Česká Kamenice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Skvělý ortoped! Pomohl mi po těžkém úrazu bérce a implantací krevní plazmy do kosti mi nakonec ušetřil dvě operace. Absolvovala jsem u něj rovněž extrakci kovového implantátu z bércep a jsem maximálně spokojená. Odborník s lidským přístupem. Více

Oblouková, Mapa

Ortopedie Vršovice

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Kubátová je nejpříjemnější dentální hygienistka, jakou jsem doposud navštívil... Milá, usměvavá, svojí práci rozumí a je na ní vidět, že ji dělá ráda a záleží ji na pacientovi nejen ze zdravotního hlediska, ale i normálně lidsky.Vše vysvětlí a nesnaží se z lidí tahat zbytečné peníze, jako to bohužel dělá spousta jiných odborníků např. v Praze. Děkuji za ošetření a příště opět nashle. Martin Bažant Více

Myslbekova 23, Děčín Mapa

DENTÁLNÍ HYGIENA 605963049

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Gynekolog jak má být. Slušný, ohleduplný. Z mé strany jen samé klady. Prostě správný lékař jak má být.

Masná 188/5, Děčín Mapa

Ordinace gynekologie

• „Výborný lékař, ochotný, obětaví, pečlivý mohla bych toho napsat strašně moc. Je to nejlepší lékař kterého pro děti znám.chci poděkovat za to jaký je a přála bych si, aby takových doktorů bylo více.Šípová Varnsdorf Více

Hlavní 40, Mikulášovice Mapa

Poštovní 52, Varnsdorf Mapa

č.d. 120, Jiřetín pod Jedlovou Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor Sucharda je odborník s mnohaletou praxí. Když jsem byla poprvé těhotná, tak mi včas diagnostikoval preeklampsii a musím říct, že díky tomu, že to nevzal na lehkou váhu, tak dneska máme ročního chlapečka. A že to bylo dost dramatické! A paní Galbavá je ze stejného těsta. Oba jsou rychlý, upřímní a hlavně profesionálové. A takových tady v okolí je minimum. Více

Karlova 2280, Varnsdorf Mapa

• „Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

Komenského 358, Cvikov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

do 22.11.2013 Hřebenka 532,od 27.11.Husova 858, Nový Bor Mapa

Zdravotní středisko Hvozd s.r.o.

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „Chci poděkovat prim MUDr. Rejholcovi a jeho týmu vč. personálu chirurgického odd. Děčínské nemocnice po mé bezbolestné operaci žlučníku za příjemné překvapení a zájem ošetřujících lékařů i sestřiček, jak se cítím. Za to chovám k prim. MUDr. Rejholcovi a jeho týmu velkou úctu a respekt. Více

Děčín Mapa

• Praktický lékař

„Rumburčané.Před několia lety mě na rekreaci postihla silná bolest šíjového svalu.Zcela náhodně jsem vyhledala dr.Fluska.Podotýkám,že už měl po prac.době.Važte si takového doktora.Nejlepší lékař,s jakým jsem se vůbec setkala.Poslal mě na vyšetření do nemocnice a dal mi sanitu do Jiřetína.Dodnes na pana dr.s úctou a vděčností vzpomínám.Hýčkejte si ho.Jana,Dvůr Kr.n.L. Více

Lesní 2970, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Pan doktor je naprosto skvely. Pacientkam se plne venuje, ma lidsky pristup, smysl pro humor a hlavne - umi! Prosefional na svem miste, je videt, ze ho prace tesi. Vychazi vstrict, jak jen to jde. Navic vyborne vybavena ordinace, moderni pristroje. Ani v Praze na modernich klinikach jsem takoveho lekare nepotkala. Vrele doporucuju. Pet hvezd je pro nej malo. Více

Myslbekova 5, Děčín Mapa

Gynekologicko – porodnická ambulance

• „K lékaři chodím od roku 2011.Naprosto skvělý lékař .Moc milý a hodný Vše vysvětlí .Ti co se boji bolesti a injekci jako já dokáže uklidnit a připravit na moment zákroku .Velice milý přístup Je velice ochotný.Vcera jsem byla na kontrole i zákroku.Hned poté se mi ještě v ordinaci udělalo opravdu zle.Mela jsem pocit,že asi umřu...LEKAR ZA NIC NEMUZE...!!!! Pan doktor se zachoval perfektně.Uklidnil mě a pomohl mi.Nepustil mě domu dokud mi nebylo dobre.Sestricka je také skvělá a moc milá. Tímto jim moc děkuju za odbornou pomoc ,ochotu a lidskost.Dekuji vaše pacientka Anet Kleinova Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

Ambulance cévní chirurgie

• „Pokud si člověk v dnešní době opravdu něčeho cení, tak je to lékař, který je nejen odborníkem, ale také má lidský přístup. A taková přesně paní doktorka je. Vždy je pečlivá, vše vysvětlí a k tomu je milá a klidná. Stejně tak musím pochválit vždy příjemnou sestřičku. Více

Pohraniční 1/1288, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Paní doktorka Sellnerová, je velice milá, usměvavá a hlavně dokáže vždy pomoci. Osobně je to moje třetí alergoložka za 13 let co mám astma, a jediná paní doktroka Sellnerová mi dokázalam pomoci. Kdysi jsem navštěvovala doktorku v Rumburku, a ta mi jen vždy udělala spirometrii a nashledanou, přijďte za rok, a když se mi špatně dýchalo tak mi řekla zvyšte si dávku a dál to neřešila. A po práškách které jsem brala jsem měla neustále chrapot. Až paní doktorka mi okamžitě pomohla, dala mi jiné prášky, a okamžitě změnila diagnozu a na kontroly chodím každé 3 měsíce. A když potřebuji akutně pomoci tak paní doktorka ochotně a mile pomůže. Takže můžu jedině doporučit. Více

Teplická 371/72, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - alergologie

• Praktický lékař, Plicní léka… ř, Internista Více

„Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém. Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem.. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Celkové vyšetření

od 552 kč

• „Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná. Více

Bulharská 823, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní zubařka na profesionální úrovni. Empatická, citlivá, vlídná, vstřícná, milá - krásný člověk na venek i uvnitř. Vždy pomůže a vyjde vstříc. Všichni k ní rádi a beze strachu chodíme. Více

Pohraniční 1, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Březová 31/145, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie