Semily

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pana magistra Hofmana mohu jedině doporučit. Má skvělý jak profesionální,tak i lidský přistup- vše krásně a srozumitelně vysvětlí a snaží se problém řešit komplexně. Šla jsem k panu magistrovi s akutními bolesti zad a odcházela jsem bez nich. Je opravdu moc šikovný a budu se k němu vracet. Více

Jana Palacha 804, Mapa

Fyzio Turnov

Fyzioterapie

900 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Nebudu se zbytečně rozepisovat, návštěvu určitě doporučuji! Teď mám krásné zuby, příjemný zážitek a návštěvu jistě zopakuji. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Odstranění pigmentací

600 Kč

• „S péčí pana doktora i sestřičky jsem spokojená bez jediné výhrady. Opravdu odborník na svém místě. A to, že je tam vždy příjemná atmosféra, je už jen třešínka na dortu. Děkuji Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Žižkova 2047, Turnov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Byl jsem u paní doktorky z rukou na operaci 4x a díky všem operacím které jsem podstoupil mohu fungovat normálně díky paní doktorce mohu řídit auto mohu se normálně najíst a mohou fungovat chtěl bych vám velice poděkovat a poprosit až to bude možné rád bych se podíval na změnu po operaci zda by bylo možné mi zaslat videa mé Rocky rád bych se podíval na posun po operaci děkuji Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná specialistka, která vám dokáže pomoci s jakýmkoliv problémem a odpoví vám na všechny otázky. Její poradna je velice příjemným místem. Doporučuji. Více

Pražská 96, Jablonec nad Nisou Mapa

Mgr. Ivana Dvořáková - Psychoterapeutická poradna

• „Nejlepší pan doktor. Velice si takového člověka vážím, škoda jen, že takových doktorů není více. Vždy vyslechne, pomůže. Je vidět, že svou práci dělá rád :-) Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný oční lékař

• „I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!! Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Pani doktorka je velmi milá,příjemná,ochotná,každému poradí a pomůže,když od ní odcházím ,vždy se cítím líp,je to člověk na správném místě,moc děkuji,Janů Více

Koňský trh 2179, Turnov Mapa

• „Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální. Více

Poštovní 174, Tanvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Vyborny stomatolog,profesional. Vzdy ma plnou cekarnu lidi,tim chci rict,ze k panu doktorovi chteji vsichni chodit. Velmi prijemny doktor! Mohu jen doporucit. Více

náměstí T.G. Masaryka 639, Smržovka Mapa

Praktický zubní lékař

• „jsem velmi spokojen

Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Opravdu skvělý přístup, vše do podrobna vysvětlí a má milé vstřícné jednání. I sestra je milá hodná ve všem poradila. děkuji K. Více

3. května 421, Mapa

Chirurgické oddělení

• „ošetření i konzultace vždy na úrovni

U Nádraží 1294, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• Plastický chirurg

„Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí! Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• „Je to vynikající lidská lékařka s velmi vyvinutým smyslem pro odbornost a empatie.Moc jí fandím.Ing.Vladimír Rulc,Liberec Více

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný oční lékař

• „K p. doktorce Jancíkové chodím s dětmi již 4. rokem. Setkali jsme se s velmi vstřícným přístupem a kvalitní péčí. Poskytla nám mnoho cenných rad a návodů, jak řeč zlepšit, jak cvičit, jaké pomůcky použít. Ke všemu i obrázky,říkanky, pracovní listy. Na doporučení p. doktorky jsme absolovovali i týdenní logopedický pobyt v Brně, který nám velmi pomohl. Ke zlepšení řeči je však nutné pravidelně cvičit logopedii hravou formou, nejlépe denně, po 10-15 min, aby se správná výslovnost hlásek zafixovala. Bez pravidelného opakování se výsledky nedostaví. V tomto směru je třeba trpělivost rodičů a vytrvalost. Více

Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou Mapa

Klinická logopedie