Kravaře

Jakého specialistu hledáte?
  • „Výborný lékař. Příjemné prostředí a odborník na své místě. Profesionální přístup sestry i lékaře...

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Příjemná sestřička i pan doktor,jsem velmi spokojená. Čistá pěkná čekárna i ordinace. V čekárně jsme byli jen dvě. Bezbariérový přístup Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „Naprostá a dlouholetá spokojenost. Vytknout nelze absolutně nic. Mohu pouze, a ráda, doporučit. Děkuji.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Československé armády 12C, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hlučín

Antonína Vaška 82, Háj ve Slezsku, Mapa

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

• Sexuolog, Porodní asistentka… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• Plastický chirurg, Chirurg

„U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Fyzioterapeut

„Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda. Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci. Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce: Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit. Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji? Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient. S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul. Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání. PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient. Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu. Tímto ji zdravím... Více

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Lenka Jůzová

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance), Opava Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Přátelský, profesionální,vždy semnou probere vše do podrobná a vysvětlí co není jasné. vždy k němu jdu i odcházím s úsměvem. Více

K.M.Lichnovského 9, Chuchelná Mapa

gyn. ambulance

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

Partyzánská 1730/3, Opava Mapa

Dentální hygiena, Poliklinika Katka

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

17.listopadu 1790, Mapa

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• „Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava Mapa

MUDr.Rohel Dent

• „Pani doktorka i sestřičky jsou velmi milé a příjemné. Ale od milé návštěvy je zde nová recepční a ta to bohužel všechno kazí. Více

Opavská 6230/29A, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• Plastický chirurg, Chirurg

„Pan MUDr. Janík je lidský,profesionální a neměla bych problém se na něj obrátit s jakýkoliv problémem. Na konzultaci mi bylo vše skvěle vysvětleno a na konci listopadu jsem podstoupila odstranění jizev na obličeji. Skvělý lékař a ze srdce děkuji. DOPORUČUJI Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost