Neurolog Choceň

• „No já úplně žasnu, co se zde dočítám od pacientů. Mě se pan doktor velice věnoval, rovnal mi páteř, ukazoval mi cviky, které používat a byl ochotný a vstřícný, nemohu si to nějak srovnat, že by byl nejhorší neurolog. Toho jsem poznal já v RK, ale to na jiném místě.A tohoto pana doktora jsem viděl poprvé v životě, aby si někdo nemyslel, že je to můj známý. Trvám na svém - velice dobrý neurolog. Více

Týniště nad Orlicí Mapa

Ambulance zrušena

• „Opravdu lékař na svém místě. Jsem velice rád, že jsem na tohoto doktora narazil. Mohu vřele doporučit!

Litomyšlská 322, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lék.spec. - neurologie

• „Nesmírně laskavý a lidský lékař. Skutečně ho zajímá pacient, kterému se dokonce i dívá do očí ... jakkoli moc divně to zní, tak přesně tak moc je to u lékařů vzácné. Pozorný, profesionální, vstřícný lékař. Více

Generála Závady 116, Vysoké Mýto Mapa

Ambulantní péče - neurologie

• „A je hodnej na děti je nejlepší doktor ke kterýmu jezdím.

ČSA 284, Ústí nad Orlicí Mapa

• „fakt velmy dobry doktor jeden a pol roka si ma prehadzovali s mojim problemom chrbta,platnicky az on s tim zacal nieco robit je svojsky ako sme kazdy ale je to profik a moc mu dakujem a som rad ze som sa dostal k nemu Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „vynikajíci lékařka,poctivá...

Palackého 333, Choceň Mapa

Sam. ord.lékaře spec. - neurologie

• Neurolog, Alergolog, Chirurg… , Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „vynikající neurolog světové úrovně

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Centrum neurologické péče

• „pan doktor Ladislav Pazdera je z těch neurologů podle mě nejlepší. Dává lidem svobodnou vůli aby si neškodili na zdraví a aby lidi dělali něco pro zdraví. pan doktor Ladislav Pazdera se snaží lidem vyjít vstříc. Mi pomohl a vždy mi pomáhá a mně se nejvíc líbí jak se snaží lidem vyjít vstříc a jak se snaží usilovně pomoci Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

NEUROPS s.r.o. - neurologie

• Neurolog, Dermatolog, Diagno… stik, Gastroenterolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr, Dietolog Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• Aleš Reif

Neurolog, Pediatr

„Mne pomohl 2x pri paralizovane rice, mam polyneuropathy, ktera se projevila v 11 a 13 letech tim, ze mi vzdycky ochrnula leva ruka. Ve FN v HK mi nepovoli, pan dr.Reif vzdycky. Je to uz 23 let, ale I po te dobe na nej casto vzpominam. ..byl to pro me rytir, co mi zachranil zivot ( ve 13 letech byt bez tuky by bylo jak umrit) Více

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Ordinace specialisty-dětská neurolog.

• „Ještě jsem se nesetkala s takovým zájmem o zjištění příčiny nemoci, kterou jiní neurologové po 25 letech nemínili zjišťovat se závěrem, že zrovna u mě se příčina nikdy nezjistí. Zajímá se o příčiny z úplně jiných úhlů pohledu a vše ochotně zařídí. Také mě mile potěšilo, že jako jediný dopodrobna vše vysvětlil mě i přizvanému mého manželovi. Udělal vše, aby nic nezanedbal okamžitým vyšetřením, na které se dlouho čeká a výsledky chtěl okamžitě a ne za 3 týdny, jako u jiných lékařů. Více

Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Soukromá neurologická ambulance

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Soukromá neurologická ambulance

• „Pan doktor je velký odborník moc mi pomohl je vstřícný a všechno umí vysvětlit tak,že člověk jako pacient vše pochopí.Velký profesionál.Děkuji za jeho péči a jsem ráda,že chodím zrovna k němu. Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - neurologie

• „Fajne paní. Hezká, milá, šikovná odbornice. :-)

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

• „Dobrý den,nechce se mi věřit tomu co tu čtu.Já mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti.Dojíždím k němu s manželem každých 6 měsíců už 7roků.Je přísný ale to je v naprostém pořádku.O aroganci nemůže být ani řeč.Musím říct že nám skutečně pomohl. Více

Frošova 1414, Kostelec nad Orlicí Mapa

Neurologická ambulance