ordinace a poradna - PhDr. Petr Beroušek, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248; dočasně jen po předchozím ujednání; možno i on-line (Skype: psycholog.ok)

Osobní psychoterapie

od 1 200 kč

Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p., Jeseník Mapa

Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka Jeseník, t. č. mimo provoz

• „Nejlepší dětská lékařka na světě ❤️ Jako pacientku mě měla v péči krásných 19 let a pro svou dceru jsem nemohla zvolit jinou. Mohu zavolat prakticky kdykoli, když si nevím rady a je li to akutní, paní doktorka bez váhání přijede i k nám domů ???? Velice příjemná a laskavá. Nedovedu si představit, co budeme dělat až jednoho dne přestane ordinovat ❤️ Více

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „velmi dobra a ochotná lekařka vždy pomuže sem s ní velice spokojena rada poradi když si nevime rady moc ji všem doporučuji Více

Dukelská 1240, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Poprvé jsem se s doktorem Kováčikem setkala u porodu mého syna před 2 lety a byla jsem naprosto spokojená,jak s profesionalitou,tak s přístupem a kvalitou práce.Teď jsem i jeho pacientka na gynekologii a teprve teď jsem zjistila,že prohlídka u gynekologa nemusí být stresující a leckdy bolestivý zážitek!Všem vřele doporučuji.Kéž by byli takoví všichni doktoři! Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

Jesenická nemocnice

• „Oceňuji jeho vstřícnost. Velmi mi pomohl a tímto mu děkuji!

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Zařízení klinické psychologie

1 názor

„Machr na rovnání bolavých zad, tedy plotýnek. Vřele doporučuji všem.

č.d. 60, Loučná nad Desnou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor Assefa úspešně diagnostikoval a odoperoval perianální absces, který se objevil u našeho 4 měsíčního chlapečka. Tento pro nej rutinní zákrok na dospělém člověku, ale velmi vzacný u dětí, pro nej byl opravdovou výzvou u tak malého kojence. Rychle si získal naši důvěru srdečným přístupem, zasvěcením do problému a suveréním postojem k případu. Díky tomu jsme byli klidní, že náš malý pacient je v nejlepších rukou. Ocenili jsme také dobrou komunikaci a konzultace pres email. Tímto ještě jednou moc panu doktorovi děkujeme, Honzíka už nic netrápí a je díky Vašim zlatým rukám a dobrému srdci opět veselé miminko. Více

náměstí Míru 4/5, Vrbno pod Pradědem Mapa

Odborný lékař chirurgie

• Praktický lékař, Pediatr

„úžasná doktorka, 100% se na ni můžete spolehnout a věřit jí. Jiného takového doktora jsem zatím nepoznala! Vždy ochotná a v dobré náladě. Více

• Praktický lékař

„Výborná paní doktorka, vždycky mi pomohla a je strašně ochotná a hodná.:-)

• Praktický lékař

„Vždy jsem byla s ošetřením i přístupem velmi spokojena. A co se týká objednávek - myslím si, že šetří svým pacientům čas, který by jinak strávili zbytečným sezením v čekárně. Oceňuji také milý a ochotný přístup sestřičky, neb jak se říká v jedné pohádce - "sestra do pravá ruka doktora". Více

Fučíkova 1238/16, Jeseník Mapa

• „Vynikajici lekar,chapavy,mily,klidny.Pri vysetreni vzdy sam vse vysvetluje,na dotazy odpovida.Pacientce se venuje s peci.Kdybych se nestehovala,nikdy bych nemenila...Take neni sebestredny a arogantni,naopak... Více

Masarykovo náměstí 151, Jeseník Mapa

Praktický lékař gynekolog

Sokolská 374, Mikulovice Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K MuDr. M.Slavíkovi jsem byla převedena a jsem pyšná,že jsem se dostala právě k němu,poněvadž je nejen sympatický a vždycky v dobré náladě,ale nesmírně vstřícný, trpělivý a lidský.Je profesionál a spolu s jeho sestřičkou tvoří sehranou ,příjemnou dvojku.Přeji jim oběma hodně trpělivosti a vše dobré. Více

Lipovská 101, Jeseník Mapa

Praktický lékař stomatolog

• Praktický lékař

„Pan Doktor s velkým D, kéž by tak skvělá byla valná většina praktických lékařů, profesionál, vstřícný, důsledný, příjemný a komunikativní. Více

Jeseník Mapa

• „Paní doktorka i sestřička jsou hodné a příjemné. Paní doktorka má vlídné chování. Můzeme jen doporučit a být rádi, že ji máme. Takových lékařů moc není. Především je, ale skvělá lékařka, která neponechá nic bez povšimnutí. Více

nám. Hrdinů 1, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Oceňuji velmi vstřícný a profesionální přístup, tady se cítím, že jim na mně záleží a to dnes není samozřejmostí. Mohu jen doporučit. Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

• „Profesionál každým coulem, také navštěvuje pacienty. Milá a lidská.

Hlavní 34, Žulová Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nabizi i leky na bazi bylinek, coz je skvele, ze nechce hned do deti rvat chemii. S detmi to umi, byli jsme moc spokojeni (vysetreni pri nemoci na dovolene v Karlove Studance). Více

Bezručova 113, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší zubař. Celá naše rodina je s ním nadmíru spokojená už několik let :-) Bez čekání a hlavně bez bolesti.

Lipovská 101, Jeseník Mapa

Ordinace MUDr. Slavík Martin