Dbejte o své zdraví

56401 , Žamberk , pardubický

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Miloš Jansa Jiný

Veľké ďakujem p. doktorovi za moju 2 mesačnú vnučku a dcérku. Prišli z Olomouca kvôli problémom s kyčlí. Maximálna ochota, ústretovosť, odbornosť a celkový prístup bol na jednotku. Je radosť k Vám prísť pán doktor a kiež by bolo viac takých lekárov.

Lékař: MUDr. Daša Hegerová Jiný

Opravdu špatná komunikace.Nic moc ochota když jsme potřebovali pomoc.Museli jsme odejít.Jen platíte a několikrát do měsíce návštěvy než aby se to vyřídilo při jedné... Bohužel nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Helena Dubská Jiný

Nevlídná a neprofesionální plus mi řekla že mám nebezpečnou srdeční aritmii ikdyz jsem žádnou neměl

Lékař: MUDr. Hana Slezáková Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná, až arogantní. Začala jsem k ni jezdit, aby mi pomohla a né proto, abych si poslechla, že jsem pro ni ztráta času, což mi přijde jako velice nevhodné chování k pacientovi. Jako pomoc umí nabídnout jen prášky a doporučit pitný režim.

Lékař: MUDr. Petr Čížek Jiný

S panem doktorem jsem se setkal při kontrole očního pozadí. Zjištěna katarakta.Pan doktor mě vše pro operaci zařídil. Od té doby k jinému lékaři nejdu. Naprostá spokojenost. Rád si do Žamberku dojedu.

Lékař: MUDr. Petr Dungl Jiný

Za mě pan doktor super. Vysvětlil ,poradil ,ochotný . Opravdu překvapil .Jinde už nepůjdu s dcerou

Lékař: MUDr. Miroslav Malina Jiný

Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych

Lékař: MUDr. Martin Skřiček Jiný

v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou

Lékař: MUDr. Jaromír Pokálený Jiný

Pana doktora jsme navštívili kvůli tomu, že dceru již několikátý den bolelo ucho. Termín sjednaný po telefonu byl dodržen, čekali jsme maximálně 5 minut. Pan doktor dceru šetrně prohlédl, naordinoval kapky, vše velmi podrobně vysvětlil. Pan doktor i sestřička jsou velmi milí, ohleduplní a profesionální - mohu jen doporučit !

Lékař: MDDr. Simona Pavlová Jiný

Velice kvalitní péče milý přístup jak ke mě tak i k dětem Paní doktorka je prostě nejlepší a sestřičky také