Děčín

Jakého specialistu hledáte?
  • „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Masarykova 160, Ústí nad Labem Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ambulance v UnL

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• Praktický lékař, Pediatr

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Velice milý, chápavý, lidský člověk. Úžasné vystupování a profesionalita. Lékař na svém místě. Velice důsledný. Hned u první prohlídky zjistil, kde má syn problém. Za vše moc děkujeme!!!! Více

Oblouková, Mapa

Ortopedie Vršovice

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Kubátová je nejpříjemnější dentální hygienistka, jakou jsem doposud navštívil... Milá, usměvavá, svojí práci rozumí a je na ní vidět, že ji dělá ráda a záleží ji na pacientovi nejen ze zdravotního hlediska, ale i normálně lidsky.Vše vysvětlí a nesnaží se z lidí tahat zbytečné peníze, jako to bohužel dělá spousta jiných odborníků např. v Praze. Děkuji za ošetření a příště opět nashle. Martin Bažant Více

Myslbekova 23, Děčín Mapa

DENTÁLNÍ HYGIENA 605963049

Bělení zubů

od 3 500 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Oceňuji citlivý přístup k dětem (chodím k němu s dcerou). Již po první návštěvě jsem zaznamenala posun k lepšímu. Doufám, že to vydrží. P. Více

Beethovenova 34, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Rehabilitace

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem psychologem jsem maximálně spokojen. Za roky, co se potýkám se svými problémy, jsem navštívil spoustu psychologů, psychoterapeutů a jiný léčitelů, ale u nikoho jsem nebyl tak spokojen jako u pana Bendy. Více

Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem Mapa

PhDr. Jan Benda

• Anesteziolog, Dermatolog, Gy… nekolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

Stříbrnická 3034/10, Ústí nad Labem Mapa

MEDICOM Clinic

• „23 června 2018 jsem podstoupila ablaci srdce, kterou mi prováděl pan doktor Jakabčin. Trochu jsem se bála, ale pak během zákroku jsem zjistila, že tonení nepříjemné. Zákrok mi moc pomohl a cítím se velmi pomohl. Tímto bych chtěla ostatním pacientům říci, ať se zákroku nebojí a plně se oddají šikovným rukám pana doktora Jakabčina.Pan doktor má velmi pěkné jednání s pacienty a také se zdravotním personálem. Panu doktorovi také tímto moc děkuji a těším se na návštěvu v listopadu 2018.Také doufám,že zvládnu v srpnu let na Kypr. Emília Švecová Více

Sociální péče 12A, Ústí nad Labem Mapa

Klinika kardiologie, Krajská zdravotní a.s.

• „Nejlepší pan doktor na světě. Empatický, lidský, vše vysvětlí, naslouchá pacientovo přání, ochotný, nic nezanedbá... Jsem ráda, že jsem měla možnost se k panu doktorovi vrátit. Má mou plnou důvěru, moc mi pomohl. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.praktického lékaře - gynekologa

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Gynekolog jak má být. Slušný, ohleduplný. Z mé strany jen samé klady. Prostě správný lékař jak má být.

Masná 188/5, Děčín Mapa

Ordinace gynekologie

• „Výborný lékař, ochotný, obětaví, pečlivý mohla bych toho napsat strašně moc. Je to nejlepší lékař kterého pro děti znám.chci poděkovat za to jaký je a přála bych si, aby takových doktorů bylo více.Šípová Varnsdorf Více

Hlavní 40, Mikulášovice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost