Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Žamberk
Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk 56401
Poliklinika Žamberk logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (19)

Obecné skóre

  J
  MUDr. Soňa Hlavová Jiný

  Paní doktorka se ke mně chovala velmi neprofesionálně a bez empatie. Sdělila mi bez ověření závažnou diagnózu, která se po dalším vyšetření nepotvrdila. Měla spoustu řečí a netaktních poznámek. Byl jsem z této návštěvy v nedobrém psychickém stavu.Takhle by se lékař chovat neměl.
  Skoro před třiceti lety nás vyděsila se závažnou diagnózou u syna. Naštěstí se také nepotvrdila.
  Proč takhle jedná s pacienty, nechápu.
  Nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  MUDr. Jaromír Pokálený Jiný

  Dnes se již málokdy setkáte s tak milým a vstřícným přístupem, jaký má pan doktor Pokálený i jeho sestřička. Byla jsem v jeho ordinaci poprvé se svým tatínkem, oba nás v klidu a beze spěchu vyslechl, důkladně vyšetřil, vše nám vysvětlil a snažil se nám pomoci. S tatínkem jsme se shodli, že jsme se cítili, jako bychom byli příbuzní pana doktora a návštěva v jeho ordinací byla pro nás zpříjemněním celého dopoledne. Moc panu doktorovi i jeho sestřičce děkujeme .

  P
  MUDr. Helena Dubská Jiný

  Už jenom to, že doktorka vždy při mé návštěvě přijde o 15 minut později do ordinace než je její otevírací doba neznačí nic dobrého. Doktorka je arogantní a je jí v podstatě jedno vaše zdraví. V krvi mi našla cukr, řekla mi, že jsem pila sladké nápoje nebo nebyla na lačno. Obojí jsem vyvrátila, ale dál se tím nezabývala. Vždy když jsem šla k doktorům vedle, nebyl žádný problém s ošetřením a byli velice milí. Dubskou rozhodně nedoporučuju!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  MUDr. Miloš Jansa Jiný

  Veľké ďakujem p. doktorovi za moju 2 mesačnú vnučku a dcérku. Prišli z Olomouca kvôli problémom s kyčlí. Maximálna ochota, ústretovosť, odbornosť a celkový prístup bol na jednotku. Je radosť k Vám prísť pán doktor a kiež by bolo viac takých lekárov.

  E
  MUDr. Daša Hegerová Jiný

  Opravdu špatná komunikace.Nic moc ochota když jsme potřebovali pomoc.Museli jsme odejít.Jen platíte a několikrát do měsíce návštěvy než aby se to vyřídilo při jedné... Bohužel nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Helena Dubská Jiný

  Nevlídná a neprofesionální plus mi řekla že mám nebezpečnou srdeční aritmii ikdyz jsem žádnou neměl

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  MUDr. Hana Slezáková Jiný

  Paní doktorka je velice nepříjemná, až arogantní. Začala jsem k ni jezdit, aby mi pomohla a né proto, abych si poslechla, že jsem pro ni ztráta času, což mi přijde jako velice nevhodné chování k pacientovi. Jako pomoc umí nabídnout jen prášky a doporučit pitný režim.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Čížek Jiný

  S panem doktorem jsem se setkal při kontrole očního pozadí. Zjištěna katarakta.Pan doktor mě vše pro operaci zařídil. Od té doby k jinému lékaři nejdu. Naprostá spokojenost. Rád si do Žamberku dojedu.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Dungl Jiný

  Za mě pan doktor super. Vysvětlil ,poradil ,ochotný . Opravdu překvapil .Jinde už nepůjdu s dcerou

  A
  MUDr. Miroslav Malina Jiný

  Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych

  Došlo k chybě, zkuste to znovu