Poliklinika Žamberk

Typ zařízení

• klinika

• A
    Lékař: MUDr. Miroslav Malina Jiný

Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych

• S
    Lékař: MUDr. Martin Skřiček Jiný

v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou

• M
    Lékař: MUDr. Jaromír Pokálený Jiný

Pana doktora jsme navštívili kvůli tomu, že dceru již několikátý den bolelo ucho. Termín sjednaný po telefonu byl dodržen, čekali jsme maximálně 5 minut. Pan doktor dceru šetrně prohlédl, naordinoval kapky, vše velmi podrobně vysvětlil. Pan doktor i sestřička jsou velmi milí, ohleduplní a profesionální - mohu jen doporučit !

• L
    Lékař: MDDr. Simona Pavlová Jiný

Velice kvalitní péče milý přístup jak ke mě tak i k dětem Paní doktorka je prostě nejlepší a sestřičky také

• E
    Lékař: MUDr. Martin Skřiček Jiný

Dobrý den pan doktor Skriček je bezesporu nejlepší; je moc ochotny míli a hlavně peclivi doktor jak ma bejt. Dokáže pochopit věci které by ostatní lékaři nepochopili. Neumíme si představit ze bych chodila jinému lékaři. Naprostá spokojenost z panem doktorem a sestrou. Mame ho moc řadí Eva a Robert Karvayovi

• Š
    Lékař: MDDr. Simona Pavlová Jiný

Velice kvalitní péče o pacienta, osobní nadstandardní přístup včetně sestřiček, dle mého názoru bezkonkurenčně nejlepší zubařka v Žamberku a tomu také odpovídá návštěvnost pacientů. K lékaři nechodím vůbec což je již asi 20 let ale k této paní zubařce se na pravidelné kontroly velice těším.

• P
    Lékař: MUDr. Miloš Jansa Kycle miminka

Fantasticky PAN doktor. Velice ochotny, prijemny a vse perfektne vystvetli. Po odborne strance takze na vysoke urovni, sledujici moderni trendy a soucasne vyzkumy a techniky v oblasti detske ortopedie. Dekuji za vse.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Miroslav Mareš zubní vyšetření

Velmi nedoporučuji, při přechodu k jinému zubaři spokojenost. Bylo mi řečeno, že mi byl špatně udělaný zánětlivý zub a proto se mi zánět dostal velmi hluboko a už nepůjde opravit. Nechal mi kazy v puse, které nejspíše ,,neviděl". Nemám z něho dobrý pocit, jelikož se Vám věnuje pár minut a vykecává se v ordinaci. I profesionál potřebuje maximální soustředění. Takže výsledkem jeho práce je polooprava, aby měl na příště kšeft a neuvěřitelné ceny na maloměsto. Nebyla jsem jediný případ a už od něho odchází celá moje rodina.

• B
    Lékař: MUDr. Helena Krčálová zubni ošetření

Jako zastupující zubní lékařka...velice neochotná , arogantní. S dotazem k ošetření ktere potřebují ...mi bylo ve dverich ordinace s durazem řečeno,že na to nemá cas a ať si hledám jiného zubaře! Slava našemu zdravotnictví????

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Martin Skřiček

Pan doktor i sestřička jsou ve všech směrech naprosté jedničky :-),chodíme k nim celá rodina a jsme spokojeni,můžeme vřele doporučit,kéž by bylo takových lékařů a sester více,děkujeme a přejeme oběma do nového roku hodně zdraví a pevné nervy:-) Rousovi

• Došlo k chybě, zkuste to znovu