Nové Město nad Metují

Jakého specialistu hledáte?
  • „Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „fakt profesionalní přístup perfektní lidi příjemní děkuji Balog.Můžu doporučit všem kdo nemá zubního lékaře a má potíže. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

• Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

54963 Machov 119, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne. Více

Tyršova 515, Opočno Mapa

MUDr. Filip Světlík

• „Přešla jsem od svého gynekologa,protože jsem si poslední dobou připadala jaksi přebytečná...recepty mi dávaly sestřičky na recepci,nikdy nic nevysvětlil.Taky jsem chvíli váhala,hlavně jestli odejít a ke komu.Ale pak mi známé doporučily Dr.Dragounovou.Lituji že jsem nepřestoupila dřív. Je milá,pečlivá,vše vysvětlí. Více

Kvasinská 129, Solnice Mapa

GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE

č.p. 133, Deštné v Orlických horách Mapa

GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE

• „Udělala jsem si test duševního zdraví podle paní dr. Peterkové a zjistila jsem, že výsledky se velmi blíží tomu, jak se já sama vidím. Potvrdily mé obavy i naděje...K tomu jsem získala i stručný návod, co mám dělat, abych se cítila líp atd., odkazy na literaturu. Děkuji. Ráda bych se s Vámi setkala. Možná, že pořádáte nějaké besedy, semináře a pod.? Více

Nový Ples 123, Jaroměř Mapa

PhDr. Michaela Peterková

• „Paní doktorky si velice vážím, navštívila jsem ji v ordinaci a na požádání nás ochotně navštívila i doma. Její přístup je velmi citlivý a profesionální . Více

Stolín 18, Červený Kostelec Mapa

Veterinární výjezdová služba

• „Je tu moc málo znaků, abych vystihla pana dr. Petříka. Vynikající, pečlivý, empaticky, zákrok bezbolestny, péče 100% Nejlepší péče ve stomatologii, co jsem kdy zažila. To same personál. Chválím a doporučuji! Více

Velký Třebešov, Velký Třebešov Mapa

• „Velice pečlivý a zkušený stomatolog. Provádí i nadstandardní vyšetření, za která jinde musíte platit, např. dentální hygienu, speciální pomůcky a podobně. Někdy se snaží zachránit zub za každou cenu i v době, kdy pacient už ani nechce,což se někomu nemusí líbit. Také vyžaduje pečlivé čištění zubů, což je pro někoho nedosažitelná meta. Myslím,že u jiného stomatologa by můj chrup už vypadal mnohem hůř, pan doktor vás prostě dokáže přimět se o sebe starat, někdy i proti vaší vůli :-) Více

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nechali jsme u pana doktora vykastrovat našeho pejska...byli jsme velice spokojeni, pan doktor je moc milý a ochotný pomoci. Takže můžeme jen doporučit... Více

Českoskalická 1836, Náchod Mapa

MVDr. Votava - Veterina Branka

• „Pani dr. Eva Sramkova jest bardzo dobrym lekarzem. Pogodna, życzliwa i pomocna. Ma korzystne ceny i mówi dobrze po polsku ( jestem z Polski). Panie asystentki też są super !!! Polecam każdemu Více

Denisovo nábřeží 665, Náchod Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie

• „Pan doktor Tošovský je doktor z velkým D. S přestávkou ho navštěvuji skoro 16 let a nikdy jsem s ním ani se skvělou sestřičkou neměla sebemenší problém. Profesionál ve svém oboru a můžu jen doporučit. Více

Spojovací 1006, Dobruška Mapa

Gynekologická ordinace Dobruška

• „paní doktorka mě překvapila svojí vstřícností, ochotou i profesionálním jednáním, mluví narovinu a dokáže pomoci, rozhodně doporučuji, rovněž její sestřička je velice vstřícná a pohodová.... Více

Kladská 128, Náchod Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi dobra paní doktorka ,andel !!!! Umí to s dětmi ,mohu ji jen doporučíit,takové zubaře bych platila zlatem!!!!!!

Velký Třebešov, Velký Třebešov Mapa

• Praktický lékař

„Je to opravdu lékař s dobrým přístupem k pacientům. Nedokáži posoudit odbornost, memám velké problémy ale předpokládám, že je na dobré úrovni. To je názor nejen můj. Více

Radima Drejsla 619, Dobruška Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S vysledky osetreni jsem byl moc spokojeny, mam nadherne plomby, ktere jsou k nerozeznani od zdravych zubu. Pani doktorka neni prvni zubar, ktereho jsem navstivil a myslim si, ze je spickova, je moc fajn, ze zde mame lekare na urovni Více

Pulická 99, Dobruška Mapa

• „Pan doktor Sedláček je profesionální lékař na pravém místě. Vždy pomůže a jeho práce je skvělá. Moc děkuji.

Kostelecká 1204, Náchod Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa