Psychiatr Otrokovice

• „Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají. Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „Pan doktor je odborník na svém místě. Docházím k němu už řadu let a vždy se na naše setkání moc těším. Mám ráda jeho smysl pro humor, inteligenci, lidskost .... byl to první člověk, který se ke mně choval dobře a také mě přesvědčil, že si to zasloužím. Více

Osvoboditelů 91, Zlín Mapa

• „Dobry den...... pan doktor se pro tuto práci narodil. Velmi dobře pozná, kdy a jak pomoct. A pomůže. Moje zkušenost je 35 letá.Je opravdu profík. Križanová Soňa Více

Moravská 3879/51, Kroměříž Mapa

Psychiatrie - ambulance

Albertova 3983/6, Kroměříž Mapa

Psychiatrie - poradenství v krizovém vývoji

• „Příjemná, vynikající přístup k pacientovi,důvěryhodná.Pomáhá mi překonávat složitou životní situaci, do které jsem dostala díky své nemoci a dalšími nečekanými zvraty v životě. Více

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

• Psychiatr, Pediatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

Zlínská poliklinika a.s.

• „Velmi příjemná, vstřícná paní doktorka. Poradila, pomohla - byla jsem velmi spokojená. Přístup k mamince byl víc než profesionální, maminka se cítila v ordinaci dobře. Rovněž sestřička byla velmi příjemná, Více

Dlouhá 4215, Zlín Mapa

Psychiatrická ambulance Podané ruce s.r.o.

• „Cítím, že jsem konečně našla pomoc, kterou jsem u dvou psycholožek nenašla. S jeho pomocí vždy přijdeme na to, kde to nejvíc ,,krvácí." Patří mu velké díky! Přála bych každému takového úžasného lékaře! Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Psychiatrická ambulance

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Naprosto skvělá lékařka. Velmi empatická a lidská. Již řadu let mne drží nad vodou. Bez její pomoci bych tu možná už dávno nebyla. Moc jí za všechno děkuji !!! Více

Ševcovská 2678, Zlín Mapa

Provozování psychiatrické ambulance

• „moc hodný pan doktor. Doporučuji.

Psychiatrická léčebna v Kroměříži

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „Paní doktorka je skvělá. Nejen jako lékařka, ale i jako osobnost. Vyslechne mě, je vidět, že ji mé problémy zajímají a je empatická. Neřeší problémy jenom léky, spíše je bere jako jednu z možností léčby. Rozhodně doporučuji. Více

Uherské Hradiště Mapa

• „Velmi vstřícná paní doktorka. Chápající, citlivý a velmi profesionální přístup, který si dokáže zachovat i se složitými případy na uzavřeném oddělení. Psychiatr jak má být, mohu vřele doporučit! Více

Psychiatrická nemocnice Kroměříž

• „Osobně je pro mě těžké hodnotit kohokoliv profesně a nebrat v úvahu něco, co z dotyčného člověka cítím v lidské rovině a vůbec na dlouhou diskuzi by bylo, jestli může být někdo dobrým profesionálem, zvláště v tomto oboru a nebýt dobrým člověkem. Slovo "dobrý" člověk je však i v tomto případě zavádějící- jedna z mnoha nebiblických nauk říká, že všichni dobří lidé jdou do nebe...ale jak dobří? Čím měříme onu dobrotu? Stačí být dobrým na 55%? A co takhle na 72%? A co Ti, kteří jsou dobří jen 34%?Kam půjdou oni? A jsme stále dobří na určitou míru dobroty? Jak moc nám během dne lítají % nahoru a dolů? Tuto Dobrou lékařku určitě doporučuji těm, kteří poctivě chtějí své potíže a problémy řešit a nebo jsou aspoň připravení vynaložit přiměřené úsilí k posunu na vlastní cestě.... Více

náměstí Míru 350/2a, Kroměříž Mapa

Psychiatrická a psychoterapeutická ambulance

• „Paní primářka Zuzana Lavická je naprostá kapacita ve svém oboru. Je moc milá, empatická a ochotná pomoci komukoli, kdo její služby potřebuje. Jsem rád, že jsem mohl spolupracovat a setkat se s touto osobností. Více

Psychiatrická léčebna v Kroměříži

• „moc hodný pan doktor je velmi chápavý do léku se umí trefit je velmi tolerantní mám s ním velice dobré zkušenosti

Potoky 5145, Zlín Mapa

• „Tehdy jsem opravdu nutně potřebovala sehnat nějakého doktora a paní doktorka mě přijala velmi rychle. Při první návštěvě ihned rozpoznala co se děje aniž by mě musela (pro mě u některých doktorů) někdy až nepříjemně ,,vyslýchat." Byla milá, chápavá, neměla jsem problém se svěřit. Léky co mi nasadila mi za brzkou dobu opravdu pomohly, zachránily mě. Ani nechci přemýšlet, jak by to tehdy bez její pomoci dopadlo. K paní doktorce už nechodím kvůli mé horší dostupnosti do Holešova. Na druhou stranu musím říct, že při dalších kontrolách jsem měla pocit, že se již paní doktorka moc do hlouby nezajímala, spíše si s vámi jen popovídala jako když potkáte starou známou na ulici :-D ale určitě dokázala rozpoznat, zda-li je vlastně potřeba jít příliš do hlobky nebo ne. V závěru jsem však paní doktorce moc vděčná a po mých zkušenostech s ostatními doktory bych ji každému mohla jen doporučit. Je opravdu moc milá a hlavně lidská. Co ovšem může být mínusem pro nevrlé povahy je to, že se u paní doktorky v čekárně čeká zpravidla 1,5-2 hodiny - co jsem tedy alespoň já tehdy zažila. Více

Holešov Mapa

• „Jsem s jeho léčbou spokojená, chodím k panu doktorovi již léta a vždy mi pomohl a porozuměl mým problémům

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

Psychiatrická ordinace MUDr. Josef Kašpárek s.r.o.