Jablonné nad Orlicí

Jakého specialistu hledáte?
  • Nádražní 42, Česká Třebová Mapa

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Mapa

Privátní ortopedická ambulance

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „jeden z nejlepších které znám.Sympatický,příjemný,pečlivý,vyslechne a poradí a hlavně léčí"jsem velice spokojená s M.Břečkou. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-neurologie

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)! Více

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie

• „Máme pana doktora rádi. Je milý, vtipný. Věci neokecává-řekne pravdu. Asi bude na ženské, ale který doktor není? Dávám mu jedničku. Petra Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá kapacita v oboru. Odborník na TTTS. Skvělý psycholog, diagnostik a člověk na svém místě. Zachránil spousty životů a rodin. Nedoceněný lékař světového formátu. Více

5. května 64, Hradec Králové Mapa

Odborný lékař gynekolog

• „Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových. Více

Husova 582, Ústí nad Orlicí Mapa

• „Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni! Více

Čs.Armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice a.s.

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Perfektní lékař s normálními názory a skvělým přístupem k dětem i dospívajícím. Nikdy jsem se nesetkal s ničím co by mi nevyhovovalo nebo s čím bych nesouhlasil. Více

č.d. 257, Slatina nad Zdobnicí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nikdy jsem se nesetkala tak s výborným přístupem doktora. Velmi mě překvapil a pomohl nám. Má profesionální přístup, vše výborně vysvětlí a má dobré ceny. Můžu vřele doporučit. Opravdu jsem byla velmi spokojená. G Více

Felixova 1635, Česká Třebová Mapa

Veterinární klinika u nádraží

• „Je po odborné stránce velmi dobrý. K pacientům je příjemný. Měl velmi dobrou ruku při volbě sestřičky Marie Procházkové. Spolu byli skvělá dvojka. Na panu doktorovi se však pomalu začíná projevovat věk. Občas něco zapomene, nedokáže dělat dvě věci současně, telefonát ho zcela vyvede z konceptu. Jeho výše jmenovaná sestřička však byla skvělá, na všechno pamatovala a tak jako dvojka neměli chybu. Sestřička šla do důchodu a tak uvidíme jak to bude dále. Snad se panu doktorovi podaří najít stejně dobrou a udržet si tak skvělou pověst. Hodnotím ho kladně. Více

Nádražní 753, Žamberk Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Je to nejlepší zubařka co jsem kdy poznal. Zákroky provádí zcela bezbolestně a kvalitně. Od te doby co k ní docházim tak nemám takový strach ze zubařské ordinace jako dřív ba naopak. A také od té doby chodim 2x do roka na preventivní prohlídky beze strachu a zbytečných obav z případného zákroku. A sestřička je také velmi milá a příjemná na pacienty. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa