Plicní lékař Ostrava

• „Paní primářka ošetřuje mě a moji rodinu 20 let, díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu žil můj otec o několik let déle než slibovala prognóza. Děkuji. Více

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava Mapa

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• „Jen ten nejlepší dojem....Velice empatická a příjemná lékařka.Mému vyšetření se plně věnovala a opravdu se zajímala o můj problém,což bohužel ne všichni lékaři takto důkladně praktikují. Více

Poštovní 10, Ostrava Mapa

Odborný lékař TRN a PL pro dospělé

• „PAN DOKROR PORZER VELMI DOBRÝ LÉKAŘ ODBORNÍK VŽDY VTŘÍCNÝ DOVEDE NASLOUCHAT PACIENTOVI A TAKÉ MU DĚKUJI PRAKTICKY ZA ŽIVOT. PAVEL Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava - Klinika tuberkulózy a respiračních nemocí

• „MUDr. Heralt i jeho maminka jsou velice příjemní, vzdělaní lékaři. Vynikající ve svém oboru. Ochotní a vstřícní. Sestřičky jsou taktéž velice vstřícné, ochotné a milé. Děkuji Vám. Iveta Více

Nákladní 33, Opava Mapa

Odborný lékař plicní

• Plicní lékař, Internista

„Velmi dobrá pliclí lékařka pro dospělé a děti.

Tkalcovská 108, Bílovec Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• „Velmi příjemná,ochotná,milá chodím k ní už řadu let a nemám s ní žádný problém čekací doby na ošetření nulové.Doporučují při zdravotních problémech ostatním budete určitě spokojeni. Více

Ruská 44, Ostrava Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Tak sehranou profesionalni a lidskou dvojici sestricky a pana doktora...to se dnes uz snad ani nevidi.Jsou to uplne milacci. Pan dr. dela vse i mimo jeho obor,aby vam pomohl,nebo poradil.V ordinaci je tak prijemna pohodova atmosfera,ze zapomenete,ze vam neco je. :-) Velikanske diky za vas oba,kez by vas bylo vice.Jste nasi andilci. :-) Více

Havířská 1821/51b, Karviná Mapa

PLICNÍ Skwarlo s.r.o.

• Plicní lékař, Internista

„Velmi vstřícný a odborně erudovaný lékař, optimistický i v této obtížné době. Dokáže vše podrobně vysvětlit a také povzbudit. Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• Plicní lékař, Chirurg, Diabe… tolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Plicní lékař, Anesteziolog, … Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „Je dobrý,ale byl kdysi dávno lepší.Ale péče o pacienta je skvělá.

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Výše uvedený příspěvek dokonale vystihuje i můj pocit z paní doktorky. Ukázkový přístup k nejen k dítěti, ale i k rodiči. Podrobné, pečlivé vyšetřování, v jehož závěru nabídne řešení (od některých lékařů odchází te často jen s formulí - "To se s věkem zlepší!").Nemalý dík samozřejmě patří i sestřičkám, které jsou k dětem vlídné a nevyvolají u nich zbytečný strach při spirometrii apod..Po předchozích zkušenostech s ostatními lékaři jsem očekávala odbytí typu "Prosím vás, v Ostravě kašle každé druhé dítě." Nic takového se nedělo, ještě jednou touto cestou paní doktorce děkuji a ostatním maminkám doporučuji. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava - Dětské lékařství

• Plicní lékař, Internista

„Pan Doktor sympatický,ochotný,pečlivý.Sestřičky také milé.Sehraný tým.Celkově tohle oddělení mohu doporučit.

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

• Plicní lékař, Internista

„Doktor s velkým D, chlap na svém místě, kromě problémů s plícemi pomůže i vstřícným a optimistickým přístupem. Pokud někteří cholerici mají pocit, že všechno dlouho trvá, ať si uvědomí, že se jedná o zodpovědnou práci. Více

Dělnická 24/1132, Havířov Mapa

Plicní ambulance, Nemocnice s polikl. Havířov,p.o.

• „Skvělá lékařka s vynikajícími znalostmi, komunikativní a trpělivá při konzultacích s pacienty. Jednoznačně doporučuji. Více

Příbor Mapa

1 názor

„Paní doktorka mě vyléčila z vleklého plicního problému a doporučila mi další léčbu.Výborná,sympatická doktorka.Doporučuji jistě všem... Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, Pneumologie a ftizeologie