Zlaté Hory

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

Ordinace v Léčebném domě, Lipová-lázně Mapa

Psychologická ordinace a poradna - PhDr. Petr Beroušek, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248; dočasně jen po předchozím ujednání; možno i on-line (Skype: psycholog.ok)

Osobní psychoterapie

od 1 200 kč

Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p., Jeseník Mapa

Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka Jeseník, t. č. mimo provoz

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice Mapa

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

• „velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

Karlova Studánka 1, Krnov Mapa

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Tematínská 5A, Brantice Mapa

Centrum Bratislava Medissimo

• „Nejlepší dětská lékařka na světě ❤️ Jako pacientku mě měla v péči krásných 19 let a pro svou dceru jsem nemohla zvolit jinou. Mohu zavolat prakticky kdykoli, když si nevím rady a je li to akutní, paní doktorka bez váhání přijede i k nám domů ???? Velice příjemná a laskavá. Nedovedu si představit, co budeme dělat až jednoho dne přestane ordinovat ❤️ Více

Dukelská 456, Jeseník Mapa

• Praktický lékař, Internista

„dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Sadová 310, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „velmi dobra a ochotná lekařka vždy pomuže sem s ní velice spokojena rada poradi když si nevime rady moc ji všem doporučuji Více

Dukelská 1240, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „paní doktora Juráňová i sestřička jsou určitě nejlepší a velmi ochotné,vždy pomohou ,vřele doporučuji, d:))

Nám. Míru 1, Město Albrechtice Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Poprvé jsem se s doktorem Kováčikem setkala u porodu mého syna před 2 lety a byla jsem naprosto spokojená,jak s profesionalitou,tak s přístupem a kvalitou práce.Teď jsem i jeho pacientka na gynekologii a teprve teď jsem zjistila,že prohlídka u gynekologa nemusí být stresující a leckdy bolestivý zážitek!Všem vřele doporučuji.Kéž by byli takoví všichni doktoři! Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

Jesenická nemocnice

• „Oceňuji jeho vstřícnost. Velmi mi pomohl a tímto mu děkuji!

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Paní Vodičková je velmi příjemná a ochotná. Rehabilitace s ní byly velmi příjemné. Je pravda, že jsem byla po ránu mrzutá, že musím tak brzy vstávat, ale v její ordinaci mne vše přešlo a užívala jsem si relaxace. Další pozitivum bylo, že mne naučila mnoho cviků a po pár týdnech bolesti úplně odezněly. Tuto dámu vřele doporučuji! Více

Wolkerova 533, Zlaté Hory Mapa

Rehabilitace

1 názor

„Machr na rovnání bolavých zad, tedy plotýnek. Vřele doporučuji všem.

č.d. 60, Loučná nad Desnou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Zátor 98, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor Assefa úspešně diagnostikoval a odoperoval perianální absces, který se objevil u našeho 4 měsíčního chlapečka. Tento pro nej rutinní zákrok na dospělém člověku, ale velmi vzacný u dětí, pro nej byl opravdovou výzvou u tak malého kojence. Rychle si získal naši důvěru srdečným přístupem, zasvěcením do problému a suveréním postojem k případu. Díky tomu jsme byli klidní, že náš malý pacient je v nejlepších rukou. Ocenili jsme také dobrou komunikaci a konzultace pres email. Tímto ještě jednou moc panu doktorovi děkujeme, Honzíka už nic netrápí a je díky Vašim zlatým rukám a dobrému srdci opět veselé miminko. Více

náměstí Míru 4/5, Vrbno pod Pradědem Mapa

Odborný lékař chirurgie

Svatopluka Čecha 268, Vrbno pod Pradědem Mapa

Ordinace Vrbno

• Praktický lékař, Pediatr

„úžasná doktorka, 100% se na ni můžete spolehnout a věřit jí. Jiného takového doktora jsem zatím nepoznala! Vždy ochotná a v dobré náladě. Více

Jeseník Mapa

• Praktický lékař

„Výborná paní doktorka, vždycky mi pomohla a je strašně ochotná a hodná.:-)

Jeseník Mapa

• Praktický lékař

„Vždy jsem byla s ošetřením i přístupem velmi spokojena. A co se týká objednávek - myslím si, že šetří svým pacientům čas, který by jinak strávili zbytečným sezením v čekárně. Oceňuji také milý a ochotný přístup sestřičky, neb jak se říká v jedné pohádce - "sestra do pravá ruka doktora". Více

Fučíkova 1238/16, Jeseník Mapa

• „Vynikajici lekar,chapavy,mily,klidny.Pri vysetreni vzdy sam vse vysvetluje,na dotazy odpovida.Pacientce se venuje s peci.Kdybych se nestehovala,nikdy bych nemenila...Take neni sebestredny a arogantni,naopak... Více

Masarykovo náměstí 151, Jeseník Mapa

Praktický lékař gynekolog