Chirurg Kroměříž

• „Dobry den. Nevim jak kdo,ale ja jsem spokojený s výkony tohoto lékaře na 100%.Léčil mě hemeroid a vše bylo v pořádku.Pak žíly a zase v pořádku.Nakonec vyřezání dvou znamének a zase vše v pohodě.Jeho profesní přístup a přístup sestry je na profesionálni úrovni.Co se týče jeho je majetku,nikomu do toho nic není.Zde se posuzuje lékař a ne jmění. Více

Bohuslava Němce 371, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „K panu doktorovi jsem šel poprvé minulý týden a musím říct, že jsem dobře udělal. Pan doktor je rychlý, nikdo moc dlouho nečeká, léčí cíleně. Komunikace s ním i se sestřičkou, která je neuvěřitelně empatická a hodná, je skvělá, jsou super tým, který ví co dělá. Velice doporučuji. Více

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

• „S panem doktorem, i celým týmem, jsem byla nadmíru spokojená. Vše perfektně vysvětlil a pomohl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji také za milý a lidský přístup. Těším se na další návštěvu! Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

nám. Republiky 905, Kojetín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 11/1969, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan doktor Slíva je profesionál a skvělý člověk. Byla jsem u něj na extrakci 8 a vše proběhlo rychle a bezbolestně. Pan doktor se celkově o pacienta zajímá a stará. Díky jeho doporučení jsem absolvovala rehabilitace čelistního kloubu, které mi hodně pomohly. Moc Vám pane doktore děkuji i vašemu personálu. Sestřičky byly také výborné. Více

Svatopluka Čecha 699, Zlín Mapa

Zlín-Prštné

• „pan doktor byl sympatický, vtipný, ačkoliv u mně šlo o šití hlavy, provedl ho nejen precizně ale i tak, že hojení proběhlo pěkně a jizva takřka nebude:) Více

Dvořákova 75, Přerov Mapa

Ortopedicko-traumatologické oddělení nemocnice Přerov

• Chirurg, Praktický lékař, An… esteziolog Více

„Pan doktor je skvělý odborník a vždy nejen mně, ale i ostatním z mé rodiny, kteří k němu chodí, pomohl. Nic nezanedbá. Velmi si ho cením. Více

nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov Mapa

Ambulance PL pro dospělé

• „Potkal jsem se s ním pouze na operačním sále, ale byl milý a ochotný. Paži jenž jsem měl šeredně rozřezanou (kůže byla rozškubaná), mi moc pěkně sešil. Bohužel jsem neměl později možnost jej zastihnou a poděkovat. Děkuji Vám pane doktore. JŠ Více

Hlavní 8, Kroměříž Mapa

• Chirurg, Internista, Neurolo… g, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Velké Novosady 648/8, Přerov Mapa

Železniční poliklinika Přerov

• Chirurg, Gastroenterolog

„Profesionální jednání a provedení zákroku, poskytuje informace v dostatečné míře. U některých doktorů se musím ptát a některých mám pocit, že je tím otravuji. Pan Dr. Man mi podal sám od sebe dostatečné množství informací a ptát jsem se již neměl na co. Sestry též s profesionálním přístupem. Není co vytknout. Více

Kotěrova 5529, Zlín Mapa

Lékařský dům Kotěrova

• „je to PAN doktor

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Operace proběhla v daném termínu . Uklidňující prostředí,. předoperacni i pooperační přístup naprosto luxusní. Vsechno mi bylo panem doktorem vysvětleno před i po operaci. Profesionalita, rychlost a úžasný přístup k pacientům celého operačního týmu. Děkuji Více

Moravská 3879/51, Kroměříž Mapa

Centrum pro ortopedii, sportovní traumatologii a artroskopii Ortopedická ambulance

• „Před více jak 20 lety mi zachránil zlomenou nohu, volil lepší způsob léčby než jakou aplikoval primář. Noha je zcela bez prolémů. Ještě jednou díky. F.M. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „Příjemný doktor, velmi dobrý přístup. Jsem ráda za to,že v tu chvíli kdy mě dovezli do nemocnice, že tam byl zrovna tenhle doktor. Doporučuji Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s., gynekologická ord.

• „Lékař byl velice milý, pozorný. Naslouchal a po dalších doplňujících vyšetřeních pomohl odstranit příčinu. Díky tady tohoto pana doktora jsem nyní již po operaci a život má opět pro mne další hodnoty. Velice mu děkuji za stabilizování mého zdraví. Více

Dvořákova 75, Přerov Mapa

Nemocnice Přerov