Rumburk

Jakého specialistu hledáte?
  • „Výborný lékař, ochotný, obětaví, pečlivý mohla bych toho napsat strašně moc. Je to nejlepší lékař kterého pro děti znám.chci poděkovat za to jaký je a přála bych si, aby takových doktorů bylo více.Šípová Varnsdorf Více

Hlavní 40, Mikulášovice Mapa

Poštovní 52, Varnsdorf Mapa

č.d. 120, Jiřetín pod Jedlovou Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor Sucharda je odborník s mnohaletou praxí. Když jsem byla poprvé těhotná, tak mi včas diagnostikoval preeklampsii a musím říct, že díky tomu, že to nevzal na lehkou váhu, tak dneska máme ročního chlapečka. A že to bylo dost dramatické! A paní Galbavá je ze stejného těsta. Oba jsou rychlý, upřímní a hlavně profesionálové. A takových tady v okolí je minimum. Více

Karlova 2280, Varnsdorf Mapa

• Praktický lékař

„Rumburčané.Před několia lety mě na rekreaci postihla silná bolest šíjového svalu.Zcela náhodně jsem vyhledala dr.Fluska.Podotýkám,že už měl po prac.době.Važte si takového doktora.Nejlepší lékař,s jakým jsem se vůbec setkala.Poslal mě na vyšetření do nemocnice a dal mi sanitu do Jiřetína.Dodnes na pana dr.s úctou a vděčností vzpomínám.Hýčkejte si ho.Jana,Dvůr Kr.n.L. Více

Lesní 2970, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Za mne taky super paní doktorka sice mám vždy strach jít k zubaři ,ale vždy ochotná vysvětlí že se clovek opravdu nemusí bat. Více

Poštovní 412, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepsi zubar, jakeho znam. Peclivost, snaha o zachovani zdraveho chrupu, profesionalita, lidsky pristup. I po prestehovani do Jihlavy dojizdim a nehodlam menit, dokud bude ordinovat :) Více

Lesní 3012, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, který si vyslechne cokoli co vás trápí za bolesti, a to bez zbytečných povídání kolem.

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Mnoho let jsem měla určenou špatnou diagózu. Žádný s lékařů na to nepřišel. Znamenalo to mnoho potíži v zaměstnání a snášet mnoho bolestí.Až tento pan doktor na to přišel během vyšetření a problém je po létech vyřešen. Žádné bolesti, žádné neschopenky. Děkuji mnohokrát. K.I. Více

Lidická 197, Česká Kamenice Mapa

Rehabilitační a fyzikální medicina

• „profesionální i lidský přístup jak od paní doktorky tak i sestřiček moje poklona a poděkování za vaši práci

třída 9. května 1, Rumburk Mapa

Ordinace lékaře specialisty - urologie,

• „Paní doktorka je velice šikovná a příjemná lékařka, již několikrát mi velice pomohla, za což jsem jí velice vděčný.

Cihlářská 3124, Varnsdorf Mapa

Zubní lékař

• Praktický lékař

„Je to odborník na správném místě ,přeji mu hodně úspěchů v profesní práci a taktéž zdravotnímu personálu který zajišťuje pro něj servis . Více

Poštovní 1254, Varnsdorf Mapa

MEDICA CHRASTAVA,s.r.o.-PLD závodní p

1 názor

„Plně profesionální a lidský přístup lékaře. Ochotné a příjemné sestřičky. Bezproblémové parkování. Doporučuji.

nám. Míru 344, Šluknov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní která psala předchozí hodnocení měla naprostou pravdu. Přístup pana doktora je velmi perfektní. Nejenom že vás vnímá při vyšetření, ale dovede v rámci vašich možností nabídnout tu nejlepší možnou péči. Většinou nemám s doktory špatnou zkušenost, ale takhle dobrého doktora sem ještě nezažil. Opravdu sem si připadal jako by mě znal a měl sem protekci. Vřele doporučuji každému i když je fakt že čekací doba je úmorná. Více

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

Neurologie, s.r.o., neurologie

• „MUDr. Martin Skirčák se mne ujal v době, kdy jsem měl problém s okem a oční odd. v děčínské nemocnici bylo po čerstvém vymalování, a pro neakutní případy "mimo provoz".Provedl mi delší a složité vyšetření a asi po hodině a půl mne propustil s vysvětlením situace mého zdravotního stavu. Hned mne objednal na vyšetření kvůli novým brýlím. Po třech týdnech jsem měl nové brýle a tak kvalitní, že opravdu vidím lépe než zamlada. Je mi 68 let a to už kolik let se bojím oční operace. Velmi dobrý lékař a současně hodný člověk Mir. Novák Více

U Nemocnice 1, Děčín Mapa

KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ-NEMOCNICE DĚČÍN, a.s.

• „Profesionální, vlídná, příjemná paní doktorka. Vše srozumitelně vysvětlí, na řadu jsem se dostal přesně v objednaný čas. Sestřička také velmi ochotná, milá. A dojíždění jednou ročně z 30 km vzdálené České Lípy mi naprosto nevadí. Více

U Nemocnice 1, Děčín Mapa

Nemocnice Děčín

• „Úžasně zodpovědný,empatický lékař,který se opravdu nemocným dětem věnuje s obrovskou péčí,sestřičky jsou také moc hodné. Více

Krásnolipská 552/54, Rumburk Mapa

• Praktický lékař

„pan Mudr.Janák je lékař k nezaplacení,o rodiče se mi postaral do posledního dech,nehleděl na svátek,pátek vždy když bylo potřeba vždy přijel a pomohl.Mám s tímto lékařem jen ty nejlepší zkušenosti a dnes si trhám vlasy z hlavy že jsem naletěla že tento vynikající lékař končí a já se zaregistrovala u jiného lékaře,kterého neznám a zatím se jeví velmi negativně.Kéž by byla možnost k panu doktoru Janákovi se vrátit,hned bych byla zpět.Za těch třcet let co jsem byla u p.Janáka ani jedna námitka.Díky za vše Radka K. Více

Žitavská 3000, Varnsdorf Mapa

Brandýská 1529, Varnsdorf Mapa