Dermatolog Kroměříž

• „Je to cca 7 let, co jsem přišla k panu doktorovi s vyrážkou na obličeji. Navštívila jsem předtím 3 doktory a nikdo nedokázal říct, co to je. Pak mi doporučili doktora Zajace a on zjistil, že mám periorální dermatitidu, což je nemoc, kterou má 1 % lidí. Z nemoci mě vyléčil a nemoc se již nevrátila. Je milý, vstřícný a hlavně velký odborník, vřele doporučuji! Více

Komenského náměstí 14, Kroměříž Mapa

Zdravotní středisko Komenského Kroměříž

• „Paní doktorka svou pečlivostí, odborností a komplexním přístupem poskytuje pacientovi prvotřídní péči, řešení a podporu. Velmi děkuji za celou svoji rodinu Více

Sumínova 8, Přerov Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Úžasná zkušená paní doktorka, která i mimo pracovní dobu je ochotná pomoct a není jí ani jeden pacient lhostejný. Navštěvuji ji už přes 12 let a vždycky odcházím spokojená. Oceňuji zejména její přístup k pacientovi - podrobně rozepíše návod na domácí léčbu a na případné dotazy mile odpoví. Třešničkou na dortu je krásná moderní ordinace v příjemné lokalitě v centru Kroměříže. Více

náměstí Míru 3760/11, Kroměříž Mapa

Kožní ambulance

• „Mám ty nejlepší zkušenosti. Je klidná a svému oboru rozumí. Už bych neměnil.

Středomoravská nemocniční a.s, odštěpný závod Nemocnice Přerov

• Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

• Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

LUNACOR s.r.o. - Ambulance kardiologie

• „Pomohl mi s nemocí, kterou jsem léčila předtím 3 roky - borelióza - vleklé problémy pod jeho léčbou odzněly, dnes nemám žádné obtíže již 10 let. Děkuji Více

Riedlova 2305/5, Přerov Mapa

6. května 1373, Kojetín Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Chtěla bych, touto cestou paní doktorce poděkovat, je skvělím lékařem tělěm i duší.

Široká 1, Tovačov Mapa

• Dermatolog, Anesteziolog, Di… agnostik, Hematolog, Kardiolog, Urolog Více

Nemocnice Přerov

• „Paní doktorka je milá, příjemná, vždy mi poradí, co a jak. Vřele doporučuji

Holešov Mapa

• „Navštívila jsem ordinaci se synem, který má problém s plísní pod nehty. Paní doktorka je milá (sestřička tak sice nepůsobí, ale je ochotná a není problém v komunikaci). Paní doktorka vyzkoušela více léků, situaci řeší a je na ní vidět, že má zájem pomoci. Problém se lepší a doufám, že s pomocí paní doktorky vše zvládneme. Děkujeme Více

Smetanova 11/1969, Mapa

RDVA s.r.o., dermatovenerologie

• Dermatolog

Nemocnice Přerov, Kožní ambulance

• „Můj názor na pana doktora je kladný.P.S.je to šikovný mužský.

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

• Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

LUNACOR s.r.o. - Ambulance kardiologie

Komenského náměstí 14, Kroměříž Mapa

Zdravotní středisko Komenského Kroměříž

• „Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, kvuli lepší pomoci pacientce kontaktovala i jiného odborníka, hledala všechny dostupní možnosti jak pomoct, byla milá a vstřícná, mám jí znovu kontaktovat jestli léčba pomohla nebo má hledat jiné možnosti Více

Otrokovice Mapa

• Smetanova 11, Přerov Mapa