Zobrazit lékaře

Zalužanského 1192/15

703 00 , Ostrava , moravskoslezský

• E
    Lékař: Petr Fojtík Jiný

Vynikající odborník, velmi dobře mi vysvětlil mé problémy a nastínil léčbu. (neustálá tvorba kamenů ve žlučových cestách -ERCP) Příjemný ,klidný ,skvělý lékař na svém místě. Jsem ráda ,že jsem v jeho odborné péči.

• R
    Lékař: Eva Kundrátová Jiný

Dnes jsem paní doktorku viděla poprvé, jako zástup svého lékaře. I pro vytíženost mezi internou a ambulancí hodnotím její přístup kladně. Byla příjemná, vstřícná a věnovala mi veškerou pozornost. Všechny mé dotazy mi vysvětlila s klidem i pochopením. Za mne spokojenost.

• M
    Lékař: MUDr. Michal Štěpán Jiný

pan doktor je odborník na svém místě , pacient je pro pro něho hlavně člověkem ,kterému se snaží vše vysvětlit ,uklidnit a především pomoci. Děkuji

• D
    Lékař: Eva Kundrátová

U vysetreni byla arogantni, zadala jsem z důvodu bolesti o anestezii, to ji velmi obtezovalo. Z jedne vety urcila diagnozu psychosomatik a byla to rakovina vajecniků.

• B
    Lékař: MUDr. Pavol Holeczy operace

Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária

• M
    Lékař: Petr Fojtík

Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Vstřícný, s velmi lidským přístupem, skutečný odborník ve svém oboru a přitom respektuje psychosomatiku a lidskou Duši. Člověk na svém místě. Kéž by bylo více takových. MMP

• Došlo k chybě, zkuste to znovu