Vrbno pod Pradědem

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

Ordinace v Léčebném domě, Lipová-lázně Mapa

Psychologická ordinace a poradna - PhDr. Petr Beroušek, Schrothovy léčebné lázně se sídlem v obci Lipová-lázně, Lázeňská 248; dočasně jen po předchozím ujednání; možno i on-line (Skype: psycholog.ok)

Osobní psychoterapie

od 1 200 kč

Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p., Jeseník Mapa

Psychologická poradna a dispenzář PhDr. Petr Beroušek - pobočka Jeseník, t. č. mimo provoz

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice Mapa

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

• „velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

Karlova Studánka 1, Krnov Mapa

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Tematínská 5A, Brantice Mapa

Centrum Bratislava Medissimo

• „K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze.... Více

Sobotín 16, Šumperk Mapa

Gynekologická ordinace

• „Nejlepší dětská lékařka na světě ❤️ Jako pacientku mě měla v péči krásných 19 let a pro svou dceru jsem nemohla zvolit jinou. Mohu zavolat prakticky kdykoli, když si nevím rady a je li to akutní, paní doktorka bez váhání přijede i k nám domů ???? Velice příjemná a laskavá. Nedovedu si představit, co budeme dělat až jednoho dne přestane ordinovat ❤️ Více

Dukelská 456, Jeseník Mapa

• Praktický lékař, Internista

„dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Sadová 310, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Ano souhlas, pan doktor i sestřička jsou super. Mam u něj své dvě děti a naprostá spokojenost.Jsme rádi, že je máme. Děkujeme za péči. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „velmi dobra a ochotná lekařka vždy pomuže sem s ní velice spokojena rada poradi když si nevime rady moc ji všem doporučuji Více

Dukelská 1240, Jeseník Mapa

• Otorinolaryngolog

„Příjemný doktor i sestřička. Byli jsme s tříletým synem se zánětem uší, měla jsem z toho strach protože se syn doktorů bojí, pan doktor byl ale milý, synovi vysvětlil co za nástroje použije a proč, tak, aby se nebál a pochopil. Opravdu skvělý přístup i léčba, určitě doporučuji. Více

Okružní 4, Bruntál Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Jezdím za paní doktorkou léta a přestávám mít- na stáří- neurozu ze zubaře.Je velmi pečlivá a vstřícná.Děkuji za to,že k ní můžu,jinak bych od strachu měla zuby jako pračlověk. Více

Krnovská 9, Bruntál Mapa

Praktický lékař stomatolog

• Praktický lékař

„Vždy mi pomohl a dobře poradil. Doléčil mi úraz nohy. Je vynikající lékař a člověk. Sestřička je bezvadná. Doporučuji. Více

Nádražní 1778/29a, Bruntál Mapa

Rafaelmedicus s.r.o.

• „paní doktora Juráňová i sestřička jsou určitě nejlepší a velmi ochotné,vždy pomohou ,vřele doporučuji, d:))

Nám. Míru 1, Město Albrechtice Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Kvalitní profesionálka, včetně jejího kolegy. Mimo to v rámci neutěšeného stavu našich médií, která otevřeně manipulují a lžou, je pokec s ní dobrým zdrojem místních informací. Taková malá místní ČTK :) Více

Dr. E. Beneše 21, Bruntál Mapa

Fyzioterapie Češková

• „Paní doktorka je odborník na slovo vzatý. Osobně mi diagnostikovala několik onemocnění z jiných lékařských oborů, u nichž mi právě tzv. odborníci tvrdili, že je vše v pořádku a nic to, vzhledem k mému nízkému věku, není. Paní doktorka jako lékařka s aprobací i z interního lékařství je prostě skvělá!!! U každého pacienta se zajímá o celkový zdravotní stav, ne jen o svůj obor - alergoligii. Více

Partyzánská 16, Bruntál Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Chodím k panu doktorovi už několik let nejen léky které mi předepisuje,ale především jeho vyslechnutí a rady mi velmi pomáhají.Myslím si, že je to velmi dobrý doktor.Sestřička je milá a ochotná.A vám pane Králi vzkazuji jděte někam!!! Více

Mánesova 4/976, Bruntál Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Poprvé jsem se s doktorem Kováčikem setkala u porodu mého syna před 2 lety a byla jsem naprosto spokojená,jak s profesionalitou,tak s přístupem a kvalitou práce.Teď jsem i jeho pacientka na gynekologii a teprve teď jsem zjistila,že prohlídka u gynekologa nemusí být stresující a leckdy bolestivý zážitek!Všem vřele doporučuji.Kéž by byli takoví všichni doktoři! Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

Jesenická nemocnice

• „K paní doktorce docházím s babičkou, o kterou pečuji a musím říct, že je to člověk na svém místě. Má spousty znalostí, vše dobře vysvětlí, pomohla ve vyřízení spousty věcí, které byly nutné pro starost o "nemohoucího člověka". Její pracovní doba nekončí ordinačními hodinami, na maily mi odpovídala i ve večerních hodinách a toho si velice cením. Většina lékařů svůj mail ani nezveřejňuje nebo Vám nikdy neodpoví. Je příjemná a jde s dobou. Více

Revoluční 20, Bruntál Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Oceňuji jeho vstřícnost. Velmi mi pomohl a tímto mu děkuji!

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Zařízení klinické psychologie