Plicní lékař Frýdek-Místek

• „Paní primářka ošetřuje mě a moji rodinu 20 let, díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu žil můj otec o několik let déle než slibovala prognóza. Děkuji. Více

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava Mapa

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• „Jen ten nejlepší dojem....Velice empatická a příjemná lékařka.Mému vyšetření se plně věnovala a opravdu se zajímala o můj problém,což bohužel ne všichni lékaři takto důkladně praktikují. Více

Poštovní 10, Ostrava Mapa

Odborný lékař TRN a PL pro dospělé

• „Přidávám se k pochvalným komentářům. Paní doktorka je Dáma, Lékařka, Psycholožka, Odbornice... se sestřičkou jsou sehraný tým. Oceňuji profesionalitu, lidský a kultivovaný přístup, empatii. Je to taková oáza... děkuji za vše Více

Hrabinská 1950, Český Těšín Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• „PAN DOKROR PORZER VELMI DOBRÝ LÉKAŘ ODBORNÍK VŽDY VTŘÍCNÝ DOVEDE NASLOUCHAT PACIENTOVI A TAKÉ MU DĚKUJI PRAKTICKY ZA ŽIVOT. PAVEL Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava - Klinika tuberkulózy a respiračních nemocí

• „Velmi příjemná,ochotná,milá chodím k ní už řadu let a nemám s ní žádný problém čekací doby na ošetření nulové.Doporučují při zdravotních problémech ostatním budete určitě spokojeni. Více

Ruská 44, Ostrava Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

• Plicní lékař, Internista

„Profesionál na svém místě. V péči pana doktora jsem již několik let a nemohu vynachválit, velmi pečlivý aprofesionální přístup k pacientům. Snaží se naslouchat a vždy neváhá s dalším postupem léčby. I v covidové době naprosto lidský ,pečlivý a pozitivní ,nikdy nic nezanedbá a snaží se pomoct jak jen to jde. Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• Plicní lékař, Chirurg, Diabe… tolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• „Velice příjemná,sympatická má dobrý vliv na pacienta a její léčba je vždy účinná vím jak mám postupovat při léčbě

Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Plicní lékař, Internista

„Velmi příjemný, empatický lékař i sestřička. Mám problémy se sluchem, trochu ještě slyším, ale mám už velký problém rozumět slovům a pan doktor i sestřička udělali vše proto, abych jim rozuměla a pochopila co mi říkají. Mluvili semnou velmi trpělivě. Děkují panu doktorovi i sestřičce za příjemný a lidský přístup. Více

Dělnická 24/1132, Havířov Mapa

Plicní ambulance, Nemocnice s polikl. Havířov,p.o.

• „Je dobrý,ale byl kdysi dávno lepší.Ale péče o pacienta je skvělá.

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Výše uvedený příspěvek dokonale vystihuje i můj pocit z paní doktorky. Ukázkový přístup k nejen k dítěti, ale i k rodiči. Podrobné, pečlivé vyšetřování, v jehož závěru nabídne řešení (od některých lékařů odchází te často jen s formulí - "To se s věkem zlepší!").Nemalý dík samozřejmě patří i sestřičkám, které jsou k dětem vlídné a nevyvolají u nich zbytečný strach při spirometrii apod..Po předchozích zkušenostech s ostatními lékaři jsem očekávala odbytí typu "Prosím vás, v Ostravě kašle každé druhé dítě." Nic takového se nedělo, ještě jednou touto cestou paní doktorce děkuji a ostatním maminkám doporučuji. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava - Dětské lékařství

• Plicní lékař

„Výborný pan doktor, velmi mi pomohl... Měl spoustu trpělivosti a vyslechl mě, přeléčil pořádně něco, co praktická lékařka neřešila a s čím jsem měla problém x měsíců, udělal mi veškerá potřebná vyšetření. Opravdu člověk na svém místě. Moc mu děkuji. Více

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař TRN - M.I.O., s.r.o.

• Plicní lékař, Internista

„Pan Doktor sympatický,ochotný,pečlivý.Sestřičky také milé.Sehraný tým.Celkově tohle oddělení mohu doporučit.

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

• „Skvělá lékařka s vynikajícími znalostmi, komunikativní a trpělivá při konzultacích s pacienty. Jednoznačně doporučuji. Více

Příbor Mapa

• „Děkujeme panu doktorovi za rychlou pomoc a zajištění další léčby u ORL lékaře. Zjistil se otci, ve 49 letech, tumor kořene jazyka s mezastazemi do krčních uzlin. Jeho rychlá diagnostika zachránila mu zachránila život! Moc děkujeme!!! Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „VELICE DOBRY CLOVEK A LEKAR.

Tyršova 196, Příbor Mapa

Odborný lékař TRN - M.I.O., s.r.o.