Neurolog Rychnov nad Kněžnou

• „Podle mých 12 letých zkušeností je MUDr. Nováková vynikající lékařka s širokými odbornými znalostmi,lidským přístupem a zlatýma rukama. Jí děkuji za to, že nesnesitelné bolesti hlavy, které mi léta kazily více než polovinu každého týdne, mám nyní již pouze cca 1x měsíčně. Léčila i další členy mé rodiny, kterým pomohla. Doporučuji. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - neurologie

• „No já úplně žasnu, co se zde dočítám od pacientů. Mě se pan doktor velice věnoval, rovnal mi páteř, ukazoval mi cviky, které používat a byl ochotný a vstřícný, nemohu si to nějak srovnat, že by byl nejhorší neurolog. Toho jsem poznal já v RK, ale to na jiném místě.A tohoto pana doktora jsem viděl poprvé v životě, aby si někdo nemyslel, že je to můj známý. Trvám na svém - velice dobrý neurolog. Více

Týniště nad Orlicí Mapa

Ambulance zrušena

• „Paní doktorka Slezáková je velice pečlivá, svědomitá lékařka .Moc si jí vážím a má můj veliký obdiv:-)E.K.

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• Neurolog, Alergolog, Dermato… log, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „vynikající neurolog světové úrovně

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Centrum neurologické péče

• „pan doktor Ladislav Pazdera je z těch neurologů podle mě nejlepší. Dává lidem svobodnou vůli aby si neškodili na zdraví a aby lidi dělali něco pro zdraví. pan doktor Ladislav Pazdera se snaží lidem vyjít vstříc. Mi pomohl a vždy mi pomáhá a mně se nejvíc líbí jak se snaží lidem vyjít vstříc a jak se snaží usilovně pomoci Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

NEUROPS s.r.o. - neurologie

• „Ještě jsem se nesetkala s takovým zájmem o zjištění příčiny nemoci, kterou jiní neurologové po 25 letech nemínili zjišťovat se závěrem, že zrovna u mě se příčina nikdy nezjistí. Zajímá se o příčiny z úplně jiných úhlů pohledu a vše ochotně zařídí. Také mě mile potěšilo, že jako jediný dopodrobna vše vysvětlil mě i přizvanému mého manželovi. Udělal vše, aby nic nezanedbal okamžitým vyšetřením, na které se dlouho čeká a výsledky chtěl okamžitě a ne za 3 týdny, jako u jiných lékařů. Více

Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Soukromá neurologická ambulance

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Soukromá neurologická ambulance

• „Dobrý den,nechce se mi věřit tomu co tu čtu.Já mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti.Dojíždím k němu s manželem každých 6 měsíců už 7roků.Je přísný ale to je v naprostém pořádku.O aroganci nemůže být ani řeč.Musím říct že nám skutečně pomohl. Více

Frošova 1414, Kostelec nad Orlicí Mapa

Pulická 99, Dobruška Mapa