Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Muhannad Aldeeb
DemaDent

Polní 175, Chrastava 463-31

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi i paní sestřičce za úžasnou péči a práci. Díky své pečlivosti a odbornosti zjistil u syna problém s kostí, zachránil mu tím život. Nedá se vyslovit vděčnost. Ale veliké děkuji. Všem doporučuji.

     • DemaDent Jiný  • 

  • L

    Zubařů jsem se vždy bála, ale díky panu doktorovi se mi podařilo strachu zbavit a do jeho skvěle vybavené ordinace chodím ráda. Je to výborný odborník a člověk, precizní, empatický a na pacientech mu opravdu záleží.

     • DemaDent Jiný  • 

  • L

    Profesionální přístup, naprostá spokojenost. Pan doktor velmi příjemný a empatický, vše ochotně vysvětlí a ukáže. Sestřička také velmi příjemná. Kvalitní a odborná péče na vysoké úrovni. Děkuji.

     • DemaDent Jiný  • 

  • Jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Je profesionální a hodný. Jsem ráda, že nemusíme jezdit někam daleko a kvalitního lékaře máme v místě bydliště. Regína

     • DemaDent Bolest zubu mé dcery Gabriely 11 lete  • 

  • Vynikající zubař. Zubních lékařů jsem už poznal několik,ale tento je TOP.. Rychlý,precizní,příjemný a ohleduplný k pacientům. Ošetření je rychlé,bez žádného zbytečného vyčkávání v čekárně !!!

     •  • 

  • Dobrý den všem,
    nepatřím k těm, co bych někoho chválila. Jsem spíše kritická jak na sebe, tak na výkony ostatních. Ale o tohle se s Vámi musím podělit.
    Zuby nemám prostě v pořádku, částečně asi i genetika...:(, ačkoliv se o ně hodně starám a vystřídala jsem již i dříve hodně zubařů, ale s takovým SKVĚLÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTOVI A S TAK ŠIKOVNÝMA RUKAMA A RYCHLOSTÍ- JSEM SE JEŠTĚ NESETKALA. Byla jsem dnes na trhání moudráku- kořen zahnutý :(, ale s jakou obratností p. doktor zub vytáhl, skláním nad jeho rukama.
    Chválím i paní sestřičku, ačkoliv někomu se nemusí líbit- že nepoužívá mimiku, má v oku přesně barvu blomby. Jsem na mateřské a hodněkrát jsem musela na poslední chvíli měnit termín a nikdy jsem se nesetkala, že by mi vynadala, vždycky to pochopila, já být na jejím místě, tak by asi pacient nepochodil..:). Zkrátka skvělý pracovní tým.!!! Všem doporučuji!!! Doufám, že v Chrastavě dlouho vydrží!!!

     •  • 

  • Pan doktor prijemny a citlivy. bohuzel uz neprijmaj dalsi pacienty maji plno. Doporucuji na akutni osetreni od 7:30 do 8:00 hod. Sestricka prilis prijemna neni kdyz mi nechtela dat razitko do prace pac jsen nemel propustku. Jinak bych hodnotil 4 hvezdicky.

     •  • 

  • Jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Je profesionální a hodný. Sestřička pohodářka bez problémů vyjde vstříc a pomůže. Jsem ráda, že nemusíme jezdit někam daleko a kvalitního lékaře máme v místě bydliště.

     •  • 

  • Naprostá nespokojenost. Dnes - 24.12. - jsem byla na pohotovosti kvůli vyndání drénu.Doktor ani nezdraví, od začátku se tvářil, jako kdybych mu něco provedla. Skoro nic mi neřekl, jen drén vyndal a pak mi tam zřejmě ještě ránu čistil nebo co. Každopádně příšerně hrubě a necitlivě. Netuším, jestli se takhle chová vždycky, nebo jenom když musí mít směnu na Vánoce, každopádně doufám, že už ho nikdy neuvidím.

     •  • 

  • Velice milý a hodný lékař, který má pochopení.Jsem s ním velice spokojená.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu