Rapotín

Jakého specialistu hledáte?
  • „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Skály 18, Horní Město, Bruntál Mapa

Stáj Kincl - Skály u Rýmařova (BRUNTÁL a okolí)

• „Z vlastní zkušenosti mohu říci.. velmi empatický, slušný, vzdělaný doktor a odbrorník na ortopedii. Byl jsem překvapen jeho lidským přístupem a snahou pomoci i nad rámec běžných lékařských výkonů. Opravdu skvělý lékař! Děkuji pane doktore! Více

Nerudova 640/41, Šumperk Mapa

Šumperská nemocnice a.s.,

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Bez komentáře je to profesionál naprostý tak jak p.doktorka K.Slaba je úžasná paní zubařka a dekuji ze k ni muzu docházet Bludský M. Více

M. R. Štefánika 3, Šumperk Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Při dlouhotrvajících stavech úzkosti, kdy už jsem z toho stavu byla zoufalá, jsem se po doporučení mé kamarádky s mým problémem obrátila na Míšu. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala, Míša mi moc pomohla. Myslím, že jsem to nejhorší s její pomocí překonala a kdyby opět úzkost přišla, vím, jak s ní pracovat. Mohu tedy jen doporučit a zároveň tímto i Míše děkuji. Více

Fialova 416/3 Šumperk, Šumperk Mapa

psychoterapeutická spolupráce a poradna

• „K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze.... Více

Sobotín 16, Šumperk Mapa

Mr. Štefánika 3, Šumperk Mapa

Náměstí Svobody 690, Rapotín Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je velmi milý, chápavý a hodný. Je to opravdový odborník, který si ví rady a nestřílí diagnózy od pasu. Stejně tak i jeho sestřička je vždy hodná a vstřícná. Mohu vřele doporučit. Více

Slovanská 22, Šumperk Mapa

Coopermed s.r.o.

• „Pan Člupný dokázal rychle a účinně odhalit vzniklý problém a svou nestranností a profesionálním přístupem podpořit rozvoj vztahu otce s dcerou. Více

Palackého 2, Šumperk Mapa

Mgr. Jaroslav Člupný - psycholog

Psychologické poradenství

od 500 kč

• „Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.

M. R. Štefánika 3/967, Šumperk Mapa

Sanogyn s.r.o.

• „je užasná !! laskavá a její přístup je super !! moc mi pomohla !! a sestřička je taky příjemná jsem moc ráda že tam mužu chodit Více

č.d. 504, Nový Malín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Oceňuji odborný a lidský přístup. Sice se bojím stále, ale vždy to zvládneme. Je super! Zuzka děkuji

Náměstí Svobody 2824/1, Šumperk Mapa

AV Dent CZ s.r.o.

• „S p.doktorem jsem spokojená je to příjemný člověk i lékař poradí i vysvětlí.Ordinace krásná a čekací doba přesná podle objednání prostě doktor z velkým D Více

Linhartova 147, Ruda nad Moravou Mapa

Langrova 23, Šumperk Mapa

Fialova 14, Šumperk Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Vybrala jsem si pana doktora k operaci ocnich vicek.Cekala jsem 3 mesice,ale stalo to za to.- Nadstandartne profesionální a lidský pristup.Vzdy mu zalezi na tom,aby odvedl skvelou praci.Chytry,sikovny a mily clovek a plasticky chirurg.Mohu jen a jen doporucit.???????????? Dekuji vam pane doktore. Eva Novakova ❤ Více

Školská 17, Zábřeh Mapa

Odborný lékař plastické chirurgie

• „Moje první zkušenost s paní doktorkou je výtečná. Velká starostlivost, snaha vysvětlit problém, vstřícný přístup. Je milá, ochotná a pečlivá. A to se týká i sestřiček. Tímto jim moc děkuji za péči a lidský přístup. Budu je doporučovat dál. Ještě jednou za vše veliké díky. Spokojená pacientka Jitka M. Více

Langrova 7/240, Šumperk Mapa

Oční ordinace Ottlens s.r.o.

• „Dobrý den já osobně mohu jen pochválit ,pomohla manželce ,stará se se vší péčí a je velmi citlivá ,za naší rodinu za jedničku. Více

Dr. E. Beneše 5, Šumperk Mapa

MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Žižkova 14, Zábřeh Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Vynikající práce,profesionální a bezbolestné moc milá sestřička i paní doktorka...,po celonoční ukrutné bolesti zubu jsem paní doktorku navštívil v její ordinaci ,příjemé prostředí, modeně vybavená a utulná ordinace a moc milá paní doktorka i sestřička ,dva zubní kazy byly odstraněny a to zcela bezbolestně, s usměvem jsem odpochodoval domů.Již dlouho jsem se nesetkal s takovým super přístupem a profesionalitou.,Doposud jsem měl se zubaři jen samé negativní a bolestné zkušenosti a bál se ale tato paní doktorka je suprová to se vubec nedá srovnat jsem nadšen a mohu jen doporučit s plným hodnocením. Více

Uničovská 2, Šumperk Mapa