Králíky

Jakého specialistu hledáte?
  • „Z vlastní zkušenosti mohu říci.. velmi empatický, slušný, vzdělaný doktor a odbrorník na ortopedii. Byl jsem překvapen jeho lidským přístupem a snahou pomoci i nad rámec běžných lékařských výkonů. Opravdu skvělý lékař! Děkuji pane doktore! Více

Nerudova 640/41, Šumperk Mapa

Šumperská nemocnice a.s.,

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Bez komentáře je to profesionál naprostý tak jak p.doktorka K.Slaba je úžasná paní zubařka a dekuji ze k ni muzu docházet Bludský M. Více

M. R. Štefánika 3, Šumperk Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Při dlouhotrvajících stavech úzkosti, kdy už jsem z toho stavu byla zoufalá, jsem se po doporučení mé kamarádky s mým problémem obrátila na Míšu. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala, Míša mi moc pomohla. Myslím, že jsem to nejhorší s její pomocí překonala a kdyby opět úzkost přišla, vím, jak s ní pracovat. Mohu tedy jen doporučit a zároveň tímto i Míše děkuji. Více

Fialova 416/3 Šumperk, Šumperk Mapa

psychoterapeutická spolupráce a poradna

• „K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze.... Více

Mr. Štefánika 3, Šumperk Mapa

Gynekologická ordinace

Náměstí Svobody 690, Rapotín Mapa

Gynekologická ordinace

• Praktický lékař

„Pan doktor je velmi milý, chápavý a hodný. Je to opravdový odborník, který si ví rady a nestřílí diagnózy od pasu. Stejně tak i jeho sestřička je vždy hodná a vstřícná. Mohu vřele doporučit. Více

Slovanská 22, Šumperk Mapa

Coopermed s.r.o.

• „Pan Člupný dokázal rychle a účinně odhalit vzniklý problém a svou nestranností a profesionálním přístupem podpořit rozvoj vztahu otce s dcerou. Více

Palackého 2, Šumperk Mapa

Mgr. Jaroslav Člupný - psycholog

Psychologické poradenství

od 500 kč

• „Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.

M. R. Štefánika 3/967, Šumperk Mapa

Sanogyn s.r.o.

• „je užasná !! laskavá a její přístup je super !! moc mi pomohla !! a sestřička je taky příjemná jsem moc ráda že tam mužu chodit Více

č.d. 504, Nový Malín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Oceňuji odborný a lidský přístup. Sice se bojím stále, ale vždy to zvládneme. Je super! Zuzka děkuji

Náměstí Svobody 2824/1, Šumperk Mapa

AV Dent CZ s.r.o.

• „S p.doktorem jsem spokojená je to příjemný člověk i lékař poradí i vysvětlí.Ordinace krásná a čekací doba přesná podle objednání prostě doktor z velkým D Více

Langrova 23, Šumperk Mapa

Fialova 14, Šumperk Mapa

Linhartova 147, Ruda nad Moravou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Moje první zkušenost s paní doktorkou je výtečná. Velká starostlivost, snaha vysvětlit problém, vstřícný přístup. Je milá, ochotná a pečlivá. A to se týká i sestřiček. Tímto jim moc děkuji za péči a lidský přístup. Budu je doporučovat dál. Ještě jednou za vše veliké díky. Spokojená pacientka Jitka M. Více

Langrova 7/240, Šumperk Mapa

Oční ordinace Ottlens s.r.o.

• „Dobrý den já osobně mohu jen pochválit ,pomohla manželce ,stará se se vší péčí a je velmi citlivá ,za naší rodinu za jedničku. Více

Dr. E. Beneše 5, Šumperk Mapa

MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Vynikající práce,profesionální a bezbolestné moc milá sestřička i paní doktorka...,po celonoční ukrutné bolesti zubu jsem paní doktorku navštívil v její ordinaci ,příjemé prostředí, modeně vybavená a utulná ordinace a moc milá paní doktorka i sestřička ,dva zubní kazy byly odstraněny a to zcela bezbolestně, s usměvem jsem odpochodoval domů.Již dlouho jsem se nesetkal s takovým super přístupem a profesionalitou.,Doposud jsem měl se zubaři jen samé negativní a bolestné zkušenosti a bál se ale tato paní doktorka je suprová to se vubec nedá srovnat jsem nadšen a mohu jen doporučit s plným hodnocením. Více

Uničovská 2, Šumperk Mapa

• „jsem s ním velmi spokojená

Jesenická 49, Šumperk Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „MUDr.Nováková je velice milá,příjemná a dobrá lékařka.Kéž by takových bylo víc!!!!

Langrova 36, Šumperk Mapa

Odborný lékař neurologie

• Praktický lékař

„Velmi výborná lékařka a ma skvělý personál.Vždy mí pomohla a vždy mí vyšla vstříc.Velmi ji důvěřují.

Jesenická 2, Šumperk Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je to anděl v lékařském plášti.

M. R. Štefánika 3, Šumperk Mapa