Poliklinika Žamberk

Typ zařízení

• klinika

• Lenka Půtová

Psychiatr, MUDr.

• Můžu všem jen doporučit,tak vynikající a hodnou lékařku si zaslouží všichni co mají nějaké psychické problémy...

• A

Výborná paní doktorka,umí se vžít do člověka a dobře poradit moc si jí vážím

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Petr Čížek

Oční Lékař, MUDr.

• P

Potreboval sem vycistit oko od telisek. Vse probehlo OK, sestra mi ochotne vratila na petistovku, tak sem s panem doktorem spokojeny.

• Díky jemu jsem prokoukl

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Vítek Jaromír

Internista, MUDr.

• Možná pro pacienty s klasickou formou cukrovky, ale
      já jsem k němu byla poslána gynekologem s diagnózou
      cukrovky těhotenské. Bylo mi řečeno, že mé hodnoty
      jsou hraniční, doporučena dieta a kontrola po porodu.
      Naprosto nevyvovující postup, jsem přístupem pana doktora
      velice zklamaná.

• Ochotný, zachránil mi maminku včasným odesláním do nemocnice, kde měla zástavu srdce. Být doma, nevím...Díky

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Daša Hegerová

Ortodontista, MUDr.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Má opravdu velké znalosti co se týká možností léčby. Přístup milý a vsřícný. Zuby mám po léčbě krásně srovnané.

• W

S paní doktorkou jsem spokojena, zuby mi doopravdy srovnala a je milá (když se zrovna nezlobí na nedodržování jejích pokynů :P).

• Marie Jaslovská

Zubař, MUDr.

• Mám opačný názor. Nejhorší zubařka !!!

• Nejlepší zubařka v Žamberku.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Miroslav Malina

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Zachránil mi život po vážné autonehodě

• K

Velice ochotný,příjemný,porfesně na výši, poradí, zařídí doporučení k dalším vyšetřením u odborných lékařů.Je to nejlepší lékař polikliniky Žamberk.Také jeho sestřička Alena Mlíčková je profesně na velmi vysoké úrovni, ochotná a obětavá.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Lenka Urbanová

Diagnostik, MUDr.

• M

Paní doktorka nemá vůbec hezký vztah k pacientům. To, že mě nepozdraví a během vyšetření absolutně neinformuje, to bych ještě překousla, člověk má pusu, tak se zeptá že. Ale to, že mojí mamince diagnostikovala docela vážný problém se slovy, "že to nic není a je to normální" a tím pozdržela její léčbu o více než rok, to už jí nezapomenu.

• Oldřich Jelínek

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• Cca poslední 2 roky k němu nechodím ráda. Není už tak ochotný jako dříve. Dříve jsem němu ráda šla, věděla jsem, že mi pomůže, ale 2x mě docela odbyl a od té doby mu už tolik nevěřím.

• Můžu se na něho ve všem spolehnout.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Kateřina Dejlová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni!

• J

Mohu jen doporučit. Je velmi milá,vše vysvětlí a při vyšetřeních je velmi opatrná a vše s Vámi nejdříve probere abyste věděla do čeho jdete :-) Je jen škoda,že je teď na mateřské,už teď v ordinaci chybí a upřímně jsem ten typ ženské,která nerada mění lékaře.Důvěřuji jí.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Helena Dubská

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Vystřídala kolegyni MUDr. Křečanouvou a výměna rozhodně prospěla nám pacientům.Moje první návštěva u ní nezapomenutelná.Paní doktorka se mile usmívala a pohupovala místo na židli na cvičebním baloně :-)) a i přesto vzbuzuje respekt.Cítila jsem se v ordinaci velice dobře.
      K pacientům se nechová odměřeně,je vstřícná všem zdravotním problémům.Pomůže,poradí a myslím,že nemluvím jen za sebe.Je mi opravdu líto,že už k ní nemůžu chodit,odstěhovala jsem se.
      A sestřičky?Opakovala bych se,zvlášť ta u zápisu velmi milá,příjemná.
      Přeji Vám paní doktorko hodně štěstí a úspěchů.
      Milena Ester Fiedler.

• G

I přes delší dobu strávenou v čekárně jsem s paní Dubskou spokojen. Vždy se snaží přijít věci na kloub a neléčí jen neschopenkou nebo antibiotiky :)

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře