Bílovec

Jakého specialistu hledáte?
  • „Na pana doktora, SPECIALISTU píši pouze toto. Je to člověk na správném místě. Zná svůj obor a je 1. Děkuji mu za milé, přívětivé chování a také za můj život. Zná svoji práci že všech úhlu. Chodím k němu cca. 30 let a nevymenila bych ho. Děkuji za vše. Dana H. Více

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Sestřička má vstřícný postoj, i kdybyste měli špatnou náladu, ona má pozitivní energii. Ordinace je vkusně a účelně vybavena, pan doktor má zájem o pacienta. Více

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

• „Děkuji za péči pane doktore, jste vynikají odborník. Mohu doporučit všem ženám, které hledají nového gynekologa.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Kostelní 3, Hať, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hať

Československé armády 12C, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hlučín

Antonína Vaška 82, Háj ve Slezsku, Mapa

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

• Sexuolog, Porodní asistentka… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• Plastický chirurg, Chirurg

„Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o