Odry

Jakého specialistu hledáte?
  • „Příjemná sestřička i pan doktor,jsem velmi spokojená. Čistá pěkná čekárna i ordinace. V čekárně jsme byli jen dvě. Bezbariérový přístup Více

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• Zubař, Parodontolog

„Je to špičkový doktor jeden z nejlepších má svojí prvotřídní kvalitu a cit k lidem jsem 25 let u něho jsem spokojený . Více

K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín Mapa

COMFORTDENT

Keramické korunky

od 2 880 kč

• Plastický chirurg

„to pan doktor s velkým D...s takovým přístupem jako má pan doktor Maceček jsem se ještě nesetkala...je to nejlepší doktor a jsem moc ráda, že jsem šla na augmentaci k němu...doporučuji a všude doporučovat budu...je lidský, věci říká na rovinu tak jak jsou žádné mlžení, usměvavý...prostě za mě Top Více

Zborovská 1245, Hranice Mapa

Nemocnice Hranice

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

• „Pan doktor je velice ochotný a milý a je to odborník na pravém místě.Chodím k němu už hodně let a po přestěhování k němu jezdím nadále až 50 km. Jeho zdravotní sestra je taky na pravém místě,hodná a ochotná. A oba Vám trpělivě odpoví na každý Váš dotaz. Více

Palackého 313, Fulnek Mapa

Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• Lidový léčitel

„Dobrý den. Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí Více

Dvořákova 1947/41, Nový Jičín Mapa

Biotronika, Energetická celostní medicína +420 733 646 190

• „Pan doktor Valeš je úžasný. Chodím k němu 3 roky a zatím jen veliká spokojenost. Udělá si čas, vysvětlí, poradí... Doktor na úrovni. Více takových...Irena Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Msgr.Šrámka 1028/11, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov Mapa

Praktický lékař gynekolog

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

• „K paní Skulilové jsem šla s velkou skepsí, jelikož můj blok, který mě v životě omezoval nedokázal nikdo předtím vyřešit. Díky paní Skulilové a její komunikaci s podvědomím jsem po pár týdnech zjistila, že již žádný blok nemám.....za to jí moc děkuji a vřele doporučuji dalším, kteří v životě narazí na problém. Více

Losertova 69, Lipník nad Bečvou Mapa

Soukromá poradna pro alternativní terapii Mgr. Lada Skulilová

• „V dnešní době jsem mile překvapena s přístupem pana dokrora. Opravdu neskutečný pan doktor, který se snaží co nejvíce pomoc nemocnému. Za mě v širokém okolí jeden z nejlepších doktorů Více

Bezručova 2/413, Nový Jičín Mapa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Tato dáma, vždy pomůže a vyhoví...moc díky za vše...je dáma na správném místě a již pomohla nesčetně mnoha lidem...

č.d. 202, Hrabyně Mapa

Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče

• „Pan doktor je člověk na pravém místě. Pokud vím, tak již neordinuje. Vždy mi pomohl a vysvětlil, co bylo potřeba. Jsem ráda za to, že jsem mohla být jeho pacientkou. Více

Purkyňova 32/1485, Nový Jičín Mapa

Gynekologie NJ, s.r.o., gynekolog, ARO

• Pediatr, Imunolog, Hematolog

„pan primar je uzasny lekar,clovek ktery ma pochopeni,umi a ma zajem pomoct,kdyz odesel z karvine,nedostava se mi takove pece,proto premyslim,ze budu za p.lasotou dochazet do jicina.dekuji p.primari,ze jste takovych lekaru je malo.s uctou p.tothova. Více

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín Mapa

Tnasfuzní oddělení, Nemocnice Nový Jičín

• „Již při vstupu do ordinace,podáním ruky vás vítá výsoce vzdělaný praktik,který považuje přístup k pacientovi,za součást léčebného procesu.Součásti ordinace je velmi zkušená sestra Miroslava ,která je velmi přísná,ale vždy umi najit cestu ke kompromisu tak, aby pacient byl spokojen. Více si ani přát neumím. Více

Máchova 619/30, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař urologie - Med Centrum

• „K paní doktorce Lichnovské jezdím s chlapcem 7 let opravdu s vědomím, že nás vždy vyslechne, poradí a pomůže, i přesto, že bývá občas v časovém presu, neboť k ní jezdí mnoho pacientů z širokého okolí. Nikdy nás neodbyla, vždy je přívětivá , trpělivá a důsledná. Nepochybně je odborník na svém místě a za její přístup a profesionalitu jsem velmi vděčná. Více

Bezručova 2, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie