Cvikov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Výborný lékař, ochotný, obětaví, pečlivý mohla bych toho napsat strašně moc. Je to nejlepší lékař kterého pro děti znám.chci poděkovat za to jaký je a přála bych si, aby takových doktorů bylo více.Šípová Varnsdorf Více

Poštovní 52, Varnsdorf Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

č.d. 120, Jiřetín pod Jedlovou Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor Sucharda je odborník s mnohaletou praxí. Když jsem byla poprvé těhotná, tak mi včas diagnostikoval preeklampsii a musím říct, že díky tomu, že to nevzal na lehkou váhu, tak dneska máme ročního chlapečka. A že to bylo dost dramatické! A paní Galbavá je ze stejného těsta. Oba jsou rychlý, upřímní a hlavně profesionálové. A takových tady v okolí je minimum. Více

Karlova 2280, Varnsdorf Mapa

• „Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

Komenského 358, Cvikov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

do 22.11.2013 Hřebenka 532,od 27.11.Husova 858, Nový Bor Mapa

Zdravotní středisko Hvozd s.r.o.

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• Praktický lékař

„Rumburčané.Před několia lety mě na rekreaci postihla silná bolest šíjového svalu.Zcela náhodně jsem vyhledala dr.Fluska.Podotýkám,že už měl po prac.době.Važte si takového doktora.Nejlepší lékař,s jakým jsem se vůbec setkala.Poslal mě na vyšetření do nemocnice a dal mi sanitu do Jiřetína.Dodnes na pana dr.s úctou a vděčností vzpomínám.Hýčkejte si ho.Jana,Dvůr Kr.n.L. Více

Lesní 2970, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „K lékaři chodím od roku 2011.Naprosto skvělý lékař .Moc milý a hodný Vše vysvětlí .Ti co se boji bolesti a injekci jako já dokáže uklidnit a připravit na moment zákroku .Velice milý přístup Je velice ochotný.Vcera jsem byla na kontrole i zákroku.Hned poté se mi ještě v ordinaci udělalo opravdu zle.Mela jsem pocit,že asi umřu...LEKAR ZA NIC NEMUZE...!!!! Pan doktor se zachoval perfektně.Uklidnil mě a pomohl mi.Nepustil mě domu dokud mi nebylo dobre.Sestricka je také skvělá a moc milá. Tímto jim moc děkuju za odbornou pomoc ,ochotu a lidskost.Dekuji vaše pacientka Anet Kleinova Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

Ambulance cévní chirurgie

• Praktický lékař, Plicní léka… ř, Internista Více

„Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém. Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem.. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Celkové vyšetření

od 552 kč

• „Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná. Více

Bulharská 823, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Paní doktorka je moc hodná,jsem s ní spokojená :) umí dobře jednat s lidmi a vždy vysvětlí,co bude dělat za zákrok:)

Tř. 1. máje 97, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Ahoj všem, nejsem typ, co píše někam hodnocení, ale o tohle se podělit musím Dnes jsem byla u pana doktora Tejnory na odstranění pih, znamének, či co to bylo... Šla jsem tam vystresovaná, protože jsem trošičku srab a nervák, ale pan doktor byl prostě skvělej! Po profesní stránce i po té lidské. Je komunikativní, vtipnej, prostě sympaťák a než jsem se rozkoukala, bylo po všem. Až doma jsem zjistila, kolik mám vlastně na sobě náplastí Výsledek zákroku zatím hodnotit nemůžu, ale ošetření a vše kolem super. Díky patří i bezva sestřičce. Jsou skvělej tým Fakt se tam není čeho bát Takže pokud by toto četl pan doktor nebo sestřička, tak ještě jednou moc díky. Více

Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa Mapa

Chirurgická ambulance

• „Absolutní spokojenost s probíhající léčbou. Nutná však oboustranná vzájemná spolupráce na tom, co potřebujete dát do pořádku. Sama fyzioterapeutka to za nás neudělá! Více

Moskevská 31, Česká Lípa Mapa

Aby tělo fungovalo

• „Za mne taky super paní doktorka sice mám vždy strach jít k zubaři ,ale vždy ochotná vysvětlí že se clovek opravdu nemusí bat. Více

Poštovní 412, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepsi zubar, jakeho znam. Peclivost, snaha o zachovani zdraveho chrupu, profesionalita, lidsky pristup. I po prestehovani do Jihlavy dojizdim a nehodlam menit, dokud bude ordinovat :) Více

Lesní 3012, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejen s paní doktorkou,ale i s příjemnou sestřičkou máme jen dobré zkušenosti :-)

Tovární 225, Hrádek nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Moc děkuji panu doktorovi,že mě přijal,když byl můj zubař nemocný a ošetřil mi rozlomený zub.V zoufalství,že budu muset čekat na svého zubaře 10dní jsem zaklepala na první dveře.Otevřela mi sestřička-sluníčko a za chvíli jsem seděla na křesle.Pan doktor byl milý,ochotný,vše mi vysvětlil a zákrok proběhl absolutně bezbolestně.Je úžasné,že se ještě najdou tak úžasní lékaři.Děkuji M.Šitinová Více

Herrmannova 593/4, Liberec Mapa

JO Dent s.r.o.

• „Skvělý mladý lékař! Empatický a zdvořilý přístup k pacientovi, vysoký stupeň odbornosti! Doporučuji všem napříč ČR. Jela jsem speciálně za ním do Liberce ze Středních Čech. Jeho diagnostika mého pochroumaného ramena z lyží byla naprosto přesná a následná léčba dopadla výborně. Z totálně "zamrzlého" ramena je 100% pohyblivost a nulová bolest!!! :)) Více

Husova 10, Stráž pod Ralskem Mapa

Krajská nemocnice Liberec - Radiodiagnostické oddělení

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, který si vyslechne cokoli co vás trápí za bolesti, a to bez zbytečných povídání kolem.

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé