Javorník

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

Ordinace v Léčebném domě, Lipová-lázně Mapa

Psychologická ordinace a poradna - PhDr. Petr Beroušek, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248; dočasně jen po předchozím ujednání; možno i on-line (Skype: psycholog.ok)

Osobní psychoterapie

od 1 200 kč

Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p., Jeseník Mapa

Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka Jeseník, t. č. mimo provoz

• „Nejlepší dětská lékařka na světě ❤️ Jako pacientku mě měla v péči krásných 19 let a pro svou dceru jsem nemohla zvolit jinou. Mohu zavolat prakticky kdykoli, když si nevím rady a je li to akutní, paní doktorka bez váhání přijede i k nám domů ???? Velice příjemná a laskavá. Nedovedu si představit, co budeme dělat až jednoho dne přestane ordinovat ❤️ Více

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „velmi dobra a ochotná lekařka vždy pomuže sem s ní velice spokojena rada poradi když si nevime rady moc ji všem doporučuji Více

Dukelská 1240, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka má velmi hezký přístup k pacientům. Během operace katarakty mně o postupu průběžně informovala. Je odborník na svém místě a titul FEBO jí právem náleží. Více

TANA oční klinika, s.r.o.

• „Paní doktorka je úžasný člověk na správném místě a skutečný profesionál. Mockrát děkuji za její milý a laskavý přístup a za ochotu pacientovi vše podrobně vysvětlit. S výsledky laserové operace (odstranění dioptrií a astigmatismu) jsem nadmíru spokojena. Vážím si všech pracovníků na oční klinice Tana, protože se zde díky nim pacient od první chvíle cítí velmi komfortně - a to i během samotné operace. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla právě pro tuto kliniku a ještě jednou moc děkuji paní doktorce Špačkové. Více

TANA oční klinika, s.r.o.

• „Poprvé jsem se s doktorem Kováčikem setkala u porodu mého syna před 2 lety a byla jsem naprosto spokojená,jak s profesionalitou,tak s přístupem a kvalitou práce.Teď jsem i jeho pacientka na gynekologii a teprve teď jsem zjistila,že prohlídka u gynekologa nemusí být stresující a leckdy bolestivý zážitek!Všem vřele doporučuji.Kéž by byli takoví všichni doktoři! Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

Jesenická nemocnice

• „Oceňuji jeho vstřícnost. Velmi mi pomohl a tímto mu děkuji!

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Pan docent řehák je opravdu výrobný lékař je na pravém místě kde ho potřebují. Pečlivý, svědomitý... Mohu všem doporučit Více

• Praktický lékař, Pediatr

„úžasná doktorka, 100% se na ni můžete spolehnout a věřit jí. Jiného takového doktora jsem zatím nepoznala! Vždy ochotná a v dobré náladě. Více

• Praktický lékař

„Výborná paní doktorka, vždycky mi pomohla a je strašně ochotná a hodná.:-)

• Praktický lékař

„Vždy jsem byla s ošetřením i přístupem velmi spokojena. A co se týká objednávek - myslím si, že šetří svým pacientům čas, který by jinak strávili zbytečným sezením v čekárně. Oceňuji také milý a ochotný přístup sestřičky, neb jak se říká v jedné pohádce - "sestra do pravá ruka doktora". Více

Fučíkova 1238/16, Jeseník Mapa

• „Vynikajici lekar,chapavy,mily,klidny.Pri vysetreni vzdy sam vse vysvetluje,na dotazy odpovida.Pacientce se venuje s peci.Kdybych se nestehovala,nikdy bych nemenila...Take neni sebestredny a arogantni,naopak... Více

Masarykovo náměstí 151, Jeseník Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K MuDr. M.Slavíkovi jsem byla převedena a jsem pyšná,že jsem se dostala právě k němu,poněvadž je nejen sympatický a vždycky v dobré náladě,ale nesmírně vstřícný, trpělivý a lidský.Je profesionál a spolu s jeho sestřičkou tvoří sehranou ,příjemnou dvojku.Přeji jim oběma hodně trpělivosti a vše dobré. Více

Lipovská 101, Jeseník Mapa

Praktický lékař stomatolog

• Praktický lékař

„Pan Doktor s velkým D, kéž by tak skvělá byla valná většina praktických lékařů, profesionál, vstřícný, důsledný, příjemný a komunikativní. Více

Jeseník Mapa

• „Paní doktorka i sestřička jsou hodné a příjemné. Paní doktorka má vlídné chování. Můzeme jen doporučit a být rádi, že ji máme. Takových lékařů moc není. Především je, ale skvělá lékařka, která neponechá nic bez povšimnutí. Více

nám. Hrdinů 1, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Oceňuji velmi vstřícný a profesionální přístup, tady se cítím, že jim na mně záleží a to dnes není samozřejmostí. Mohu jen doporučit. Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

• „Profesionál každým coulem, také navštěvuje pacienty. Milá a lidská.

Hlavní 34, Žulová Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Uhelná 8, Olomouc Mapa

TANA oční klinika, s.r.o.

• „Nejlepší zubař. Celá naše rodina je s ním nadmíru spokojená už několik let :-) Bez čekání a hlavně bez bolesti.

Lipovská 101, Jeseník Mapa

Ordinace MUDr. Slavík Martin