Choceň

Jakého specialistu hledáte?
  • „Máme díky Arletě dvě krasné děti, do smrti budeme vděční Pan doktor je špičkou ve svém oboru, skvělý diagnostik, léčba vždy přesně na míru, neexistuje problém, na který by nenašel řešení. Všechna čest a doporučuji všem, co mají potíže s početím. Z jedné věci jsem ale byla ke konci trochu zklamaná. Jezdila jsem tam intenzivně posledních šest let. A za ty roky se někam vytratila taková ta,,rodinná" atmosféra a ubylo času pro každého zvlášť.. Škoda. Ale i tak dávám pět hvězdiček. Jsou nejlepší z nejlepších. Více

Komenského 702, Kostelec nad Orlicí Mapa

ARLETA IVF, s.r.o.

• „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Chodila jsem k paní doktorce od narození do devatenácti let. Je milá, vstřícná. Vždy dobře poradila, nikdy jsem se v ní nezklamala a ráda na ni vzpomínám. Více

Újezdská 1180, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro děti a dorost

• Nádražní 42, Česká Třebová Mapa

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi chválím celé zubní centrum. Velmi příjemné překvapení z přístupu lékařů a celého týmu. Práce paní Mullerové je na špičkové úrovni. Profesionální vystupování, ochota poradit a pomoci je u ni samozřejmostí. Vše s lidským přístupem a hlavně úsměvem. Všem doporučuji. Více

Javornického 198, Vysoké Mýto Mapa

Dentální centrum

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

J. E. Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Litomyšlská nemocnice, a.s.

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Mapa

Privátní ortopedická ambulance

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Oftex s.r.o.

• „Vrchlabi place,nad odchodem velmi kvalitniho Lekare, ktery odvadel nadstandartni peci bez ohledu na casovou vytizenost. Ordinoval i prez konec ordinacnich hodin.V akutnich pripadech vzdy pomohl.Lekar s jehoz vysoce kvalitni praci , jde ruku v ruce lidskost a ochota, lekarska dovednost mnohdy uznavana lekari s dlouholetou praxi.Dekuji vam pane Doktore za vasi peci a ochotu.! I prez vzdalenost k vam radi prijedeme k osetreni a prohlidkam a cenime si toho ze muzeme!!! Preji vam, mnoho spokojenych pacientu , spokojeny rodinny zivot cele rodine! Jsme s pozdravem. Vesela lucie, Vesely leos, Vesely Mathias. Vrchlabi. Více

nám. Dr Lutzowa 244, Vamberk Mapa

Petrák stomatologie s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 2 100 kč

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• „Jako sportovec, který potřebuje pravidelnou péči, navštěvuji Tomáše pravidelně několikrát měsíčně. Pokaždé odcházím jak znovuzrozený. Více

Mobilně u Vás doma, Kostelec nad Orlicí Mapa

Bc. Tomáš Helmich

Fyzioterapie

od 750 kč

• „Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé. Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko. Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti! Více

Praktický lékař - stomatolog

• Praktický lékař

„Spokojenost vždy vyslechne co mě trápí a snaží se vždy najít vhodnou léčbu na bolesti mě zabírají pouze injekce vždy mě pomoze od bolesti i si pokecáme o soukromém životě .Lepší než jiní ve Skutči ???????????? Více

Boženy Němcové 349, Skuteč Mapa

Poliklinika Skuteč

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit Více

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)! Více

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie