Psychiatr Vsetín

• „Nemůžu si stěžovat. Má pochopení pro aktuální stav, zajímá se o pacienta i z dlouhodobého hlediska. Minulost, budoucnost. Polopatě vše vysvětlil, což lékařka z oboru, co jsem u ní hledala předtím pomoc neuměla - neudělala. První pocit byl, že jsem se až lekla, chlap jak hora, ale pohodář. Pravda sestřičku nemá, ale to už začíná u soukr.lékařů, kde sestra byla jen na objednávání apod., pravidlem. Psycholožka, která mne k němu odeslala na konzultaci, mě doporučila psát sms, nebo mejlík… Více

Nemocniční 945 , Vsetín Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé.

• „Výborná paní doktorka, s vysokou empatií. Jsem moc ráda, že mi pomáhá zrovna tato lékařka.

X, Vsetín Mapa

zrušeno

• „Nejsuprovnější doktorka co jsem poznala, pomůže,vyslechne,sice někdy není příjemná ale myslí to dobře s člověkem, chodím kní snad dva roky,a od té doby co jsem jí viděla poprvé mi pomohla z mnoha problémů jaké jsem kdy měla, jsem za ní ráda, ano je přísná a rázná ale taková být by měla aby člověk se jen nezhazoval,ale aby začal něco dělat!!!! Ona je od toho aby pomohla a poradila,ale pokud dotečný nechce tak se sním nebude přece obtěžovat?to snad každý lékař!! DOPORUČUJI!!!! :) Více

J. sousedíka 1204, Vsetín Mapa

Ordinace MUDr. L. Šebelové

• „Velmi příjemná a ochotná doktorka. Vždy má maximální snahu pomoci pacientovi, a člověk se u ní cítí velice příjemně.

Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Vsetín Mapa