Poliklinika Žamberk

56401 , Žamberk , pardubický

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Hana Slezáková Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná, až arogantní. Začala jsem k ni jezdit, aby mi pomohla a né proto, abych si poslechla, že jsem pro ni ztráta času, což mi přijde jako velice nevhodné chování k pacientovi. Jako pomoc umí nabídnout jen prášky a doporučit pitný režim.

Lékař: MUDr. Petr Čížek Jiný

S panem doktorem jsem se setkal při kontrole očního pozadí. Zjištěna katarakta.Pan doktor mě vše pro operaci zařídil. Od té doby k jinému lékaři nejdu. Naprostá spokojenost. Rád si do Žamberku dojedu.

Lékař: MUDr. Petr Dungl Jiný

Za mě pan doktor super. Vysvětlil ,poradil ,ochotný . Opravdu překvapil .Jinde už nepůjdu s dcerou

Lékař: MUDr. Miroslav Malina Jiný

Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych

Lékař: MUDr. Martin Skřiček Jiný

v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou

Lékař: MUDr. Jaromír Pokálený Jiný

Pana doktora jsme navštívili kvůli tomu, že dceru již několikátý den bolelo ucho. Termín sjednaný po telefonu byl dodržen, čekali jsme maximálně 5 minut. Pan doktor dceru šetrně prohlédl, naordinoval kapky, vše velmi podrobně vysvětlil. Pan doktor i sestřička jsou velmi milí, ohleduplní a profesionální - mohu jen doporučit !

Lékař: MDDr. Simona Pavlová Jiný

Velice kvalitní péče milý přístup jak ke mě tak i k dětem Paní doktorka je prostě nejlepší a sestřičky také

Lékař: MUDr. Martin Skřiček Jiný

Dobrý den pan doktor Skriček je bezesporu nejlepší; je moc ochotny míli a hlavně peclivi doktor jak ma bejt. Dokáže pochopit věci které by ostatní lékaři nepochopili. Neumíme si představit ze bych chodila jinému lékaři. Naprostá spokojenost z panem doktorem a sestrou. Mame ho moc řadí Eva a Robert Karvayovi

Š
    Lékař: MDDr. Simona Pavlová Jiný

Velice kvalitní péče o pacienta, osobní nadstandardní přístup včetně sestřiček, dle mého názoru bezkonkurenčně nejlepší zubařka v Žamberku a tomu také odpovídá návštěvnost pacientů. K lékaři nechodím vůbec což je již asi 20 let ale k této paní zubařce se na pravidelné kontroly velice těším.

Lékař: MUDr. Miloš Jansa Kycle miminka

Fantasticky PAN doktor. Velice ochotny, prijemny a vse perfektne vystvetli. Po odborne strance takze na vysoke urovni, sledujici moderni trendy a soucasne vyzkumy a techniky v oblasti detske ortopedie. Dekuji za vse.