Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Daniel Václavík

Neurolog, MUDr.

• R

Pám primář je velmi příjemný člověk a výtečný odborník neurolog.
      Moc mi pomohl !
      Děkuji mu a všem doporučuji.

• Libor Jeřábek

Otorinolaryngolog, MUDr.

• R

Taktéž vřele doporučuji. Pan primář Jeřábek mě před týdnem operoval (septoplastika) a jsem maximálně spokojena. Bolest se dala v pohodě přežít, nebyly ani třeba léky od bolesti. Z operace jsem měla velký strach, ale bylo to v pohodě :) děkuji, pane primáři.

• Z

Pana Primáře Libora Jeřábka mohu vřele doporučit . Koncem loňského roku mi dělal operaci Rhinoseptoplastika nosu. Ale mohu říci že mě to skoro nebolelo ani žádne otekliny ani napuchliny v obličeji žádné neměla. Opravdu doporučuji tomu kdo má jít na operaci nosních přepážek se objednat k panu MUDr. Libor Jeřábek, Ph.D.
      Oddělení ušní, nosní a krční (ORL)( nemocnice Ostrava Vítkovice )
      primář
      Sice jsem na operaci čekala půl roku ale zato to stálo.

• Jaromír Měch

Gynekolog, MUDr.

• V

Taktéž mám problém s krvácením, taktéž mám problém s Mirenou, ale pan doktor se snaží vše řešit.

• U pana doktora jsem teprve od května letošní roku,ale s paní doktorkou co jsem měla před ní se nedá srovnat.Všechno pěkně vysvětlí a snaží se problém vyřešit.Díky němu snad budu moct mít ještě dětátko a za to jsem mu moc vděčná.Je to velice hodný a příjemný pan doktor!!Z.K.

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře

• Marion Mantič

Gynekolog, MUDr.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla jiz dvakrat, poprve me trochu odbyl, a jedine co bylo, ze mi porad nutil prasky,prasky,prasky a pak cela prohlidka probehla tak rychle, ze jsem se ani na nic nestihla zeptat a uz jsem stala pred ordinaci.., :D ale nejspis mel jen velmi perny den. Podruhe byl naprosty sympatak, ukecany a mily, vyslechnul, poradil, ma normalni nazory a pohled na svet. Naprosto mi vyhovuje :)

• Z

S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém, chodila jsem k němu od 15ti. Asi viděl jak jsem z každé návštěvy vystresovaná, tak se to vždy snažil nějak odlehčit různými vtípky a svým příjemným chováním, za což jsem mu byla vděčná. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, vyšetřil mě, řekl mi o co se jedná, vše mi vysvětlil, nasadil léčbu a vyléčil mě. Jediné co musím vytknout, je to, že mi hned v 15ti letech nasadil antikoncepci Minervu a nijak se nezmínil o tom, že je vysokohormonální a nesmí se brát déle než 2 roky. Nedávno jsem se musela stěhovat do jiného města, čili jsem i měnila gynekologa a dostala jsem nehorázného "sprda" za to, že tohle svinstvo beru už 8 let (zdravotní problémy díky antikoncepce jsem měla poslední dva roky, ale vůbec by mě nenapadlo, že je to tím). To je tak vše, třeba to pan doktor nevěděl, ale i tak, dávat tak mladé holce vysokohormonální antikoncepci je podle mě na pováženou.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jana Vlčková

Fyzioterapeut, Internista, MUDr.

• H

V žádném případě nedoporučuji!!!
      Doktorka je arogantní,až drzá,nevyslechne pacienta pozorně a pak dělá hrubé chyby.Věčně ve spěchu,stresu a špatné náladě.Vyšetření odbývá a nepozná ani banální zánět šlach. HROZNÁ!

• P

paní primářka je lékař na správném místě s dětmi to umí můj syn je autista a ona si k němu našla cestu syna cvičí terapeut radek vjačka vřele doporučuji je to kamarád dětí ví jak na ně děti,které se jinak obtížněji spřátelí s ním hned během cvičení našli stejnou vlnu jak se říká opravdu sem moc ráda a všem maminkám postižených dětí ale i zdravých doporučuji tento tým v ostravě zábřehu na zámečku mne se synem před rokem odmítli že namají čas se s autisty zdržovat že na to nejsou zařízeni a do vítkovic ted jsme přišli po roce a supr děkuji paní primářce

• Terezie Janásková

Plicní Lékař, MUDr.

• K

Paní primářka ošetřuje mě a moji rodinu 20 let, díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu žil můj otec o několik let déle než slibovala prognóza. Děkuji.

• Dobrý den byla jsem u Paní Primářky v její soukromé ambulanci a již bych tam nevstoupila ,Paní Primářka byla profesionální což se říct o její sestře nedá tak arogantní osoba hned to odradí člověka .

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Stanislav Jackanin

Chirurg,

• J

Strašně fajn člověk. Popovídá si s vámi, vysvětlí vám úplně všechno ohledně vašeho problému a vaší léčby dopodrobna, když je libo i polopaticky. Anoskopie, které jsem se obávala, byla bezbolestná.
      Sestřička je v jádru hodná i když působí nepříjemně. Mohu jen chválit - zatím žádná špatná zkušenost.

• Přemysl Falt

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• I

jak již zde napsáno jest pán doktor je především velmi dobrý lékař a k tomu má lidskost a velkou emapatii .Vždy trpělivě vyslechne a poradí.
      Vždy trpělivě vyslechne co člověka trápí a vysvětlí vše čemu člověk nerozumí.
      Patří mu velké díky.Ivana

• S tak profesionálním a příjemným přístupem jsem se nesetkala již léta, pan doktor je opravdu člověk na svém místě.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Barbora Pipek

Gastroenterolog,

• Výborná lékařka široko, daleko. Odborník na svém mistě a zároveň milý člověk, kterému na pacientovi záleží.

• R

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je milá, příjemná, odborník na svém místě....od té doby co jsem u ní, tak se na kontorly do ambulnace těším, hodně mi pomohla.....vždy usměvavá, dokáže dobře poradit i si s pacientem jen tak popovídat....

Markéta S, Ostrava

• Jozef Chmelo

Chirurg,

• H

Skvělý chirurg, sympatický člověk a gentleman. Dělal mi křečové žíly a kdybych mohla, dám mu těch hvězdiček více :D