Neurolog Litomyšl

• „Opravdu lékař na svém místě. Jsem velice rád, že jsem na tohoto doktora narazil. Mohu vřele doporučit!

Litomyšlská 322, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lék.spec. - neurologie

• „Nesmírně laskavý a lidský lékař. Skutečně ho zajímá pacient, kterému se dokonce i dívá do očí ... jakkoli moc divně to zní, tak přesně tak moc je to u lékařů vzácné. Pozorný, profesionální, vstřícný lékař. Více

Generála Závady 116, Vysoké Mýto Mapa

Ambulantní péče - neurologie

• „udala pro mne hodne,,,moc dekuji

Kollárova 22, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

• „A je hodnej na děti je nejlepší doktor ke kterýmu jezdím.

ČSA 284, Ústí nad Orlicí Mapa

• „fakt velmy dobry doktor jeden a pol roka si ma prehadzovali s mojim problemom chrbta,platnicky az on s tim zacal nieco robit je svojsky ako sme kazdy ale je to profik a moc mu dakujem a som rad ze som sa dostal k nemu Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „paní doktorka, které na lidech záléží, dotáhne vše až do konce.Dík patří také její sestřičce.

Eimova 294, Polička Mapa

Sam.ord. lékaře spec.-neurologie

• „vynikajíci lékařka,poctivá...

Palackého 333, Choceň Mapa

Sam. ord.lékaře spec. - neurologie

• Neurolog, Alergolog, Chirurg… , Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Paní doktorka mi věcně odpověděla na vše, co jsem se chtěl zeptat k výhřezu ploténky, řekla mi jaké jsou další možnosti léčby a rizika. Celkově jsem byl s přístupem spokojený. Více

náměstí Míru 63, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

• Neurolog, Dermatolog, Diagno… stik, Gastroenterolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr, Dietolog Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• Aleš Reif

Neurolog, Pediatr

„Mne pomohl 2x pri paralizovane rice, mam polyneuropathy, ktera se projevila v 11 a 13 letech tim, ze mi vzdycky ochrnula leva ruka. Ve FN v HK mi nepovoli, pan dr.Reif vzdycky. Je to uz 23 let, ale I po te dobe na nej casto vzpominam. ..byl to pro me rytir, co mi zachranil zivot ( ve 13 letech byt bez tuky by bylo jak umrit) Více

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Ordinace specialisty-dětská neurolog.

• „Solidní. vždy mi pomohl. navíc je vtipný a ochotný. proto moje hodnocení

Kollárova 22, Svitavy Mapa

Ordinace specialisty-dětská neurolog.

• „Pan doktor je velký odborník moc mi pomohl je vstřícný a všechno umí vysvětlit tak,že člověk jako pacient vše pochopí.Velký profesionál.Děkuji za jeho péči a jsem ráda,že chodím zrovna k němu. Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - neurologie

• „Fajne paní. Hezká, milá, šikovná odbornice. :-)

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

• Neurolog