Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Vítkovická nemocnice

Zalužanského 1192/15

703 00 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

  H
  Ověřený profil
  Lékař: Jana Geržová Jiný

  Milá paní doktorka, hodná na děti. Uklidnila, všechno vysvětlila, profesionálka. Vše v pořádku, děkujeme

  R
  Lékař: Martin Hanousek Jiný

  Při mé hospitalizaci si našel čas probrat se mnou můj problém a netvářil se jako že už měl být dávno někde jinde a dělat něco jiného. Děkuji vám za to.

  D
  Lékař: MUDr. Pavol Holeczy Jiný

  Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat panu doktorovi za jeho nadstandartní přístup a vysokou profesionalitu.

  E
  Ověřený profil
  Lékař: Petr Fojtík Jiný

  Vynikající odborník, velmi dobře mi vysvětlil mé problémy a nastínil léčbu. (neustálá tvorba kamenů ve žlučových cestách -ERCP) Příjemný ,klidný ,skvělý lékař na svém místě. Jsem ráda ,že jsem v jeho odborné péči.

  R
  Lékař: Eva Kundrátová Jiný

  Dnes jsem paní doktorku viděla poprvé, jako zástup svého lékaře. I pro vytíženost mezi internou a ambulancí hodnotím její přístup kladně. Byla příjemná, vstřícná a věnovala mi veškerou pozornost. Všechny mé dotazy mi vysvětlila s klidem i pochopením. Za mne spokojenost.

  M
  Lékař: MUDr. Michal Štěpán Jiný

  pan doktor je odborník na svém místě , pacient je pro pro něho hlavně člověkem ,kterému se snaží vše vysvětlit ,uklidnit a především pomoci. Děkuji

  D
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Kundrátová

  U vysetreni byla arogantni, zadala jsem z důvodu bolesti o anestezii, to ji velmi obtezovalo. Z jedne vety urcila diagnozu psychosomatik a byla to rakovina vajecniků.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  B
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavol Holeczy operace

  Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária

  M
  Ověřený profil
  Lékař: Petr Fojtík

  Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Vstřícný, s velmi lidským přístupem, skutečný odborník ve svém oboru a přitom respektuje psychosomatiku a lidskou Duši. Člověk na svém místě. Kéž by bylo více takových. MMP

  Došlo k chybě, zkuste to znovu