Stráž pod Ralskem

Jakého specialistu hledáte?
  • „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• Plastický chirurg

„K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, můj pan doktor onemocněl. V závěru to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vyborny přístup, prsa mám skutečně nadherna a jizva minimální. Pan doktor má zlaté ruce, vstřícný a empaticky přístup a kdybych měla jít někde znovu, tak je pro mě jasnou volbou. DOPORUCUJI 11z 10 :) Více

• Plastický chirurg, Chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

• Chirurg, Plastický chirurg

Perfect Clinic

• „Obrovská spokojenost jak s přístupem, tak s výsledkem! Zákrok nebyl vůbec bolestivý ani po zákroku to nebylo nic závažného. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji pana doktora Hirňáka, má zlaté ručičky! :) Více

• Plastický chirurg

„Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit. Více

Perfect Clinic

• „Paní doktorka i sestřička moc milé, ochotné, profesionální. Lidské a normální :) Moc hezká ordinace. Vždy mám pocit, že se mi obě maximálně věnují. Více

Švermova 144/16, Liberec Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o

• Plastický chirurg

„Pan doktor jsem skvělý lékař i člověk. Jako odborníka ho lze s klidným srdcem doporučit. Já k němu šla na výměnu implantátů po 17ti letech, počítala s klasickou modelací a nakonec mám modelaci pouze kolem dvorce a jsem velice spokojená Více

Perfect Clinic

• „Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

Komenského 358, Cvikov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pred 3 lety jsem u pana doktora absolvoval zvetseni licnich kosti pomoci implantatu a s vysledkem jsem stale vic nez spokojen. Mily personal, pan doktor se opravdu zajimal o vysledek jakeho chci dosahnout a dokonce mi udelal i simulaci vysledku zakroku pomoci rychle rozpustitelne injekce. Takovy zajem pomoci a opravdu rozumet problemu je velmi vzacny. Absolutne doporucuji. Více

Perfect Clinic

• „Chodíme k této lékařce celá rodina, už třetí generaci. Je naprosto skvělá. Snaží se vždy zjistit příčinu potíží, takže nejen že pak efektivně vyléčí neduh, ale poradí i prevenci. Jsme vděčni, že ji máme. Sestřičky byly všechny bezva a nemůžeme si na nic stěžovat. Více

Hanychovská 549/28, Liberec Mapa

MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé

• Pediatr, Kardiolog

„K paní doktorce chodíme s dcerkou už skoro 4 rokem a teď tam máme i syna a opravdu si nemůžeme stěžovat. Doktorka i sestřička jsou opravdu profesionálky, milé, vstřícné, vždy pomohou a neodbydou vás. Za mě je nejlepší a jsme opravdu rádi, že jsme u ní. Více

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

MUDr. Jana Nováková s.r.o.

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné. Od dětství mam trauma ze zubařů a dnes jsem si uvědomila, že v zubarskem křesle dokážu i relaxovat. Jsem rada, ze jsem našla paní doktorku, která je velmi pečlivá, příjemná a hlavně necítím žádnou bolest . Příjemné prostředí a perfektní souhra lékařky i sestřičky. Více

Oblačná 450/1, Liberec Mapa

DS dent s.r.o.

• „Člověk se během života dostane do "spárů" spoustě lékařům, ale málokdo s titulem nás nebere jen jako číslo pojištěnce a naopak.O kolika lékařích můžem říct, ano, nejen , že jsem spokojena, ale hlavně v ordinaci sedí ČLOVĚK,který se mi věnuje,promluví a hledá příčiny.A taková paní doktorka Zikmundová je.Díky Jana Více

Zámecká 39/4, Český Dub Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Rychlé bezbolestné vyšetření. Lidský přístup, důvěra. Neobjednaná a čekala jsem jen 30 minut - paráda.

Na Bojišti 84, Liberec Mapa

ORL ambulance Liberec

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Skvělá a příjemná paní doktorka. Vždy mi ochotně poradila a pomohla. Vždy se snaží pacientovi vše vysvětlit. Škoda, že už není mým praktickým lékařem Více

Nádražní 383, Chrastava Mapa

Medica sever

• „Doktor Šikola je nejenom výborný lékař ale i nádherný a přátelský člověk a i sestra v ordinaci je milá a přátelská.Energie která z ordinace doktora Šikoly vyzařuje léčí sama o sobě. Více

Bánskobystrická 122, Liberec Mapa

Prakt. lékař pro dospělé+rehabilitace

• „Paní doktorka je moc hodná,jsem s ní spokojená :) umí dobře jednat s lidmi a vždy vysvětlí,co bude dělat za zákrok:)

Tř. 1. máje 97, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úplně nejvíc nejlepší paní doktorka. Chodím k ní 35 let. Velká profesionálka, velmi lidská, vyjde vstříc i v mimořádné situaci. Neměnila bych a moc dekuji, ze ji mám. Více

Uhlířská 1, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dobrý den mám velice dobré zkušenosti s paní doktorkou.Už z hodně krát mi pomohla a pomáhá,je ochotná,milá ,poradi,snaží se vždy pomoct ,ostatní lékaři by se od ni měli učit.Léčí komplexně-Nechápu jak si na ni může někdo stěžovat,je skvělá !Sestřička je taky hodná.Všem moc doporučuji! Více

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé