Studénka

Jakého specialistu hledáte?
  • „Naprostá a dlouholetá spokojenost. Vytknout nelze absolutně nic. Mohu pouze, a ráda, doporučit. Děkuji.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Sexuolog, Porodní asistentka… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem velice spokojená se vším. Pan doktor velmi ochotný, vše mi vysvětlil a poradil ohledně mého problému.

Štefánikova 1301/4, Kopřivnice Mapa

Gynekologie Kopřivnice s.r.o.

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„…. Je to nejlepší lékař s profesionálním i lidským přístupem. Vždy upřímný. Přesně popise problem a nasledne kroky léčby. Více

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• Plastický chirurg, Chirurg

„U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „Chtěla bych panu doktorovi poděkovat za odborný a milý přístup a za splnění mého snu otěhotnět. Jsem teprve na začátku, ale pan doktor navrhnul přistup a léčbu, která se nakonec podařila a oplatila. Ráda se k němu vrátím, až budu zase potřebovat pomoct. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Fyzioterapeut

„Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda. Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci. Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce: Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit. Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji? Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient. S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul. Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání. PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient. Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu. Tímto ji zdravím... Více

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Lenka Jůzová

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• „Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :) Více

Horymírova 121, Ostrava-Zabřeh Mapa

praktický zubní lékař

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

• „Pan doktor je velice ochotný a milý a je to odborník na pravém místě.Chodím k němu už hodně let a po přestěhování k němu jezdím nadále až 50 km. Jeho zdravotní sestra je taky na pravém místě,hodná a ochotná. A oba Vám trpělivě odpoví na každý Váš dotaz. Více

Palackého 313, Fulnek Mapa

Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

Tyršova 9/1832, Ostrava Mapa