MDDr. Vladimír Leškovský

Zubař · Více o specializacích

Jeseník 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladimír Leškovský
Ordinace MUDr. Slavík Martin

Lipovská 101, Jeseník 79001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S

    pan doktor je uzasny,mela jsem ze zubaru panickou hruzu,ale pan doktor je uzasny a u nej se uz nebojim a uz je tam i muj syn a verim,ze se zubare bat nebude.do Jeseniku dojizdime 140 km,ale stoji nam to za to.Moc dekujeme i skvele sestricce

     • Ordinace MUDr. Slavík Martin Jiný  • 

  • S

    Pan doctor, mily vzdy vstricny, ochotny pomoci.Profesionalni pristup, vzdy kdyz jsem u nej byla. Moc dekuji ,pane doctore.Vase spokojena pacientka. Kubenkova Stavrula.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Ú

    Velice příjemný,citlivý.Dělá opravdu dobrou práci,což nemohu s předešlým stomatologem srovnat.Manžel i já jsme spokojeni.

     • jiné místo Jiný  • 

  • K

    Nejlepší zubař. Celá naše rodina je s ním nadmíru spokojená už několik let :-) Bez čekání a hlavně bez bolesti.

     • Ordinace MUDr. Slavík Martin Jiný  • 

  • Můj názor na pana doktora Leškovského, je ten nejlepší. Je citlivý, vše pěkně vysvětlí. Konečně se zase nebojím chodit k zubaři. Přešla jsem od doktorky Kolčavové a nelituji, ba naopak si doktora Leškovského vážím a také s dcerkami bych ho nevyměnila!
    Hebláková Božena

     • jiné místo ošetření kořenových kanálků  • 

  • Skvely zubar, vzdy velmi citlive osetreni. Dojizdim k nemu 2x rocne na preventivni prohlidku celkem z daleka, ale noveho lekare pobliz si hledat nehodlam. Pan Leskovskyi vyhovuje a nikdy se u nej nebojim.

     •  • 

  • Šikovný lékař pro mé zoubky a můj panický strach. Jsem neskutečně ráda, že vás mám!!! Jednoznačně si pan doktor ve mě vypěstoval z pacientky se zanedbanou pusou, pacientku, která by mu klidně usla v křesle. Za mě a mé zoubky 1*. Petrželková

     •  • 

  • Nejlepší zubař, kterého jsem měla! Bezbolestné zákroky, milé vystupování pana zubaře i sestry. Ani jednou jsem nečekala, když jsem byla na objednávku. Vše pěkně vysvětlí, snaží se ve všem vyjít vstříc. DOPORUČUJI!!

     •  • 

  • Byli jsme u něj s dcerou po prvé a to jen proto,že naše p.zubařka měla dovolenou. Dceři trhal zub a vše proběhlo bez problému. Jeho chování a preciznost byla perfektní. Taktéž sestrička byla milá. Verča

     •  • 

  • Skvělé profesionální jednání a přístup k pacientovi. Citlivý přístup k moji tříleté dceři, vřele doporučuji. Za nás rozhodně palec nahoru.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu