Mohelnice

Jakého specialistu hledáte?
  • Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• Otorinolaryngolog

„Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos! Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Plastická operace nosu

od 18 000 kč

• Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Pan doktor Holibka je vynikající doktor; mívám záněty močových cest a na doporučení známých jsem začala chodit k panu doktorovi, který mně velmi pomohl a nasadil účinnou léčbu. Navíc je velmi příjemný a pohodový, všechno vysvětlí a dobře poradí. Více

Bezručova 5, Olomouc Mapa

Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Takových doktorů by mělo být víc.Byla jsem se vším spokojená.Doporučuji každému.Je prostě jednička.

Nemocniční 5, Uničov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „jeden z nejlepších které znám.Sympatický,příjemný,pečlivý,vyslechne a poradí a hlavně léčí"jsem velice spokojená s M.Břečkou. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-neurologie

• „Paní doktorka nemá široko, daleko konkurenci, je prostě nejlepší. Dojíždím cca 50 kilometrů a neměnila bych... milá, vstřícná, ochotná pomoci, poradí kdykoliv. Vážím si toho, že jsem již 17 let její pacientkou... Více

Nemocniční 270, Uničov Mapa

Ordinace gynekologa

• „Chtěla bych za celou rodinu poděkovat panu doktorovi.Již několikrát nám zachránil syna Šimonka a vždy má k nám vřelý a milý přístup.Doktor zvelkým D.Moc Vám za vše děkujeme a jsme rádi,že právě Vy jste náš doktor.Rodina Strejčková Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Neurochirurgická klinika

• „Výborný gynekolog, prožil se mnou těhotenství dvojčat a následně ještě další těhotenství, naprosto profesionální přístup, milý a ochotný mi pomoct, když bylo zle. Více

Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „je užasná !! laskavá a její přístup je super !! moc mi pomohla !! a sestřička je taky příjemná jsem moc ráda že tam mužu chodit Více

č.d. 504, Nový Malín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je opravdu velmi hodná, lidská, lékařka na svém místě. I všichni ostatní v tomto zařízení. Všem budu vřele doporučovat. Děkuji za vynikající péči. Více

Dlouhá 28/524, Olomouc Mapa

MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG

• „Máme pana doktora rádi. Je milý, vtipný. Věci neokecává-řekne pravdu. Asi bude na ženské, ale který doktor není? Dávám mu jedničku. Petra Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vybrala jsem si pana doktora k operaci ocnich vicek.Cekala jsem 3 mesice,ale stalo to za to.- Nadstandartne profesionální a lidský pristup.Vzdy mu zalezi na tom,aby odvedl skvelou praci.Chytry,sikovny a mily clovek a plasticky chirurg.Mohu jen a jen doporucit.???????????? Dekuji vam pane doktore. Eva Novakova ❤ Více

Školská 17, Zábřeh Mapa

Odborný lékař plastické chirurgie

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„Otevřená, přátelská, laskavá a naprosto profesionální. Paní doktorka Kýrová je prostě skvělá a mohu být jen rád, že jsem vyhledal právě její ordinaci. Byla to má první zkušenost s psychologickou terapií a mohu konstatovat, že odbourala všechny mé předsudky a obavy. Skutečně mi pomohla. Doporučuji všem. Díky paní doktorko. Více

Vítězná 104, Litovel Mapa

Psychologické poradenství Litovel

• „Děkuji panu Bazalovi a jeho laborantovi za krásné dva můstky na horním patře. Už se zase můžu smát na chlapy. A za přeléčení dvouch zubů. Nejlepší je rychlé a bezbolestné vrtání a obrušování. Jste mistr svého umění, nepřeháním... K. Skřivánková. Více

Ústav sociální péče/Nové Zámky 2, Litovel Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Žižkova 14, Zábřeh Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Naprostá spokojenost. Všem ho moc doporučuji. Velký profesionál a velice sympatický člověk. Na každou návštěvu se velice těším :-) Více

Pasteurova 15/67, Olomouc Mapa

OLDENT - M s.r.o.

• „S rehabilitací jsem spokojená, jen jsou tu dlouhé čekací doby, což ale nejspíš jen potvrzuje co jsem napsala.

Lanškrounská 213/30, Moravská Třebová Mapa

Moravská Třebová