Město Albrechtice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice Mapa

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

• Neurolog, Chirurg

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

• „velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

Karlova Studánka 1, Krnov Mapa

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Tematínská 5A, Brantice Mapa

Centrum Bratislava Medissimo

• „Moc dekuji p.dr.Malacovi za odbornou peci pri urazu me postizene dcery.Moc nam pomohl. Take bych chtela podekovat jeho prijemne sestricce. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Poprvé jsem navštívila paní doktorku a i když nejsem její pacientka, tak mě ochotně přijala. Takový přístup jsem snad nikdy nezažila. Je moc milá, usměvavá a dobře mi poradila a vše nádherně vysvětlila. K mému dalšímu překvapení i paní sestřička byla velmi pozorná, chápavá a ochotně mi zodpověděla na zvídavé dotazy. Při čekání si se mnou dokonce povídala a perfektně mi popsala, co mám dělat dál. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Musím říct,že já a zubař jsme nebyly kamarádi od doby kdy jsem chodila jako dítě k p.zubařce Palasové.Vlastní dítě bych k ní nikdy nepustila.Jakmile jsem začala chodit k p.zubaři Urbánkovi a následně k p.zubaři Keprtovi,jsem nadmíru spokojená a dokonce už i strach a obavy z prohlídky a plombování vymizel.Oba jsou jedineční a skvělí odborníci.Škoda jen,že takových lékařů,kteří svou práci dělají s láskou a ne jen proto,že je to živí je tak málo. Více

Maxima Gorkého 52/638, Krnov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Úžasný pan doktor a úžasná paní sestřička, takový přístup jaký je v této ordinaci jsem nikde jinde nezažila. Pan doktor vždy pomůže ikdyž to nespadá pod alergii, dětský syna nechával trápit se měsíc s kašlem, odmítal napsat atb, po konzultaci s dr. Váňou ihned atb a po týdnu klid. Ostatní lékaři by se od něj měli učit :-) jsem spokojený pacient už 16 let :-) Více

Opavská 48/296, Krnov Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Byla jsem dlouho bez zubního lékaře a k paní doktorce jsem se dostala úplně náhodou,jen jsem slyšela,že přišla z Bruntálu.Můj strach ze zubního ošetření,se nedá slovy pojmenovat,ale po první i druhé návštěvě,jsem lepšího a hodnějšího zubního lékaře,za celý svůj život nepotkala.I když můj strach zatím stéle přetrvává,chci paní doktorce strašně moc poděkovat za vlídnost,ohleduplnost a celkové ošetření,jakým ke mě přistupovala a doufám,že jednoho dne se budu k paní doktorce i těšit.Ještě jednou moc děkuji Více

nam. Hrdinů 5, Krnov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Sadová 310, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „příjemná, milá, umí si pacienta vyslechnout. I když to ne s každým pacientem určitě nemá lehké. Jiného praktického lékaře bych nehledala. Více

Albrechtická 37a, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, umí naslouchat, poradit a hlavně pochopit. Je dobré mít někoho, komu se můžu se svými nejen zdravotními problémy svěřit.Myslím , že vše souvisí se vším, jako zdraví s psychikou apod. Více

Opavská 48, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Za mě Spokojenost, profesionál co se vyzná... Přístup úplně v pohodě... A sestry jsou taky fajn, vyjdou vstříc jak to jde... Už téměř rok a půl a vždy vše v pořádku bez problémů... Doporučuji.. Více

Mikulášská 27, Krnov Mapa

Ortodoncie Krnov

• Otorinolaryngolog

„Příjemý pan doktor, zákrok nebolestivý,rychlý, objednání na čas přesné.Nejde víc než tímto způsobem poděkovat.

Nám. Hrdinů 6, Krnov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Profesionál na svém místě, nic nepodceňuje. Rychle se umí rozhodnout a poradit . Nejlepší v Krnově .

nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Gynkard s.r.o

• „Dokonalý doktor. Vysvětlení bylo stručně a snadno se pochopilo. Byl hodný, milý. Jen a jen doporučuji

Revoluční 897/42, Krnov Mapa

• „Jezdím za paní doktorkou léta a přestávám mít- na stáří- neurozu ze zubaře.Je velmi pečlivá a vstřícná.Děkuji za to,že k ní můžu,jinak bych od strachu měla zuby jako pračlověk. Více

Krnovská 9, Bruntál Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorce patří můj veliký dík, okamžitě jednala a hlavně neváhala a vše co bude následovat vysvětlila.Po operaci se zajímá o můj zdravotní stav, i když dosud jsem v péči jiných gynekologů.Cokoliv potřebuji, vždy mi vyjde vstříc, tato ochota platí i pro sestřičku. Více

Opavská 41, Krnov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• Praktický lékař

„Vždy mi pomohl a dobře poradil. Doléčil mi úraz nohy. Je vynikající lékař a člověk. Sestřička je bezvadná. Doporučuji. Více

Nádražní 1778/29a, Bruntál Mapa

Rafaelmedicus s.r.o.

• „paní doktora Juráňová i sestřička jsou určitě nejlepší a velmi ochotné,vždy pomohou ,vřele doporučuji, d:))

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař ortopedie